Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny

  Ta Pani to mardzo mądra kobieta. Trafnie stawia diagnozy, celnie dobiera leki. Wizyta odbywa się punktualnie. Jestem pod wrażeniem wiedzy i kompetencji

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jestem pod wrażeniem kompetencji, profesjonalizmu i sprawności pani doktor. Pani dr Renata Tuchendler obejrzała dostarczoną przez mnie dokumentację. Potem zrobiła USG tarczycy. Zaproponowała mi biopsję tarczycy i ją bezboleśnie wykonała. Polecam serdecznie.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Była to moja kolejna wizyta u Pani doktor i jak zawsze oceniam ją bardzo dobrze. Podoba mi się konkretna, rzeczowa ocena i szybkie podjęcie decyzji o dalszym leczeniu.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretna wizyta,wyjaśniła mi szczegołowo co mi dolega,jakie będą dalsze czynności leczenia i jakie są rokowania.Choć mam różne zmiany na narządach wewn. po wyzycie byłem uspokojony i psychicznie odprężony.Oby tak dalej.Powodzenia P.Doktor

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze, Pani doktor przeanalizowała wyniki badań, z którymi przyszłam, wykonała USG tarczycy, zmierzyła ciśnienie, przeprowadziła wywiad. Nie czekałam w żadnej kolejce, weszłam przed czasem. Szczerze polecam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T Medical

  Jeszcze nigdy w moim życiu nie byłam u lekarza, który byłby tak nieprofesjonalny i który tak niekulturalnie odnosiłby się do pacjentów. Od Pani doktor nie uzyskałam żadnych praktycznych informacji, nie odpowiadała na moje pytania, a jeśli już to krzykiem. Wizyta odbyła się w celu konsultacji czy stan mojej tarczycy wymaga operacji, jednak te 5 minut w żaden sposób mnie nie uspokoiło, nie zostało mi wytłumaczone nic poza tym, że muszę się zaszczepić na WZWB i położyć na stole operacyjnym. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

  Renata Tuchendler2018-02-02

  Nie mam zwyczaju krzyczeć do pacjentów, stąd jest to pomówienie. Profesjonalizm można ocenić na podstawie fachowości i rzetelności lekarza, a nie na spełnianiu wyłącznie oczekiwań pacjenta. Przez kilka lat słyszała Pani że można z problemem czekać i obserwować i nagłe ktoś jasno powiedział,że należy problem zoperować oczywiście planowo i po wykonaniu szczepienia p/wzwB. Zmiana widoczna gołym okiem, z tendencją do powiększania się u młodej osoby. Rozumiem, że może się to Pani nie podobać. Nie musi Pani tych zaleceń realizować- mamy wybór. Na wszystkie pytania zadawane głownie przez Pani mamę i siostrę, bo w takim składzie rozmawiałyśmy, starałam się odpowiedzieć, a przede wszystkim wytłumaczyć dlaczego jest zasadne leczenie operacyjne. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: złe samopoczucie, przyrost wagi

  Do Pani dr.trafiłam z polecenia mojej znajomej.Jestem bardzo zadowolona ponieważ Pani dr.bardzo szybko rozpoznała mój problem.Zleciła właściwe badania i po wynikach zapisała odpowiednie leki.Pani dr.to rzeczowy, inteligentny i profesjonalny lekarz.Nie toleruje nadwagi, nie mówiąc już o otyłości.I słusznie, bo to jest przyczyną wielu grożnych chorób.Jestem bardzo zadowolona, bo już udało mnie się schudnąć 1 kg w ciągu 3 tygodni(pomimo świątecznego lekkiego nadużywania jedzenia). Pani dr.jest szczupła i może być wzorem do naśladowania.Polecam jak najbardziej.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To już moja druga wizyta u Pani Doktor. Zostałam dokładnie przebadana, szczegółowo poinformowana o leczeniu. Pełen profesjonalizm.

 • N

  Wizyta nie była długa jednak bardzo konkretna. Pani Doktor zapoznała się z moimi wynikami badań, zrobiła na miejscu USG tarczycy, spokojnie wysłuchała i udzieliła mi dodatkowych porad. Ciężko mi ocenić samą diagnozę bo dopiero zaczynam brać wszystkie leki, jednak za 3 miesiące mam wizytę kontrolną i mam nadzieję, że tarczyca się poprawi. Po tej wizycie jestem dobrej myśli.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta trwała krótko, ale była bardzo konkretna. Pani Doktor odpowiada na każde zadane jej pytanie. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje