Umów wizytę Zapytaj lekarza 1197 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pod tym linkiem http://pomocpsycholog.pl/test/epi można obecnie bezpłatnie zrobić sobie test osobowości - zapraszam . Od lipca zapraszam na trening antystresowy w oparciu o najnowsze… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (70)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pod tym linkiem http://pomocpsycholog.pl/test/epi można obecnie bezpłatnie zrobić sobie test osobowości - zapraszam .
  Od lipca zapraszam na trening antystresowy w oparciu o najnowsze amerykańskie oprogramowanie Alive - Somatic Vision. Więcej na stronie www.pomocpsycholog.pl
  Dyplom mgr psychologii zdobyłam w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.Ukończyłam szkolenie podyplomowe z psychoterapii poznawczo - behawioralnej CBT w Warszawie oraz roczne szkolenie z poradnictwa i psychoterapii prowadzone przez SPCH w warszawie. Od lat pracuję w poradniach rodzinnych zajmując się trapią związków w kryzysie. Prowadzę też terapię indywidualną: depresji, lęków, OCD, zaburzeń odżywiania. Pracowałam w hospicjum w Warszawie i Wrocławiu, więc zagadnienia zmagania się z chorobą, bólem, odchodzeniem jaki i stratą są mi znane. Zajmuje się głównie problemami osób dorosłych , ale jako mama 3 dzieci problemy wychowawcze znam nie tylko teoretycznie. :-)
  Zapraszam na moją stronę : www.pomocpsycholog.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski
 • Szkoła Psychoterapii CBT Warszawa

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Instutut Canadien - Polonais du Bien-Ętre w Montrealu

Certyfikaty

 • Renata Raczyńska, psycholog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, psycholog - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, Wrocław - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, psycholog w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe
 • Renata Raczyńska, psycholog - Kwalifikacje zawodowe

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Trafiłem Pani Renaty w fatalnym stanie podczas życiowego armagedonu. Dzięki pomocy jaką dostałem udało mi się stanąć na nogi i odbudować po bardzo toksycznym, długoletnim związku.

  Atmosfera jest jak wizyta u dobrego przyjaciela, który potrafi wysłuchać, zrozumieć i doradzić. Po zajęciach dostawałem zadania domowe, dzięki którym zacząłem czuć, że rzeczywiście coś ze swoim życiem zrobiłem, a nie tylko w kółko gadałem o tym samym. Nauczyłem się jak przekuwać dewastujące myśli w pozytywną i motywującą siłę. Po prostu zacząłem znowu czuć się dobrze.

  Z czystym sercem mogę polecić Panią Renatę. Pomogła mi już od pierwszej wizyty. Zdecydowane 10/10.

  mgr Renata Raczyńska2018-02-16

  Dziękuję bardzo. Ale to Pana rzetelna praca jest tym, co się przyczyniło najbardziej. Pozdrawiam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia partnerska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani Psycholog..
  Pomogla mi zrozumieć co robię nie tak i jak starać się to zmieniać. Przy tym ma poczucie humoru i można się wygadac. Dziękuję bardzo za trafne porady. Marta.

  mgr Renata Raczyńska2018-02-16

  Bardzo proszę. I dziękuję :-). Pozdrawiam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Niestety nie polecam.Mój problem nie został rozwiązany.Pani mówiła tylko oczywiste rzeczy typu jak pani źle w pracy to niech pani zmieni prace.I żeby usłyszeć taką porade mam płacić 120 zł? Ponadto załatwianie swoich prywatnych spraw podczas wizyty troche rozprasza.

  mgr Renata Raczyńska2018-02-16

  Jestem po prostu po ludzku zadziwiona tą opinią. Jak to możliwe, żeby po ponad miesiącu regularnych spotkań, co do których nie zgłaszała Pani żadnych zastrzeżeń, wynieść tylko tyle? I opinia , która pojawia się po ponad miesiącu od ostatniej wizyty....

