Umów wizytę Zapytaj lekarza 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zawód lekarza dentysty wykonuję od zakończenia studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2009 roku. Jestem także inżynierem chemikiem :). Od 2010 roku prowadzę własną działalność… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDIUsługa: leczenie próchnicy

  Super, pani bardzo sympatyczna i staranna, wizyta odbyła się w spokojnej atmosferze, której oczekuję od dentysty. Najlepszą oceną niech będzie to, że umówiłam się na kolejną wizytę, żeby naprawić resztę ubytków.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią doktor, zwlaszcza tym, ktorzy boją się stomatologa. Ma rewelacyjne podejście do zestresowanego pacjenta.

  lek. dent. Renata Sznajder2018-03-14

  Bardzo dziękuję za tę opinię. Po udanej wizycie proszę sprawić sobie jakiś prezencik w nagrodę :) - nie tylko na dzieci działa to rewelacyjnie .. :). Renata Sznajder

 • P

  Dziś byłam na wizycie u Pani doktor ż synem poraz pierwszy.I napewno nie ostatni ponieważ Adaś po wyjściu z gabinetu powiedział że Pani dentystka jest najlepsza na świecie.Synek bardzo się bal tej wizyty.Nawet nie chciał usiąść na fotel a miał to być tylko zwykły przegląd.Pani doktor była taka miła że po chwili Adam już się uśmiechał i dał sobie nawet zrobić ząbka.Pani doktor bardzo dziekujemy a synek już się nie moze doczekać następnej wizyty.

  lek. dent. Renata Sznajder2018-03-14

  Ostatnie domowe treningi w odstawieniu smoczka podwyższyły zdecydowanie moją formę negocjacyjną przy starciach z małymi chłopcami.... :) i choć wysysają mnóstwo energii to jak widać tylko ciągły trening czyni mistrzem. A tak zupełnie poważnie.. bardzo dziękuję za dobre słowo, udana wizyta u stomatologa, to także zasługa miejsca, osób mnie wspierających i Państwa - rodziców. Cieszę się dobrego słowa i zapraszam regularnie - dentysta to też człowiek :).

 • Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: stan zapalny

  Bardzo miła wizyta, krótko i profesjonalnie. Pani doktor bardzo cierpliwa!!!! Bardzo polecam wszystkim którzy szerokim łukiem omijają gabinety stomatologiczne !

  lek. dent. Renata Sznajder2018-03-04

  Cieszy mnie, kiedy moja praca pokazuje, że gabinet stomatologiczny i spotkanie z dentystą nie musi oznaczać traumy. To konieczność dzisiejszych czasów i szansa na uniknięcie wielu innych schorzeń niż tylko te związane bezpośrednio z zębami. Dziękuję za zaufanie i polecenie. Zapraszam. Renata Sznajder

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: leczenie ubytków

  Dzisiaj byłam u Pani Doktor wizyta była szybka i bez bolesna. Jestem umówiona na kolejna wizytę. Fajny gabinet ! sama Pani Doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa kobieta. Polecam!

  lek. dent. Renata Sznajder2018-02-13

  Dziękuję za zaufanie i polecenie !

 • M
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: leczenie, onlay

  U Pani Renaty leczyłam się w Pruszkowie i w Warszawie. W ciągu kilku miesięcy odbyłam około 8 wizyt, ponieważ miałam bardzo dużo ubytków. Pani Renata ma fantastyczne podejście do pacjentów - jest bardzo spokojna, wyrozumiała i przy tym bardzo profesjonalna. Przez wiele lat bardzo bałam się dentysty, a Pani Renata sprawiła, że z gabinetu wychodzę z uśmiechem. Mimo moich zaniedbań z zębami udało się je doprowadzić do dobrego stanu, w gabinecie dostałam wskazówki jak dbać o zęby. Nie trzeba długo czekać na wizyty. Zawsze można złapać dogodne godziny na wizytę, jak nie pod miastem, to w Warszawie. Po wyprowadzce przyjeżdżałam 300 km, żeby pójść na wizytę. Pani Renata to lekarz z serca, polecam wszystkim, którzy boją się dentysty zajrzeć do jej gabinetu.

  lek. dent. Renata Sznajder2018-02-08

  Nawet nie wiem, co powinnam napisać na tak życzliwy komentarz... Kiedy mamy słabsze dni i nie wszystko idzie po naszej myśli, właśnie takie słowa dodają otuch i wiary kierunek utrzymywany mimo niesprzyjających czasem wiatrów. Bardzo dziękuję tym bardziej, że jest to komentarz numer 50 do mojej pracy. Większość pozostaje pozytywna :). Postaram się przygotować jakiś drobny upominek :). Renata Sznajder

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: leczenie próchnicy

  Pani Doktor zaproponowała optym ale rozwiązanie. Gabinet dobrze wyposażony, nowoczesny. Planuje kontynuować leczenie u Pani Doktor.

