Umów wizytę Zapytaj lekarza
1 536 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pod tym linkiem http://pomocpsycholog.pl/test/epi można obecnie bezpłatnie zrobić sobie test osobowości - zapraszam . Od lipca zapraszam na trening antystresowy w oparciu o najnowsze… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Bardzo empatyczna Osoba. Nikt nie da wprawdzie gotowej recepty - jak żyć....ale rozmowa wiele daje. Zwłaszcza z kims postronnym, kto nie ocenia tylko wysłucha. To taka forma "oczyszczenia". Wrócę na pewno. Pozdrawiam serdecznie :)

  Renata Raczyńska2018-06-19

  Dziękuję i zapraszam :-)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Do Pani Renaty udałam się, ponieważ po porodzie męczyły mnie ataki paniki. Było ze mną tak źle, że o stresujących sytuacjach nawet nie mogłam myśleć (jak np. zbliżające się chrzciny mojego syna), bywało również, że musiałam wcześniej wracać do domu z urlopu, zamiast cieszyć się wspólnie spędzanym czasem z rodziną. Wystarczyła jedna wizyta, aby moje lęki odeszły w zapomnienie! Moje życie znowu nabrało kolorów, a mi chce się żyć. Pani Renata jest sympatyczną osobą, podeszła do mojego problemu bardzo poważnie. Do gabinetu weszłam z płaczem, a wyszłam z uśmiechem na twarzy. Nie spodziewałam się, że zwykłą (a może niezwykłą?) rozmową można tyle zdziałać. Wiedziałam, że chrzciny mojego dziecka będą pewnego rodzaju sprawdzianem i zdałam go na szóstkę z plusem, bo obeszło się nawet bez tabletek na uspokojenie. Pani Renato - dziękuję!

  Renata Raczyńska2018-06-19

  Pani Paulino, dziękuję i bardzo się cieszę, ale z pełnym przekonaniem piszę - zasługa jest Pani! :-), bo to Pani się zmierzyła i weszła w sytuacje stresową w wiarą i zaufaniem... Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMoc

  Pani pomogła mi w chwilowym kryzysie życiowym, nakierunkowała na trochę nowy sposób myślenia nad którym teraz sama mogę dalej pracować. Jestem bardzo zadowolona z atmosfery i przebiegu rozmowy, polecam :)

  Renata Raczyńska2018-06-05

  Cieszę się,że troszkę przyczyniłam się do nowego spojrzenia. Powodzenia :)

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pani Renaty trafiłem z polecenia (i bardzo trafne było to polecenie), byłem wtedy załamany bez sił do życia. Otrzymałem sporo zadań do pracy nad sobą oraz bardzo cennych wskazówek jak sobie radzić z problemami na jakie trafiłem w swoim życiu. Atmosfera moim zdaniem jest wspaniała, taka spokojna. Bardzo podoba mi się takie pełne zaangażowanie w zrozumienie mnie, co na prawdę tak bardzo mnie boli na duszy. To zaangażowanie moim zdaniem w sposób kluczowy przekłada się na bardzo cenną, indywidualną pomoc jaką otrzymałem od Pani Renaty. Jestem bardzo zadowolony i polecam z całego swego serca! :) Jacek

  Renata Raczyńska2018-05-17

  dziękuję bardzo i pozdrawiam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Po pierwszej chwile już poczułam że nie będę się stresować. Bardzo przyjemna i motywująca atmosfera, przyjemne zadania i dobra autorefleksja pomogła lepiej zrozumieć siebie. Polecam jak najbardziej.

  Renata Raczyńska2018-05-05

  cieszę się i dziękuję :)

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Pierwszy raz byłam u psychoterapeuty w ogóle, stresowałam się, ale niepotrzebnie. Pani Renata to bardzo życzliwa i ciepła osoba, nie czułam skrępowania podczas wizyty. Dostałam kilka cennych wskazówek i na pewno jeszcze Panią odwiedzę ;)

  Renata Raczyńska2018-04-18

  dziękuję i zapraszam :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Rozmowa z Panią Renatą pomogła mi z powrotem ułożyć sobie w głowie pewne problematyczne dla mnie kwestie a zaproponowane techniki myślę, że pomogą w rozwiązaniu nurtującego mnie problemu. Atmosfera podczas sesji była bardzo przyjemna, nie miałam najmniejszego problemu z wyrzuceniem z siebie swoich myśli, doświadczeń i wątpliwości a także otrzymałam dawkę pozytywnej energii oraz rad potrzebnych do walki z "demonami przeszłości" :)
  Serdecznie dziękuję Pani Renato za spotkanie.
  Pozdrawiam, Joanna

  Renata Raczyńska2018-04-11

  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Przyjemna rzeczowa rozmowa dała więcej niż wgłębianie się w mechanizmy i zasady. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.

  Renata Raczyńska2018-04-03

  Dziękuję.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Jestem zadowolona z drugiego spotkania na pewno umowie się na kolejne. Bardzo podoba mi się atmosfera jaka panuje podczas spotkan, spokojna, swobodna.
  Dziekuję Pani Renato za rozmowę, wskazówki, przykłady i zadania do przepracowania.
  Ewa S.

  Renata Raczyńska2018-04-03

  Proszę bardzo i dziękuję za opinię :-)

 • J
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Byłam na kilku spotkaniach z Panią Renatą. Pozwoliło mi to wyciszyć i uspokoić gonitwę myśli, która męczy mnie po bardzo stresującym wydarzeniu w moim życiu. Pani Renata pomaga zrozumieć, co się stało i jak podejść do tego tematu oraz co zrobić, aby zwyczajnie poczuć się lepiej. Na pewno będę kontynuowała wizyty, choć żałuję, że ze względu na swój charakter pracy nie mogę tego robić regularnie. Bardzo polecam.

  Renata Raczyńska2018-03-23

  Czekam na Panią i dziękuję bardzo .

Pytania pacjentów (70)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pod tym linkiem http://pomocpsycholog.pl/test/epi można obecnie bezpłatnie zrobić sobie test osobowości - zapraszam .
  Od lipca zapraszam na trening antystresowy w oparciu o najnowsze amerykańskie oprogramowanie Alive - Somatic Vision. Więcej na stronie www.pomocpsycholog.pl
  Dyplom mgr psychologii zdobyłam w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.Ukończyłam szkolenie podyplomowe z psychoterapii poznawczo - behawioralnej CBT w Warszawie oraz roczne szkolenie z poradnictwa i psychoterapii prowadzone przez SPCH w warszawie. Od lat pracuję w poradniach rodzinnych zajmując się trapią związków w kryzysie. Prowadzę też terapię indywidualną: depresji, lęków, OCD, zaburzeń odżywiania. Pracowałam w hospicjum w Warszawie i Wrocławiu, więc zagadnienia zmagania się z chorobą, bólem, odchodzeniem jaki i stratą są mi znane. Zajmuje się głównie problemami osób dorosłych , ale jako mama 3 dzieci problemy wychowawcze znam nie tylko teoretycznie. :-)
  Zapraszam na moją stronę : www.pomocpsycholog.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski
 • Szkoła Psychoterapii CBT Warszawa

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Instutut Canadien - Polonais du Bien-Ętre w Montrealu

Certyfikaty

 • Renata Raczyńska, psycholog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, psycholog - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, Wrocław - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, psycholog w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe
 • Renata Raczyńska, psycholog - Kwalifikacje zawodowe