Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

aleja Wojska Polskiego 56, Szczecin
Robert Butryn

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Konsultacja (wyłącznie 3 pierwsze wizyty - czas trwania - 50 min) • 150 zł

Konsultacja/Psychoterapia par (czas trwania - 80 min) • 240 zł

Psychoterapia • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Kontakt do mnie i więcej informacji o mnie znajdziesz na: psychoterapia-szczecin.org Jest nieskończona ilość powodów, dla których warto szukać k...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wypalenie zawodowe
 • Andropauza
 • Zaburzenia odporności
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Konsultacja (wyłącznie 3 pierwsze wizyty - czas trwania - 50 min)


aleja Wojska Polskiego 56, Szczecin

150 zł

Robert Butryn


Konsultacja/Psychoterapia par (czas trwania - 80 min)


aleja Wojska Polskiego 56, Szczecin

240 zł

Robert Butryn


Psychoterapia


aleja Wojska Polskiego 56, Szczecin

120 zł

Robert Butryn

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn psychoterapia

Do Pana Roberta trafiłam dzięki rekomendacji jednego z warszawskich terapeutów. Wraz ze zmianą miejsca zamieszkania miałam duży dylemat, czy podejmować terapię na nowo. Teraz, po 9-ciu miesiącach terapii u Pana Roberta, widzę, jak wiele korzyści przyniosła mi wtedy podjęta decyzja. Pana Roberta odbieram jako osobę zaciekawioną człowiekiem. Dla osób przeświadczonych o swojej małej atrakcyjności tak, jak w moim przypadku, jest to leczące doświadczenie. Zdumiewa mnie fakt, że Pan Robert jest autentyczny w tym zaciekawieniu pacjentem, po tylu latach pracy w takim zawodzie. Jestem ujęta ogromną delikatnością i szacunkiem Pana Roberta, również w tematach dotyczących wiary i religii. Są to dla mnie ważne tematy, jednakże czuję, że swoją religijność przeżywam w dość skomplikowany sposób, tym bardziej więc, dziwię się, że Pan Robert potrafi się w tym ze mną spotkać. Dzięki terapii uczę się nowego spotkania z samą sobą i chyba odzyskuję zaciekawienie spotkaniami z innymi. Stawiam pierwsze kroki w nowym sposobie patrzenia na rzeczywistość, w byciu bardziej "przyrodnikiem", który obserwuje z zaciekawieniem a nie od razu ocenia. To są dla mnie cenne odkrycia a na terapii mogę tego doświadczyć. Dlatego kontakt ze sobą mniej boli, jest coraz bardziej przyjazny a nawet fascynujący i tak naprawdę po tylu latach odcięcia od wielu tematów i emocji, bardzo chcę żyć w kontakcie ze sobą prawdziwą.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn psychoterapia indywidualna