  lek. dent. Renata Sznajder2018-01-02

  Bardzo dziękuję za cukiereczek na koniec roku :). To naprawdę ważna nagroda za ciężko przepracowany rok. Cieszę się niezmiernie, że gabinet podoba się Pani, i także innym pacjentom. Wyposażenie mamy naprawdę dobre, ale po cichu już pracuję nad kolejnymi usługami. Niebawem dotrze do nas piaskarka abrazyjna o czym więcej w internetach :). Zapraszam, Renata Sznajder

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDIUsługa: leczenie próchnicy

  To była moja pierwsza wizyta, dentystę omijałam szerokim łukiem. Wszystko sprawnie, szybko, bez bólu i strachu :) usłyszałam konkrety na temat tego co sie u mnie dzieje i jaki jest dalszy plan. Osoba godna polecenia- sprawiła ze nie boje sie już dentysty ;)

  lek. dent. Renata Sznajder2017-12-20

  Serdecznie dziękuję. Staram się doceniać odwagę pacjentów ich determinację w przełamywaniu lęków i wykonanie decyzji o wizycie w gabinecie. Staram się tego nie popsuć i cieszę się, że zwykle udaje mi się przełamać tzw. dentofobię - czyli strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym. Pacjentom utrwalam jak mogę (uwaga natury ogólnej), że to przede wszystkim ważne dla Państwa. Podatność na rozmaite infekcje, wydolność, rozmaite przewlekłe schorzenia mogą mieć źródło właśnie w jamie ustnej. Dziękuję, i zapraszam do regularnego przełamywania obaw. lek. dent. Renata Sznajder

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Risorius StomatologiaUsługa: leczenie próchnicy

  Z całego serca polecam wizyty u Pani Doktor. Przebiegają one zawsze w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze. Pani Doktor jest bardzo dokładna, konkretna, wyjątkowo delikatna. Tłumaczy przebieg leczenia. Jako pacjent mam poczucie, że jestem pod najlepszą opieką.

  lek. dent. Renata Sznajder2017-11-20

  och.. och ... och... :) bardzo dziękuję i zapraszam.. w imieniu swoim i całego zespołu specjalistów... Szczerze dziękuję. Renata Sznajder

 • K
  Lokalizacja: Risorius Stomatologia

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, fachowa obsługa, wszystko dokładnie wytłumaczone. Polecam, na pewno zawitam tam jeszcze nie jeden raz

  lek. dent. Renata Sznajder2017-10-29

  Bardzo dziękuję. Ciągle staramy się poprawiać nasz Grafitowy - kolorowy świat. Cieszę się, że już zyskuje dobre recenzje. Zapraszam do systematycznych wizyt.

Pytania pacjentów (141)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Czy po założeniu lekarstwa na zab mleczny. Moze wystąpić goraczka u dziecka i zaczerwienienie rozpalenie policzka po stronie leczonego zęba. Dziecko nie skarży się na ból zęba.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dokładnie w tej chwili mam taki stan zapalny u siebie po znieczuleniu. Małe organizmy sa bardziej wrażliwe i choć, nie powinny tego typu dolegliwości mieć miejsca co do zasady, ale niestety czasem pojawiają się takie komplikacje. Nie powinno to być nic poważnego ale gdyby obrzęk i gorączka trwały podejrzanie długo to warto skontrolować u dentysty okolice tego zęba.

 • Moja córka ma 6 lat na gorze od dawna same tylko sprochniale korzenie zebów czy podlegają usunięciu

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Święta Tereso !!!!! Czy Państwa pociecha była w ogóle w wieku dziecięcym u dentysty ? Ja naprawdę różne rzeczy widuję, ale mam nadzieję, że ta sytuacja to nie prawda...

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zawód lekarza dentysty wykonuję od zakończenia studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2009 roku. Jestem także inżynierem chemikiem :). Od 2010 roku prowadzę własną działalność pod nazwą Risorius Stomatologia - to trzy gabinety działające: w Pruszkowie, Żyrardowie oraz urokliwych Radziejowicach. W roku 2015 w moim życiu pojawiło się kolejne wyzwanie jakim jest IMEDI. IMEDI to butik medyczny w samym sercu mokotowskiego mordoru, gdzie zajmujemy się nie tylko stomatologią, ale także dietetyką, kosmetologią medyczną, medycyną holistyczną. Staram się kreować w zespole i Pacjentach pozytywną energię. Prywatnie jestem mamą trzech ancymonów, dlatego angażuję się w takie akcje profilaktyczne jak Akademia Aquafresh, czy Projekt Mama telewizji TVN poświęcone dzieciom. Leczeniu dzieci i terapii bez bólu poświęcam szczególną uwagę. W ostatnim czasie moim konikiem stają się także przerośnięte wędzidełka i ich... podcinanie. Portal znanylekarz.pl wyróżnił mnie certyfikatem jakości za rok 2017 - po raz pierwszy.
  Uśmiechnij się, najlepsze przed nami :). Zapraszam.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Chirurgia stomatologiczna
więcej

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny
 • Politechnika Warszawska

Publikacje

 • Jak bezpiecznie dla pacjenta stosować sedację wziewną, Stomatologia w praktyce 11 / 2017
 • Poszerzone lakowanie zębów stałych z użyciem sedacji wziewnej oraz piaskarki abrazyjnej, Stomatologia w praktyce 11 / 2017

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl