Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
97 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Guzki tarczycy

  Wizyta trwa 5 min. Ekspresowe usg. Mama zaczęła wizytę u Pani z guzkami na tarczycy. Lekarka stwierdziła, że będzie potrzebna operacja. Guzy rosły i bolały, a mama przychodziła do Pani Tuchendler jeszcze kilka razy na wizyty kontrolne. W końcu lekarka skierowała ją na operację do syna, na którą i tak czekaliśmy pół roku. W tym momencie szukam nowego endokrynologa, bo mama nie przyjmuje żadnych leków po operacji. Dodatkowo zabrała ją karetka z pracy do szpitala. Miała napad tężyczki. Nie wiem jaki to ma związek z faktem, że po operacji nie przyjmuje żadnych leków.

  dr n. med. Renata Tuchendler2017-09-21

  Pani mama została skierowana do leczenia operacyjnego po kilku miesiącach przygotowania farmakologicznego istotnych zaburzeń hormonalnych. Bez takiego przygotowania zabieg mógłby się skończyć zgonem pacjentki. W okresie od czerwca 2016 do kwietnia 2017 Pani mama była konsultowana 4 razy z konieczną korektą leczenia i wystawieniem skierowania na operację. Czas oczekiwania na zabieg jest zależny od przepisów NFZ- obowiązuje kolejka do zabiegów planowych. Kolejka nie obowiązuje w stanach zagrożenia życia i w chorobach nowotworowych , a takie sytuacje u Pani mamy nie miały miejsca. Czas oczekiwania na zabieg nie był przesadnie długi- od kwietnia do początków sierpnia 2017, W karcie informacyjnej po zabiegu jest zalecenie zażywania koniecznego leku w odpowiedniej dawce. Nie wiem dlaczego tego leku pacjentka nie stosowała. Pozdrawiam i życzę zdrowia. R. Tuchendler.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z metod leczenia pani doktor. Odpowiednio dobrane leki, widać efekty. A słysząc, że wizyta trwa 5 minut pragnę powiedzieć, że może i trwa 5 minut ale ja wracam na wizytę kontrolną z coraz lepszymi wynikami i naprawdę to 5 minut starcza a pani doktor zawsze wita i żegna mnie z uśmiechem na twarzy. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała lekarka, konkretna, rzetelna i bardzo miła. Wywiad przeprowadzony skrupulatnie i fachowo. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Szybkie terminy na wizytę, miła i fachowa konsultacja, badanie USG w cenie wizyty. Pani doktor konkretna.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: Choroba tarczycy i bardzo złe samopoczucie

  Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panią Doktor. Wszystkie wątpliwości dotyczące przebiegu choroby , jej skutków i sposobów postępowania zostały mi przedstawione rzeczowo, z troską i kobiecym zrozumieniem ... Zalecenia na przyszłość nie budzą już moich watpliwości, czuję wdzięczność za to. Takie spotkania są bardzo potrzebne, by lekarz bez pośpiechu zaopiekował się pacjentem, to podnosi na duchu :-)).... Jestem wdzięczna i życzę Pani Doktor zdrowia, by jak najdłużej mogła tak służyć ludziom. Pozytywna i mądra Kobieta....

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest przyjazną osobą, wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące mojej choroby. Konkretnie, krótko i na temat. W ramach wizyty wykonuje USG tarczycy. Jestem uspokojona.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  wizytę oceniam negatywnie z powodu:
  - lekarz zwraca się do pacjenta "kobieto",
  - lekarz odpowiada na pytania z wielką pretensją,
  - wizyta trwała 5 min. (liczyłam dokładnie, gdyż pacjentka przede mną wyszła po 3 min.)
  - choć miałam więcej pytań (i czas na to by w ramach opłaconej z góry wizyty uzyskać na nie odpowiedź) nie zadałam ich, gdyż lekarka po wypisaniu recepty nawet nie zapytała, czy mam jakieś pytania, czy wątpliwości.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Odradzam. Przyniosłam mase badan,dr sprawdzila tylko i wylacznie te ostatnie, a wiec historia choroby nieistotna, na pytania odpowiadała Zdawkowo jakby chciala sie pozbyc z gabinetu. I tym sposobem wizyta trwa niecale 4minuty!! tak-pierwsza wizyta trwala 4minuty,bez badania tylko suche przegladniecie ostatnich wynikow. Skasowano 150zl. Odradzam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo miłą i konkretną osobą. Wytłumaczyła mi sposób leczenia oraz działanie leków, które przyjmuję. Udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Po pierwszej wizycie ciężko stwierdzić dużo, ale Pani Doktor wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Odpowiadała na moje pytania i niepewności także udam się do niej znowu na kolejną wizytę z wynikami, które muszę zrobić. Zobaczymy jak będzie dalej.