lek. dent.

Renata Przytuła-Wypych

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 276 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem Absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu (1998 rok). Dziedziną Stomatologii w której specjalizuję się to Stomatologia Estetyczna,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem Absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu (1998 rok). Dziedziną Stomatologii w której specjalizuję się to Stomatologia Estetyczna, Protetyka i Stomatologia Dziecięca, dlatego też większość specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych (blisko 100), w których brałam udział dotyczy właśnie tej tematyki.
  Dzięki uczestniczeniu w kursach krajowych i zagranicznych szczególną uwagę przywiązuję do wdrażania nowoczesnych technologii i materiałów w Klinice, aby tworzyć prace spełniające najwyższe wymagania i oczekiwania naszych Pacjentów.
  W 2013 roku ukończyłam Studia Specjalizacyjne z zakresu Protetyki Stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Sienie (Włochy) uzyskując tytuł Master in Prosthodontics.
  Moje hobby to: muzyka klasyczna, historia sztuki, ogród, aktywne formy wypoczynku zimowego
  i letniego oraz egzotyczne podróże.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Zabrzu
 • Uniwersytet Medyczny w Sienie (Włochy)

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Rewadent Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: stomatologia estetyczna

  Polecam usługi pani stomatolog lek. dent. Renata Przytuła-Wypych (a także klinikę ze względu na jakość obsługi oraz wyposażenie gabinetu). Panią stomatolog cechuje profesjonalne podejście, nastawione na klienta.

  W ramach pierwszej konsultacji wykonany został pełen profesjonalny przegląd stanu mojego uzębienia, zdjęcia szczęki oraz zostało zaplanowane leczenie ze wskazaniem co konkretnie będzie wykonywane. Pani doktor szczególną uwagę przywiązuje do tego, aby zabieg nie był dyskomfortowy i nie stanowił źródła przesadnego bólu.

  Gdybym w młodości trafił do takich osób to może teraz nie byłoby potrzebny tak kompleksowe leczenie.

  Do tej pory byłem na dwóch wizytach dlatego dłuższa opinia pojawi się po zakończeniu leczenia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mila i ciepla osoba z super podejsciem do dzieci. I pierwszy raz na wizycie stomatologicznej u syna pojawil sie usmiech :)

 • A

  Pomimo strachu przed dentystą z chęcią chodzę do Pani Doktor i gabinetu Rewadent. Pani Doktor z cierpliwością podchodzi do każdego pacjenta i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Gabinet posiada duże możliwości bezbolesnego leczenia ważne dla osób posiadających lęk przed dentystą. Polecam wszystkim niezdecydowanym szukającym dobrego gabinetu w Katowicach!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor opowiedziała mi dokładnie jak wygląda diagnoza, dała dużo czasu na wybór metody leczenia, serdecznie polecam.

 • A

  Pani Renata jest najbardziej profesjonalnym stomatologiem jakiego spotkałam. Dlaczego? Po pierwsze - jej fachowość i dokładność powoduje, iż leczone zęby wyglądają cudownie i już na zawsze zdrowe. Po drugie - szacunek do pacjenta i elastyczność - zawsze dostosuje termin wizyty oraz przyjmuje zgodnie z umówioną godziną. Polecam jeśli, ktoś szuka rzetelnego i profesjonalnego stomatologa.

 • A

  Od lat leczę zęby jak również moja rodzina u p. Przytuła-Wypych i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić tego stomatologa bez zastrzeżeń.

 • B

  Najlepsza specjalistka do jakiej przyszło mi trafić z moją córką. Wyleczyła ją z lęku przed dentystą. Małymi kroczkami leczymy wszystkie mleczaki a moja córcia jeszcze ani jednej łzy nie uroniła :) Anioł nie lekarz :)