lek.

Robert Gardocki

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

141 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
98 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Współpracuje z prywatnymi szpitalami Medicover oraz Eva Clinic w Warszawie. Pracuje w Szpitalu w Mińsku Mazowieckim. Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii. Pracował… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
141 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTERUsługa: USG z powodu bólu w podbrzuszu

  Najgorsza i najmniej profesjonalna wizyta na jakiej byłam- USG wykonane przez tego człowieka było bardzo bolesne i na moje uwagi, że boli lekarz skomentował, że tak jest przy usg i to znaczy, że coś jest nie tak po czym dostałam diagnozę zrostów macicy z jelitem i na moje pytanie co to oznacza i co mam teraz zrobić bo to brzmi przerażająco lekarz oschło odpowiedział "proszę iść do swojego lekarza"... wieczorem tego samego dnia udałam się do szpitala św. Zofii na konsultację i miałam przeprowadzone wszystkie badania łącznie z ponownym usg i przede wszystkim tym razem USG nie bolało i nic nie poczułam a po drugie okazało się, że to nie zrosty tylko źle zinterpretowana owulacja, wszystkie wyniki wyszły w normie a ból w podbrzuszu był nadwyrężeniem od zbyt intensywnych ćwiczeń. Byłam u wielu lekarzy ale ta wizyta była najgorsza i często ją wypominam jako przestroga dla innych.

 • P
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTERUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Lekarz, którego warto polecić. Badania są dokładne, a wszystko tłumaczone jest bardzo szczegółowo i zrozumiale. Warto dodać, że Pan Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem.

 • A
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTER

  Pacjentką Pana Doktora jestem od 1,5 roku. Zawsze uśmiechnięty, przeprowadza dokładną diagnozę, zleca badania, a po przepisaniu lekarstw za każdym razem wszystkie problemy ustępują. Gdy potrzebuję konsultacji cierpliwie odpowiada na pytania, tłumaczy. Pilnuje potrzebnych badań, przeprowadza usg. Nie ma problemu z wystawieniem recepty na przyjmowane lekarstwa/antykoncepcję po wcześniejszym telefonie lub mailu do kliniki. Szczerze polecam, szczególnie ze względu na specjalny cennik dla studentów.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTERUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Zostałam bardzo miło przyjęta. Doktor był sympatyczny, kilka razy upewnial się czy dobrze zrozumiałam co mi dolega, dlaczego tak się dzieje i jak mam przyjmować leki. O skuteczności leczenia nie mogę jeszcze się wypowiedzieć ponieważ wizytę miałam w dniu dzisiejszym. Póki co polecam lekarza.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Zawsze ma dla mnie cierpliwość i odpowiada szczegółowo na ws,ystkie zadawane pytania. Cierpliwy, delikatny, ma duże doświadczenie w pracy i bardzo dużą wiedzę. Jestem jego pacjentka od przeszło trzech lat.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTER

  Do doktora Gardockiego chodzę od kilku lat. Wybrałam go ze względu na jego doświadczenie i wrażenia pacjentek. Potwierdzam pozytywne opinie: zawsze rzeczowy, dokładny i miły. Pilnuje terminów badań, sam wykonuje USG, cierpliwie wyjaśnia wątpliwości. Polecam.

 • W
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTER

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze pomimo mojego zdenerwowania. Pan doktor spokojnie wszystko wytłumaczył i odpowiedział na moje pytania. Bardzo polecam wizytę u tego lekarza.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTERUsługa: USG piersi

  USG wykonane dokładnie i z zaangażowaniem. Dostałam odpowiedź na wszystkie pytania, a wątpliwości i niepokój zostały rozwiane. Rzeczowe i konkretne porady. Lekarz miły. Polecam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTERUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła bez zarzutów. Badanie było dokładne, rzeczowe i w mało stresującej atmosferze jak na badanie ginekologiczne. Konkretne odpowiedzi na każde postawione przeze mnie pytanie.
  Polecam jak najbardziej pana doktora :)
  5+

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OCHOTA MEDICAL CENTERUsługa: USG piersi

  Ginekolog okazał sie ok. Odpowiadał na pytania. W dość szybkim czasie zbadał moje piersi, podał papier do wytarcia żelu i stwierdził, że wszystko bardzo dobrze wygląda. Polecił, żeby badać się co miesiąc po miesiączce i co roku robic usg. Więc wizyta była szybka i sprawna.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Współpracuje z prywatnymi szpitalami Medicover oraz Eva Clinic w Warszawie.
  Pracuje w Szpitalu w Mińsku Mazowieckim. Był konsultantem ginekologii w szpitalu na Islandii.
  Pracował w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w Szpitalu na Solcu w Warszawie.
  Pracował jako lekarz w United States Peace Corps.

  Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
  Posiada doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej ginekologii, położnictwa, ultrasonografii piersi oraz USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu) i sono HSG (niepłodność).
  Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych.
  więcej na ochota-mc.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

więcej

Artykuły

 • Wysiłkowe nietrzymanie moczu – pessary

  16 sierpnia 2015

  Pessary to wkładki dopochwowe, wykonane z elastycznego, antyseptycznego silikonu, które mogą być stosowane w leczeniu nietrzymania moczui obniżeniu narządu...