dr n. med.

Renata Tuchendler

Endokrynolog, Internista, Biegły sądowy

78 opinii +dodaj

Umów wizytę 71 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Byłam w przychodni T&T dwa razy i zawsze musiałam czekać w długiej kolejce uwarunkowanej kolejnością przychodzenia, nie godziną wizyty. Wizyty w przychodni trwają 5 min - tylko tyle na jednego pacjenta! Pani doktor więc robi wszystko, żeby jak najszybciej poprosić kolejnego pacjenta. Nie poczułam się wysłuchana i nie uzyskałam wyczerpującej odpowiedzi na moje pytania. Cena wizyty nie jest adekwatna do poświęconej uwagi.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miła i kompetentna, rzeczowa, udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, wyjaśnia watpliwości. Bez dodatkowych opłat zrobiła mi kontrolne USG. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Posiada dużą wiedzę. Odpowiada dokładnie na wszystkie pytania zadawane przez pacjęta. Szybka i miła wizyta.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor, bardzo kompetentna osoba. Uważam, że zna się na tym co robi, posiada dużą wiedze w zakresie endokrynologii. Uważam, że podczas mojej wizyty zostały wykonane wszystkie niezbędne czynności zmierzające do postawienia diagnozy oraz oceny dalszego postępowania. Pomimo tego, że wizyta była krótka otrzymałam wszystkie niezbędne informacje dotyczące mojego problemu.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i rzeczowa Pani doktor. Dokladnie obejrzala moje wyniki, wykonała usg tarczycy. Odpowiedziala dokladnie na kazde pytanie. Na pewnondo niej wroce

 • bardzo dobry

  Pani doktor po usłyszeniu moich obaw od razu sprawdziła to robiąc mi usg. Od razu zdiagnozowała co mi dolega i szeroko opowiedziała jak mam postępować z chorobą. Jestem zadowolona z wizyty a Pani doktor przyjęła mnie z uśmiechem na twarzy :) Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo życzliwa, uśmiechnięta Pani Doktor.Odpowiada na wszystkie pytania,a co ważne skutecznie leczy.Polecam

 • dobry

  Dr jest profesjonalistką, szybko nawiązuje kontakt z pacjentką. Wyjaśnia. Jedynie cena wizyty jest dla mnie wysoka.Wizyta na NFZ wypada dla mnie za 2,5 roku!!!Do tego czasu będę po operacji.

 • bardzo dobry

  Konkretna i miła Pani Doktor. Polecam. Jedyny mankament to długi czas oczekiwania na swoją kolej, mimo wcześniej umówionej wizyty.

 • bardzo dobry

  Poszłam do Pani Doktor z ręką na ramieniu po negatywnych komentarzach. Świetny lekarz. Nakreśliła mi cały schemat leczenia, wszystko wytłumaczyła i rozpisała. Gorąco polecam.