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani psycholog sprawia wrażenie sympatycznej i zaangażowanej, kompetentnej i od razu pokazuje techniki z pomocą których łatwiej radzić sobie z uciążliwymi przypadłościami. Ale po jednej wizycie tak naprawdę trudno o prawdziwą ocenę. Na pewno do poprawy jest kwestia punktualności. W moim przypadku wizyta była opóźniona o 20 minut za sprawą innej pacjentki, i niestety o tyle moja była krótsza. Opłata za wizytę pozostała jednak ta sama czyli 120 zł. Uważam też że wizyta u psychologa nie powinna być przerywana ani rozmową telefoniczną ani innymi tego typu sytuacjami.

  mgr Renata Raczyńska2018-02-06

  Cóż przykro mi, jedyne co mogę odpowiedzieć, to to że opóźnienie nie powstało z mojego zaniedbania, a wprost przeciwnie- czasami na takiej wizycie bywa, że problemy przerastają człowieka i ciężko zamknąć je w czasie i wyjść w miarę opanowanym. ( Chociaż bardzo się staram, żeby zakończyć w przewidzianych ramach). Mam wrażenie, że przeprosiłam Panią od razu i Pani czas również został wydłużony. Cieszę się, że z merytorycznej części wizyty jest Pani zadowolona i mam nadzieję, że pomoże. Pozdrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Byłem u Pani Renaty po raz pierwszy i od razu wzbudziła moje zaufanie. Poczułem, że ktoś chce mnie wysłuchać i zrozumieć. Dostałem kilka fajnych rad i podpowiedzi, jak funkcjonować z moimi wadami. Zostały mi przedstawione przykładowe rozwiązania moich problemów. Czułem się bardzo swobodnie i bez problemów mogłem mówić o tym, co mnie męczy i nurtuje. Na pewno wrócę na kolejne wizyty, bo widzę szansę na poprawę moich niedoskonałości i wad na kolejnych sesjach :)

  mgr Renata Raczyńska2018-01-30

  Dziękuję i zapraszam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Byłam u wielu psychologów, ale żaden mi nie pomógł tak jak Pani Renata, ma wspaniałe podejście do pacjenta, podeszła do mnie bardzo delikatnie tak ze zaczęłam się przed nią otwierać, z każdym spotkaniem było mi coraz lepiej, nauczyłam się wiele, jak myśleć inaczej niż dotychczas, Pani Renata pchneła moje myśli na pozytywny tor, pomogła wrócić do swojej wcześniejszej osobowości która traciłam przez lata, pomogła i nauczyła jak myśleć podczas gdy dopada mnie lek, żyję mi się o wiele wiele lepiej, polecam Panią Renate z czystego serca, podchodzi indywidualnie do pacjenta, wysłuchuje go i widać ze chce mieć z n dobry kontakt, wkłada w to swoje całe zaangażowanie, polecam i Dziękuję Pani Renato za pomoc :) !

  mgr Renata Raczyńska2018-01-25

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Jestem po pierwszym spotkaniu i wiem, że wrócę. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera oraz czuć poczucie zaufania oraz zrozumienia. :)

  mgr Renata Raczyńska2018-01-25

  Dziękuję - i do zobaczenia .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Do Pani Doktor trafiłam wspólnie z partnerem w celu ratowania naszego związku. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Renatę. Jest to wybitny specjalista z ponadprzeciętną empatią, wkładający dużo serca w swoją pracę. Potrafi słuchać, wyciągać trafne wnioski a przede wszystkim, co jest najważniejsze, leczyć duszę. Po pierwszej wizycie czułam jak oczyszczam się z nagromadzonych we mnie stresów i nerwów. W mojej ocenie jeden z najlepszych psychoterapeutów we Wrocławiu.

  mgr Renata Raczyńska2017-12-19

  Pani Aniu - Dziękuję pieknie. I wierzę,że będzie dobrze. Kierunek jest .

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Przyszłam do Pani Doktor całkiem rozsypana po kryzysie małżeńskim. Pomogła mi stanąć na nogi, z dystansem i rozsądkiem, ale też sercem. Pomogła mi naprowadzić samą siebie na pozytywne tory myślenia, nie dąży do destrukcji zastanego, raczej nastawia na odbudowę. Na pewno będę odwiedzać Panią Doktor. Polecam.... Siła spokoju.

  mgr Renata Raczyńska2017-12-06

  Dziękuję serdecznie Pani Ewo.

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie osoba godna polecenia. Po przewertowaniu dziesiątek specjalistów, wybrałam tylko P. Renatę i nawet nie brałam pod uwagę, by spróbować gdzie indziej, miałam jakieś dobre przeczucie, że to będzie odpowiednia osoba do mojej sytuacji. I się nie pomyliłam :) Bardzo sympatyczna, potrafiąca słuchać i pokazać Ci, że twój problem nie jest aż tak straszny jak Ci się wydaje.

  mgr Renata Raczyńska2017-11-18

  Pani Roksano- dziękuję. Ale to Pani praca i odwaga i Pani wie, że ja wierzę w Panią, że da Pani radę żyć , tak jak Pani chce ????