lek.

Robert Gardocki

Ginekolog

96 opinii +dodaj

Umów wizytę 55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Współpracuje z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie. Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Był konsultantem ginekologii w szp... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Współpracuje z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie.
  Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie.
  Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii
  Pracował jako lekarz w United States Peace Corps.
  Był kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w Polsce.

  Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
  Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa, ultrasonografii piersi oraz USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu) i sono HSG (niepłodność).
  Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych
  więcej na ochota-mc.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Artykuły

Opinie pacjentów

 • neutralny

  Jestem we wczesnej ciąży. Pierwszą wizytę zaplanowałam u dr Gardockiego, gdyż 2 lata temu zapamiętałam go jako świetnego specjalistę (badania okresowe, cytologia itd.). Niestety, tym razem nie jestem do końca zadowolona z wizyty. Zgłosiłam się nie tylko w celu potwierdzenia ciąży, ale również z infekcją układu moczowego. Pan Doktor nie przebadał mnie tak dokładnie, jak wymagał tego mój stan. Wywiad przeprowadził bardzo szybko i sama musiałam dopytywać o bardzo istotne sprawy. Badanie trwało dosłownie moment - dr nie zlecił natychmiastowego badania moczu, czego wymagał mój stan (ból pochwy i pęcherza). Przepisał mi środek, który nie polepszył mojego stanu, w wyniku czego 2 dni później zemdlałam z powodu ogromnego bólu. W efekcie znalazłam się na Szpitalnej Izbie Przyjęć, gdzie inny ginekolog wykonał wszystkie niezbędne badania i przepisał mi antybiotyk niezbędny w tej sytuacji. Fakt, jak zwykle Dr Gardocki był sympatyczny i konkretny, ale w tej sytuacji to nie wystarczyło. Polecam w przypadku zwykłych badań okresowych i cytologii - badanie przeprowadzone delikatnie i szybko. Nie polecam w przypadku schorzeń we wczesnej ciąży.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, uważnie słucha i odpowiada wyczerpująco na nurtujące pytania. Poszłam by zrobić zabieg wymrażania a lekarz zalecił i dokonał leczenia mniej inwazyjnego i podał lek aby w przyszłości nie było większych komplikacji. Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor prowadził moją ciążę i chyba dzięki niemu udało mi się urodzić zdrową piękną córeczkę. Ciąża z komplikacjami, najpierw krwiaki na macicy, potem niedoczynność tarczycy, następna cukrzyca ciążowa, a na koniec zła krzepliwość krwi i kurcząca się szyjka. Ze wszystkim Pan doktor sobie poradził, zlecał szczegółowe badania, szczegółowo odpowiadał na moje pytania. Myślę, że gdybym trafiła do innego lekarza, mogło by nie skończyć się tak dobrze. Oczywiście dodatkowym atutem jest dostępność Pana doktora i to, że bezproblemowo można umówić się na wizytę nawet tego samego dnia.

 • bardzo dobry

  Pełna informacja przed badaniem, dokładny opis schorzenia po badaniu. Miła atmosfera i kultura osobista lekarza. Polecam

 • bardzo dobry

  Dr bardzo dokładny, skrupulatnie podchodzi do problemu.Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam:))

 • bardzo dobry

  Bardzo spokojny, rzeczowy, profesjonalista. To już moja kolejna wizyta i pan Robert jest naprawdę godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam pozytywne opinie o Dr. Jestem pacjentką od kilku lat i z czystym sumienie mogę polecić Dr. Gardockiego. Uważam, że jest rewelacyjnym lekarzem o ogromnym doświadczeniu. Jest przede wszystkim bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Jest to lekarz dzięki, któremu będąc w ciąży „możesz spać spokojnie”, zaleca wszystkie potrzebne badania w terminie, a przy jakichkolwiek wątpliwościach co do stanu zdrowia mamy lub dziecka zleca dodatkowe badania. Bardzo dokładnie wykonuje USG. Przede wszystkim - poświęca czas i uwagę pacjentkom, nie odczuwa się żadnej presji z powodu dłuższej wizyty w gabinecie. Odpowiada na wszystkie pytania, podczas USG zawsze mógł towarzyszyć nam tata Dziecka. Dzięki Panu dr przez całą ciążę czułam, że jestem pod dobrą opieką ! Polecam!!!

 • słaby

  Niestety, nie byłam zadowolona. Lekarz udzielił mi szczątkowej informacji. Próbowałam dopytywać o dalsze postępowanie (chodziło o cin I) i niestety więcej powiedziało mi google. Pacjent po to płaci (szczególnie ginekologowi- bo w wawie terminy na nfz wcale nie są odległe) aby zostać możliwie najlepiej poinformowanym o CAŁYM procesie leczenia tj.cytologia--> kolposkopia--->póżniej wycinki-->później LEEP i lekarz powinien dokładnie opisać mi na czym polega każde z tych działań, jakie są rezultaty i skutki uboczne. Więcej powiedziało mi google i lekarz w ramach nfz. Przykro mi bardzo ale tego lekarza niepolecę.

 • bardzo dobry

  Wizyta, mimo, że krótka, przebiegła w miłej atmosferze, ze zrozumieniem i odpowiedziami na wszelkie zadawane pytania. Pierwszy raz w życiu zdecydowała się na wizytę u ginekologa - mężczyzny i nie żałuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo spokojny, przyjemny lekarz. Pierwszy raz odbyłam wizytę u mężczyzny i szczerze mniej sie krępowałam niż przy kobietach, które zawsze mierzyły mnie od góry do dołu, a to paznokcie, a to ubranie. Tutaj faktycznie wizyta jak u lekarza który leczy a nie ocenia. Nie wiem jak jest u danego doktora w przypadku groźnych chorób, ale badanie ginekologiczne odbyło się bez bólu i wszystko było ok z wytłumaczeniami.

Najbliższe terminy:

kolejne dni