dr n. med.

Renata Stawerska

Endokrynolog

27 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Specjalizacja

  Lekarz Renata Stawerska to jeden z 90 lekarzy o specjalizacji endokrynolog w miejscowości Łódź na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Renata Stawerska przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten endokrynolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

Adresy i cenniki

 • FMC Centrum Medyczne

  Piłsudskiego 9 lokal A, Śródmieście
  90-368 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  551
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Endomedicus

  Rzgowska 281/289, Górna
  93-338 Łódź, łódzkie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani doktor często spóźnia się na wizyty o godzinę lub dwie ale z tego co wiem to do poradni przychodzi po zakończonym dyżurze w klinice iczmp a często tam się coś dzieje np. przyjmuje pacjentów na oddział co przedłuża jej dyżur. Fakt. Czekanie na wizytę z tak dużym opóźnieniem nie jest przyjmne... no i wizyty nie trwają często 15 minut ale dużo dłużej... ale to akurat świadczy o tym, że jest świetnym lekarzem. Każdy przypadek dokładnie analizuje. Dopytuje o najmniejsze szczegóły. Przykłada się do badania pacjenta. Wytrwale szuka przyczyn dolegliwości. Wykazuje się dużą wiedzą, determinacją i najważniejsze..... ogromną EMPATIĄ co jest niestety rzadkością wśród innych lekarzy. Pani doktor jest bardzo miła, ma świetne podejście do dzieci. Nie traktuje pacjenta jak kurczaka na taśmie produkcyjnej, nie jest nastawiona na zysk!!! Na tego lekarza na prawdę warto poczekać nawet 2 godziny...

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Bardzo serdeczna. To lekarz, który lubi swoją pracę i szanuje pacjenta. Dla Pani doktor nie ma pytań bez odpowiedzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor leczy mojego syna od kilku lat. Zobaczyła to czego inni lekarze nie widzieli. Odpowiednie leczenie i chłopak zdrowy :) Zawsze jeździłam do Pani Doktor do CZMP na kasę chorych i nigdy nie czułam się gorszym pacjentem. Nie raz syn "lądował" na oddziale, na badaniach , "żeby mama nie płaciła za badania". Któregoś razu poszłam prywatnie, bo wizyta na nfz miała być dość odległa to mnie Pani Doktor opierniczyła, zabroniła przychodzić prywatnie i umówiła w rejestracji dogodny termin na nfz. Nie dość, że dobry lekarz to i dobry człowiek. Ale żeby nie było tak słodko: Pani Doktor jest spóźnialska.

 • neutralny

  Być może Pani doktor jest świetnym specjalistą, jednak nie dane nam było tego z 4 letnim synkiem doświadczyć, ponieważ Pani doktor nie pojawila sie w FMC Medicus, gdzie przyjmuje, na umówioną wizytę na daną godzinę. Ba, nie pojawila się wcale! Po 45 minutach czekania odebrałam pieniądze z recepcji zapłacone z góry (120 zł) i wyszłam. Rozumiem, ze kazdy ma prawo się spóźnić, szczególnie w tak zakorkowanej Łodzi, jednak należałoby w takiej sytuacji poinformować recepcję, a Pani doktor telefonu od recepcjonistki nie odbierała, sama również nie zadzwoniła. Usłyszałam tylko, jak Panie na recepcji mówiły, ze "byc moze Pani doktor ma wiecej pracy ostatnio, bo czesto sie spóźnia" Hmmm, to jest wizyta płatna, żeby zarobić 120 zl przeciętny człowiek w Polsce pracuje cały dzień, a nie 15 min. Kwestia szacunku do pacjenta to tez ważna kwestia. Pozdrawiam, Mama 4 latka.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest Aniołem. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjentów. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Jestem zachwycona jej profesjonalizmem, chęcią udzielania pomocy... Pani Doktor chętnie odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, jest zawsze uśmiechnięta, zainteresowana pacjentem. Przede wszystkim nastawiona na pomaganie i leczenie pacjentów, to człowiek, który został lekarzen z powołania. Działa szybko i skutecznie. Życzę jej wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę. (Jestem mamą dziecka z niedoborem wzrostu).

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Profesjonalista pod każdym względem. Do Pani Stawerskiej nie boimy się wchodzić, ja takiego drugiego lekarza jeszcze nie spotkałam a odwiedzam wielu, mam dwoje dzieci i różne problemy. U Pani Stawerskiej nawet leżenie w szpitalu nie przeraża dziecka. Polecam wszystkim rodzicom szukającym endokrynologa. Nikt się nie zawiedzie.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem. Potrafi rozmawiać z pacjentem, rozumie go a co najważniejsze stawia trafne diagnozy.

 • bardzo dobry

  Mimo młodego wieku jestem pacjentką Pani Doktor już od 6 lat. Zawsze w razie ponawiających się problemów Pani Dr kieruje na konieczne badania i służy bardzo dobrymi radami. Oprócz tego jest bardzo miła, a przede wszystkim szczera w rozmowie z pacjentem. Swoją pracę wykonuje absolutnie bezinteresownie nie oczekując żadnych dowodów wdzięczności w przeciwieństwie do innych lekarzy. W ogóle cały zespół Kliniki Endokrynologii ICZMP wydaje się składać z najlepszych fachowców, ale dr Stawerska wyróżnia się bezwzględnie swoją osobowością i wspaniałym nastawieniem do pacjenta.

 • dobry

  dr. z powolania


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  SuperProfesjonalne podejście do dziecka. Moja, z zasady nieufna, córka robiła wszystko co Pani Doktor chciała. Miła, uprzejma, sympatyczna i uczynna. Aaa! najważniejsze. Na prawdę zna się na robocie i potrafi swoją ogromną wiedzę przekazać zesranym ze strachu rodzicom ;)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Adam Gesing

internista,  endokrynolog

Umów się