Konkretny i rzetelny terapeuta. Zawsze przygotowany do sesji. Punktualny. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Ma bardzo trafne i pomocne uwagi. Otwiera umysł. Każde spotkanie to pogłębienie samo świadomości. Jeżeli chcesz bardziej poznać siebie nie wahaj się. Z czystym sumieniem polecam pana Roberta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Do Pana Roberta na terapię uczęszczałam przez nieco ponad rok i mimo, że był to dopiero początek mojej podróży do lepszego poznania siebie, radzenia sobie z zaburzeniami, lękami i wspomnieniami, to był to zdecydowanie jeden z najważniejszych kroków w moim życiu. W momencie gdy nieśmiało szukałam pomocy, myśląc, że żadna pomoc mi się nie należy i te całe szaleństwo to po prostu moja spaczona natura, natrafiłam na ‘znanym lekarzu’ na profil P. Roberta. Odważyłam się zadzwonić traktując ten telefon jako jedyną deskę ratunku i na szczęście udało mi się trafić w lukę w jego terminarzu. Gdyby nie te zrządzenie losu zapewne dalej żyłabym w bańce, która coraz bardziej odcinała mnie od realnego życia - nieświadoma swoich emocji, cierpienia i bólu. Terapia od początku nie była dla mnie łatwa, musiałam zburzyć wiele swoich barier, otworzyć się, skupić się pierwszy raz na sobie i prowadzić rozmowy, których sens nie zawsze do mnie docierał, ale to nie szkodzi… Bo po każdej sesji czułam, że wychodzę lżejsza, że w końcu czuję jakieś emocje i czułam, że powoli zaczynam widzieć światełko w tunelu. Pewne słowa Pana Roberta przychodziły do mnie po wielu miesiącach po terapii, gdy w końcu byłam gotowa je zrozumieć i zaakceptować. Po czasie widzę, że terapia dała mi wgląd w samą siebie, pozwoliła wyciągać wnioski, łączyć pewne przeżycia z przeszłości z objawami, które nie dawały mi spokoju w życiu dorosłym, przestać obwiniać siebie o wszystko i zrozumieć, że mimo, że dopiero zaczynam siebie poznawać, to warto zaufać sobie i swoim wyborom, a nie wiecznie opierać się na decyzjach innych. Terapia była czasem dla mnie i pozwoliła mi przygotować się do ważnych zmian i decyzji w moim życiu. Była moim nowym startem, którego życzę każdemu borykającemu się ze swoimi demonami, chorobami czy przeżyciami.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Wyobraźcie sobie, że czujecie w sobie tykające bomby o loncie długości 1mm dla których zapalnikiem wydawać się może wszystko. Za wszelką cenę staracie się aby ani jedna z nich nie wybuchła bo może spowodować za którymś razem reakcję łańcuchową i wybuch wszystkich bomb z ogromną siłą rażenia. Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? Ja się tak czułam zanim podjęłam się terapii. Nie pozbyłam się wszystkich bomb, ale czuję, że lonty tych które nie zostały jeszcze zdetonowane są o wiele dłuższe, a zapalników coraz mniej. To dzięki pomocy Pana Roberta podczas każdej z wizyt wydłużałam te lonty o kawałek. Zawsze z każdej z wizyty wychodzę bogatsza nawet jeśli nie mówię za wiele. Sesje są całkowicie dostosowane pode mnie co świadczy o indywidualnym podejściu Pana Roberta. Podczas sesji czuje się coraz bardziej komfortowo. Od Pana Roberta bije spokój, widać uważność słuchania i to że zna się na tym co robi. Potrafi nakierować, podpowiedzieć w czym leży problem, ale nie naciska, dawkuje napięcie. Sam fakt, że napisałam to i to w ten sposób świadczy o postępie jaki dokonał się w moim życiu i sposobie mojego myślenia, a to dzięki terapii. Kiedyś wyrażenie takiej opinii kosztowałoby mnie wybuchem jednej z bomb, a teraz wydłużam lont jednej z nich. Mniej boję się wyrażać to co myślę i kosztuje mnie to mniej wysiłku. Zauważam też inne pozytywne zmiany w swoim życiu. Myślę, że ten proces zmiany, postępy jakich dokonałam odkąd zaczęłam uczęszczać na terapię, są najlepszym dowodem na to jak kompetentnym, profesjonalnym i skutecznym psychologiem jest Pan Robert Butryn. Gorąco polecam! Natka


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

To już kolejna wizyta u Pana Roberta. Każda sprawia że odkrywam siebie w całkowicie innym zwierciadle. Odnajduje
kawalek mojego Ja w sobie. Po bardzo traumatyczne przezyciu jest to bardzo budujace i daje nadzieję na Jutro. Wiem że to jeszcze dużo pracy przede mną ale z pomocą Pana Roberta jest możliwe. Szczerze polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Pan Robert jest osoba która bardzo mi pomaga ,Słucha uważnie i wyciąga wnioski , dzięki którym można pomoc
Samu sobie ze swoimi problemami , jeśli ktoś
Ma problemu lub potrzebuje rozmowy bardzo polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn problem

Nie wiem, czy najlepszy, nie wiem, czy najbardziej skuteczny. Dowcip polega na tym, że każdy powinien sam cobie pomóc, ale....
Pan Robert pomaga Ci pokazać, dokąd zmierzać, jak sobie poradzić.
Nie jest cudotwórcą, nie ma takich, ale razem znajdziecie problem. Reszta zależy od Ciebie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Na wizyty do Pana Roberta chodzę już od 5 miesięcy i dostrzegam zmiany zachodzące w mojej osobie. Nie jest może to i łatwa droga, momentami bym powiedziała, że wyboista, ale Pan Robert otworzył mi oczy, że to nie jednak we mnie leży ten problem tak jak dotychczas przypuszczałam. Dzięki jego pomocy zaczynam dawać sobie radę z demonami mojej przeszłości oraz z życiem codziennym. Wizyty odbywają się w atmosferze, która daje komfort psychiczny oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie ocenia i nie naciska, ale mówi na co można by zwrócić uwagę albo jak widzi daną sprawę lub zachowanie ze swojej perspektywy, co nakłania do refleksji. Praca nad sobą nie trwa tylko w czasie wizyty, ale również pomiędzy nimi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn problemy emocjonalne

Powiem krótko, zawsze rzeczowy i skrupulatny, od razu orientuje się gdy chcę coś przemilczeć i stara się bym spokojnie o tym opowiadał. Nigdy nie naciskał na konkretne tematy rozmów, i ma spokojny ton głosu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Robert Butryn

Pierwszy raz kiedy przyszedłem do Pana Roberta miałem wrażenie że w moim życiu ktoś inny pisze za mnie scenariusz. Wiedziałem że to nie może być przypadek że moje życie układa się w taki a nie inny sposób. W dość krótkim czasie zrozumiałem w czym jest problem. Który leży nie w nikim innym tylko we mnie. Co ciekawe samo odkrycie problemu nie rozwiązało mojej sytuacji. Zdecydowałem się na terapię. I jest to na daną chwilę najlepsza decyzja jaką do tej pory podjąłem. Jeśli ktoś myśli że psychoterapia to łatwa droga na wstępie się rozczaruje. Czym jest psychoterapia ? To przede wszystkim ciężka praca nad własnymi wadami. To walka samego ze sobą. To maczanie rąk po łokcie we własnych brudach. To odkrywanie swoich złych stron. Ale po tych wszystkich rzeczach przychodzi jedna chwila która potrafi przyćmić wszystkie inne. To chwila zadowolenia z siebie i spełnienia się. I dlatego​ momentu jestem w stanie naprawdę dużo zrobić nawet przejść przez ten cały brud z tym związany. Drugą najlepszą moją decyzją był wybór pana Roberta. Przede wszystkim zdziwiło mnie to że już na pierwszej sesji miałem wrażenie że trafiłem na odpowiednią osobę. Rzadko wcześniej doświadczałem takiego wrażenia. Zadziwiala mnie siła spokoju jaka emanowala z osoby Pana Roberta. Jego chęć zrozumienia i wyczucia się w daną sytuację. W pewnym momencie zauważyłem że zaczęło się w moim życiu zmieniać i zacząłem się zastanawiać czy moja zmiana nie jest wynikiem wpływu pana Roberta. Zaczęło mnie to niepokoić zważywszy na to że nie chciałem żeby ktoś wpływał na moje życie. Aż mnie trafiło. No tak zmieniam się. Ale czy ta zmiana nie jest na lepsze ? Gdy to zrozumiałem poczułem delikatną ulgę. Najbardziej imponuje mi w panu Robercie to w jaki sposób potrafi rozmawiać i argumentować własne stanowisko że po pewnym czasie do chodzę do pytania. No tak a co jeśli ma rację ? Co na tym stracę ? A odpowiedź jest zawsze jedna. Nic. Bo nawet jeśli się okaże że tak nie jest to mam świadomość że przynajmniej spróbowałem. Pana Roberta gorąco polecam tym co mają odwagę wziąć życie w swoje ręce i nie boją się stawiać czoła własnym lękom.

Robert Butryn

Bardzo dziękuje za opinie Panie Mikołaju.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Kontakt do mnie i więcej informacji o mnie znajdziesz na: psychoterapia-szczecin.org Jest nieskończona ilość powodów, dla których warto szukać k...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wypalenie zawodowe
 • Andropauza
 • Zaburzenia odporności
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania