Adres

aleja Wojska Polskiego 56, Szczecin
Robert Butryn (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Psychoterapia • 120 zł

Konsultacja (wyłącznie 3 pierwsze wizyty - czas trwania - 50 min) • 150 zł

Konsultacja/Psychoterapia par (czas trwania - 80 min) • 240 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Kontakt do mnie i więcej informacji o mnie znajdziesz na: psychoterapia-szczecin.org Jest nieskończona ilość powodów, dla których warto szukać k...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Psychoterapia

120 zł


aleja Wojska Polskiego 56, Szczecin

120 zł

Robert Butryn


Konsultacja (wyłącznie 3 pierwsze wizyty - czas trwania - 50 min)

150 zł


aleja Wojska Polskiego 56, Szczecin

150 zł

Robert Butryn


Konsultacja/Psychoterapia par (czas trwania - 80 min)

240 zł


aleja Wojska Polskiego 56, Szczecin

240 zł

Robert Butryn

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Wyobraźcie sobie, że czujecie w sobie tykające bomby o loncie długości 1mm dla których zapalnikiem wydawać się może wszystko. Za wszelką cenę staracie się aby ani jedna z nich nie wybuchła bo może spowodować za którymś razem reakcję łańcuchową i wybuch wszystkich bomb z ogromną siłą rażenia. Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? Ja się tak czułam zanim podjęłam się terapii. Nie pozbyłam się wszystkich bomb, ale czuję, że lonty tych które nie zostały jeszcze zdetonowane są o wiele dłuższe, a zapalników coraz mniej. To dzięki pomocy Pana Roberta podczas każdej z wizyt wydłużałam te lonty o kawałek. Zawsze z każdej z wizyty wychodzę bogatsza nawet jeśli nie mówię za wiele. Sesje są całkowicie dostosowane pode mnie co świadczy o indywidualnym podejściu Pana Roberta. Podczas sesji czuje się coraz bardziej komfortowo. Od Pana Roberta bije spokój, widać uważność słuchania i to że zna się na tym co robi. Potrafi nakierować, podpowiedzieć w czym leży problem, ale nie naciska, dawkuje napięcie. Sam fakt, że napisałam to i to w ten sposób świadczy o postępie jaki dokonał się w moim życiu i sposobie mojego myślenia, a to dzięki terapii. Kiedyś wyrażenie takiej opinii kosztowałoby mnie wybuchem jednej z bomb, a teraz wydłużam lont jednej z nich. Mniej boję się wyrażać to co myślę i kosztuje mnie to mniej wysiłku. Zauważam też inne pozytywne zmiany w swoim życiu. Myślę, że ten proces zmiany, postępy jakich dokonałam odkąd zaczęłam uczęszczać na terapię, są najlepszym dowodem na to jak kompetentnym, profesjonalnym i skutecznym psychologiem jest Pan Robert Butryn. Gorąco polecam! Natka


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

To już kolejna wizyta u Pana Roberta. Każda sprawia że odkrywam siebie w całkowicie innym zwierciadle. Odnajduje
kawalek mojego Ja w sobie. Po bardzo traumatyczne przezyciu jest to bardzo budujace i daje nadzieję na Jutro. Wiem że to jeszcze dużo pracy przede mną ale z pomocą Pana Roberta jest możliwe. Szczerze polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Pan Robert jest osoba która bardzo mi pomaga ,Słucha uważnie i wyciąga wnioski , dzięki którym można pomoc
Samu sobie ze swoimi problemami , jeśli ktoś
Ma problemu lub potrzebuje rozmowy bardzo polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn problem

Nie wiem, czy najlepszy, nie wiem, czy najbardziej skuteczny. Dowcip polega na tym, że każdy powinien sam cobie pomóc, ale....
Pan Robert pomaga Ci pokazać, dokąd zmierzać, jak sobie poradzić.
Nie jest cudotwórcą, nie ma takich, ale razem znajdziecie problem. Reszta zależy od Ciebie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Na wizyty do Pana Roberta chodzę już od 5 miesięcy i dostrzegam zmiany zachodzące w mojej osobie. Nie jest może to i łatwa droga, momentami bym powiedziała, że wyboista, ale Pan Robert otworzył mi oczy, że to nie jednak we mnie leży ten problem tak jak dotychczas przypuszczałam. Dzięki jego pomocy zaczynam dawać sobie radę z demonami mojej przeszłości oraz z życiem codziennym. Wizyty odbywają się w atmosferze, która daje komfort psychiczny oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie ocenia i nie naciska, ale mówi na co można by zwrócić uwagę albo jak widzi daną sprawę lub zachowanie ze swojej perspektywy, co nakłania do refleksji. Praca nad sobą nie trwa tylko w czasie wizyty, ale również pomiędzy nimi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn problemy emocjonalne

