mgr

Renata Raczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

55 opinii +dodaj

Pod tym linkiem http://pomocpsycholog.pl/test/epi można obecnie bezpłatnie zrobić sobie test osobowości - zapraszam . Od lipca zapraszam na trening antystresowy w oparciu o najnowsze… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna - pierwsza wizyta

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Renaty i może ostatnia gdyż dostałam porządny zastrzyk pozytywnej energii z wieloma wskazówkami jak sobie radzić i pomodz ! Wszystkie moje pytania zostały wytłumaczone w detalach co spowodowało inne spojrzenie na moje problemy . Bardzo sympatyczna ciepła osoba . Serdecznie dziękuje !!!

  Renata Raczyńska2018-07-13

  Ciesze się, że trochę udało mi się pomóc. Powodzenia!

 • D
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Bardzo empatyczna Osoba. Nikt nie da wprawdzie gotowej recepty - jak żyć....ale rozmowa wiele daje. Zwłaszcza z kims postronnym, kto nie ocenia tylko wysłucha. To taka forma "oczyszczenia". Wrócę na pewno. Pozdrawiam serdecznie :)

  Renata Raczyńska2018-06-19

  Dziękuję i zapraszam :-)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Do Pani Renaty udałam się, ponieważ po porodzie męczyły mnie ataki paniki. Było ze mną tak źle, że o stresujących sytuacjach nawet nie mogłam myśleć (jak np. zbliżające się chrzciny mojego syna), bywało również, że musiałam wcześniej wracać do domu z urlopu, zamiast cieszyć się wspólnie spędzanym czasem z rodziną. Wystarczyła jedna wizyta, aby moje lęki odeszły w zapomnienie! Moje życie znowu nabrało kolorów, a mi chce się żyć. Pani Renata jest sympatyczną osobą, podeszła do mojego problemu bardzo poważnie. Do gabinetu weszłam z płaczem, a wyszłam z uśmiechem na twarzy. Nie spodziewałam się, że zwykłą (a może niezwykłą?) rozmową można tyle zdziałać. Wiedziałam, że chrzciny mojego dziecka będą pewnego rodzaju sprawdzianem i zdałam go na szóstkę z plusem, bo obeszło się nawet bez tabletek na uspokojenie. Pani Renato - dziękuję!

  Renata Raczyńska2018-06-19

  Pani Paulino, dziękuję i bardzo się cieszę, ale z pełnym przekonaniem piszę - zasługa jest Pani! :-), bo to Pani się zmierzyła i weszła w sytuacje stresową w wiarą i zaufaniem... Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMoc

  Pani pomogła mi w chwilowym kryzysie życiowym, nakierunkowała na trochę nowy sposób myślenia nad którym teraz sama mogę dalej pracować. Jestem bardzo zadowolona z atmosfery i przebiegu rozmowy, polecam :)

  Renata Raczyńska2018-06-05

  Cieszę się,że troszkę przyczyniłam się do nowego spojrzenia. Powodzenia :)

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pani Renaty trafiłem z polecenia (i bardzo trafne było to polecenie), byłem wtedy załamany bez sił do życia. Otrzymałem sporo zadań do pracy nad sobą oraz bardzo cennych wskazówek jak sobie radzić z problemami na jakie trafiłem w swoim życiu. Atmosfera moim zdaniem jest wspaniała, taka spokojna. Bardzo podoba mi się takie pełne zaangażowanie w zrozumienie mnie, co na prawdę tak bardzo mnie boli na duszy. To zaangażowanie moim zdaniem w sposób kluczowy przekłada się na bardzo cenną, indywidualną pomoc jaką otrzymałem od Pani Renaty. Jestem bardzo zadowolony i polecam z całego swego serca! :) Jacek

  Renata Raczyńska2018-05-17

  dziękuję bardzo i pozdrawiam

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Po pierwszej chwile już poczułam że nie będę się stresować. Bardzo przyjemna i motywująca atmosfera, przyjemne zadania i dobra autorefleksja pomogła lepiej zrozumieć siebie. Polecam jak najbardziej.

  Renata Raczyńska2018-05-05

  cieszę się i dziękuję :)

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Pierwszy raz byłam u psychoterapeuty w ogóle, stresowałam się, ale niepotrzebnie. Pani Renata to bardzo życzliwa i ciepła osoba, nie czułam skrępowania podczas wizyty. Dostałam kilka cennych wskazówek i na pewno jeszcze Panią odwiedzę ;)

  Renata Raczyńska2018-04-18

  dziękuję i zapraszam :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Rozmowa z Panią Renatą pomogła mi z powrotem ułożyć sobie w głowie pewne problematyczne dla mnie kwestie a zaproponowane techniki myślę, że pomogą w rozwiązaniu nurtującego mnie problemu. Atmosfera podczas sesji była bardzo przyjemna, nie miałam najmniejszego problemu z wyrzuceniem z siebie swoich myśli, doświadczeń i wątpliwości a także otrzymałam dawkę pozytywnej energii oraz rad potrzebnych do walki z "demonami przeszłości" :)
  Serdecznie dziękuję Pani Renato za spotkanie.
  Pozdrawiam, Joanna

  Renata Raczyńska2018-04-11

  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Przyjemna rzeczowa rozmowa dała więcej niż wgłębianie się w mechanizmy i zasady. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.

  Renata Raczyńska2018-04-03

  Dziękuję.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna PoMocUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min

  Jestem zadowolona z drugiego spotkania na pewno umowie się na kolejne. Bardzo podoba mi się atmosfera jaka panuje podczas spotkan, spokojna, swobodna.
  Dziekuję Pani Renato za rozmowę, wskazówki, przykłady i zadania do przepracowania.
  Ewa S.

  Renata Raczyńska2018-04-03

  Proszę bardzo i dziękuję za opinię :-)

Pytania pacjentów (70)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pod tym linkiem http://pomocpsycholog.pl/test/epi można obecnie bezpłatnie zrobić sobie test osobowości - zapraszam .
  Od lipca zapraszam na trening antystresowy w oparciu o najnowsze amerykańskie oprogramowanie Alive - Somatic Vision. Więcej na stronie www.pomocpsycholog.pl
  Dyplom mgr psychologii zdobyłam w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.Ukończyłam szkolenie podyplomowe z psychoterapii poznawczo - behawioralnej CBT w Warszawie oraz roczne szkolenie z poradnictwa i psychoterapii prowadzone przez SPCH w warszawie. Od lat pracuję w poradniach rodzinnych zajmując się trapią związków w kryzysie. Prowadzę też terapię indywidualną: depresji, lęków, OCD, zaburzeń odżywiania. Pracowałam w hospicjum w Warszawie i Wrocławiu, więc zagadnienia zmagania się z chorobą, bólem, odchodzeniem jaki i stratą są mi znane. Zajmuje się głównie problemami osób dorosłych , ale jako mama 3 dzieci problemy wychowawcze znam nie tylko teoretycznie. :-)
  Zapraszam na moją stronę : www.pomocpsycholog.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski
 • Szkoła Psychoterapii CBT Warszawa

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Instutut Canadien - Polonais du Bien-Ętre w Montrealu

Certyfikaty

 • Renata Raczyńska, psycholog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, psycholog - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, Wrocław - Certyfikaty
 • Renata Raczyńska, psycholog w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe
 • Renata Raczyńska, psycholog - Kwalifikacje zawodowe