Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo miła sympatyczna, rzeczowa i profesjonalna opieka, Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, widać że przejmuję się losem pacjentów. Ponadto pomogła mi również polecając mi innego lekarz zauważają moje inne schorzenie. Polecam Bardzo bo warto!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Byłam dzisiaj u Pani doktor na konsultacji i jestem bardzo zadowolona bo czekałam pod gabinetem tylko 10 minut.Pani doktor uśmiechnięta bardzo sympatyczna i rzeczowa.Wizyta nie była długa bo nie było takiej potrzeby - USG , otrzymałam odpowiedż na wszystkie pytania.Polecam i dementuję wszystkie negatywne wpisy.

 • E

  Pani doktor bardzo kompetentna. Po pierwszych zrobionych badaniach ustaliła chorobę, leczenie. Nie mogłam trafić lepiej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam mieszane uczucia. Pani doktor na pierwszej wizycie zrobiła szybkie usg tarczycy, bardzo szybkie... Dolegliwości nieco zbagatelizowała. Zrobiłam komplet badań i niczego co bym nie wiedziała, nie zaleciła. Nie pomogła w zrzuceniu wagi, nie nakierowała nigdzie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niestety zgadzam się z negatywnymi opiniami. Postanowiłam się nimi nie sugerować i liczyłam, że jednak wizyta się uda. Pomijam godzinne opóźnienie i to, że wizyta z badaniem tarczycy trwała mniej niż 7 minut, ale lekarka nie popatrzyła nawet na poprzednie wyniki i zalecenia od endokrynologów, historię choroby, a to co mówiłam w ogóle ją nie interesowało. Przeczytała to co dostała na kartce, czyli wyniki najnowszych badań, stwierdziła, że są w podanych przez laboratorium normach i że wszystko z tarczycą jest ok. Normy normami, ale gdybym z takim TSH zaszła w ciążę to ciąża by się nie utrzymała lub była narażona. Dieta w chorobie hashimoto wg tej Pani nie ma żadnego znaczenia, a do oceny stanu zdrowia wystarcza TSH. Rozjechane i fatalne wyniki wolnych hormonów cytuję "nie mają znaczenia", objawy też. Informacji, że powinnam się cieszyć, bo inny mają gorsze wyniki nie skomentuję. Cieszy mnie to, jak inny mają fatalne TSH i hormony, a funkcjonują i czują się dobrze. Cudze nieszczęścia mnie nie pocieszają i nie zmieniają własnego złego stanu zdrowia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta trwała 5 minut z czego Pani Doktor głównie obejrzała wyniki i stwierdziła, że wszystko w normie. Po 10 latach leczenia można to ocenić samemu patrząc na swoje TSH :( Miałam zalecone inne badania, których nie udało mi się zrobić gdyż wymaga to skierowania czym Pani Doktor niespecjalnie się przejęła i nie zostały podjęte w tym kierunku żadne kroki. Myślę, że na kolejną wizytę udam się do innego lekarza.

 • B

  Pani doktór była bardzo miła. W prosty, jasny sposób wyjaśniła mi wyniki badań, zleciła kolejne. Polecam tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła i kompetentna, udziela odpowiedzi na pytania, wyjaśnia wątpliwości. W cenie pierwszej wizyty, za którą zapłaciłam 150 zł miałam zrobione USG. Niemniej jednak nie do końca jestem zadowolona, gdyż musiałam czekać w długiej kolejce i zostałam przyjęta blisko 1,5 godz. później niż godzina na którą się umówiłam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wbrew wielu opiniom o zbyt krótkim czasie wizyt, Pani doktor poświęciła mi sporo czasu, cierpliwie wysłuchała wszystkiego, co mam do powiedzenia, zrobiła USG i nawet niezaplanowaną biopsję. Rzeczowo skomentowała moje objawy oraz zleciła dalsze badania. Nie traciła czasu na "słodzenie", ale krótko i jasno omówiła różne możliwości dalszego postępowania. Była przy tym niezwykle życzliwa, ciepła i "życiowo mądra". Bardzo mi ten rodzaj opieki nad pacjentem odpowiada i na pewno będę korzystać z porad Pani doktor. Zdecydowanie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam w przychodni T&T dwa razy i zawsze musiałam czekać w długiej kolejce uwarunkowanej kolejnością przychodzenia, nie godziną wizyty. Wizyty w przychodni trwają 5 min - tylko tyle na jednego pacjenta! Pani doktor więc robi wszystko, żeby jak najszybciej poprosić kolejnego pacjenta. Nie poczułam się wysłuchana i nie uzyskałam wyczerpującej odpowiedzi na moje pytania. Cena wizyty nie jest adekwatna do poświęconej uwagi.