Powiem krótko, zawsze rzeczowy i skrupulatny, od razu orientuje się gdy chcę coś przemilczeć i stara się bym spokojnie o tym opowiadał. Nigdy nie naciskał na konkretne tematy rozmów, i ma spokojny ton głosu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Pierwszy raz kiedy przyszedłem do Pana Roberta miałem wrażenie że w moim życiu ktoś inny pisze za mnie scenariusz. Wiedziałem że to nie może być przypadek że moje życie układa się w taki a nie inny sposób. W dość krótkim czasie zrozumiałem w czym jest problem. Który leży nie w nikim innym tylko we mnie. Co ciekawe samo odkrycie problemu nie rozwiązało mojej sytuacji. Zdecydowałem się na terapię. I jest to na daną chwilę najlepsza decyzja jaką do tej pory podjąłem. Jeśli ktoś myśli że psychoterapia to łatwa droga na wstępie się rozczaruje. Czym jest psychoterapia ? To przede wszystkim ciężka praca nad własnymi wadami. To walka samego ze sobą. To maczanie rąk po łokcie we własnych brudach. To odkrywanie swoich złych stron. Ale po tych wszystkich rzeczach przychodzi jedna chwila która potrafi przyćmić wszystkie inne. To chwila zadowolenia z siebie i spełnienia się. I dlatego​ momentu jestem w stanie naprawdę dużo zrobić nawet przejść przez ten cały brud z tym związany. Drugą najlepszą moją decyzją był wybór pana Roberta. Przede wszystkim zdziwiło mnie to że już na pierwszej sesji miałem wrażenie że trafiłem na odpowiednią osobę. Rzadko wcześniej doświadczałem takiego wrażenia. Zadziwiala mnie siła spokoju jaka emanowala z osoby Pana Roberta. Jego chęć zrozumienia i wyczucia się w daną sytuację. W pewnym momencie zauważyłem że zaczęło się w moim życiu zmieniać i zacząłem się zastanawiać czy moja zmiana nie jest wynikiem wpływu pana Roberta. Zaczęło mnie to niepokoić zważywszy na to że nie chciałem żeby ktoś wpływał na moje życie. Aż mnie trafiło. No tak zmieniam się. Ale czy ta zmiana nie jest na lepsze ? Gdy to zrozumiałem poczułem delikatną ulgę. Najbardziej imponuje mi w panu Robercie to w jaki sposób potrafi rozmawiać i argumentować własne stanowisko że po pewnym czasie do chodzę do pytania. No tak a co jeśli ma rację ? Co na tym stracę ? A odpowiedź jest zawsze jedna. Nic. Bo nawet jeśli się okaże że tak nie jest to mam świadomość że przynajmniej spróbowałem. Pana Roberta gorąco polecam tym co mają odwagę wziąć życie w swoje ręce i nie boją się stawiać czoła własnym lękom.

Robert Butryn

Bardzo dziękuje za opinie Panie Mikołaju.


M
Użytkownik zweryfikowany

Narastające napięcie wewnętrzne sprawiły, że postanowiłam skorzystać z pomocy Pana Roberta. Już pierwsza wizyta sprawiła, że czułam się lepiej fizycznie i psychicznie. To była moja najlepsza decyzja. Nie tylko pomogł mi zrozumieć jak działa mój umysł, ale również polecił proste ćwiczenia, dzięki którym stale się rozwijam.
Rozmowy z Panem Robertem są bardzo konstruktywne, potrafi słuchać oraz zadaje istotne pytania.
Dzień po wizycie czuję się zawsze pełna energii oraz jakość mojego życia stale wzrasta.


R
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zadowolona z wizyt u Pana Roberta .Po kazdej wizycie czulam sie coraz pewniej , lepiej ... Rozwial wiele moich watpliwosci . Dzieki Mu za to bardzo !


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Robert jest profesjonalistą.
Spotkanie przebiega w atmosferze zaufania i komfortu.
Absolutnie nie czułam się oceniana - a bywało tak na spotkaniach z innymi
specjalistami.
W porównaniu do innych specjalistów z którymi miałam przyjemność współpracować,
Pan Robert zdecydowanie oceniany jest najwyżej.
Rozmowa daje prawdziwą ulgę,myślę, że to osoba bardzo racjonalna i co
najważniejsze optymistyczna- takie jest moje odczucie.
Dostałam materiały do domu,które również pomogły w zrozumieniu mojej sytuacji.
Zdecydowanie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Kontakt do mnie i więcej informacji o mnie znajdziesz na: psychoterapia-szczecin.org Jest nieskończona ilość powodów, dla których warto szukać k...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia