Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). Ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dwuletnie Studium Terapii Rodzin i Par. Takie… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Pracowania Psychoterapii i Psychoedukacji Palabra

  Powstańców Śląskich 85 lok. 51, Bemowo
  01-466 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia indywidualna od 120 zł
  Konsultacja psychologiczna 60 min. od 150 zł
  Psychotherapy in english od 160 zł
  Psychoedukacja
  Psychoterapia partnerska od 150 zł
  Terapia par od 150 zł
  Interwencja kryzysowa
  Szkolenia, warsztaty rozwoju osobistego

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). Ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dwuletnie Studium Terapii Rodzin i Par. Takie przeszkolenie pozwala mi łączyć podejście psychodynamiczne i systemowe (stosowane w pracy z rodzinami), dając mi lepsze rozumienie osoby w szerokim kontekście jej codziennego funkcjonowania. Pracuję z dorosłymi - indywidualnie oraz z parami. Pomocna mogę być osobom doświadczającym depresji, lęku, borykającym się z traumatycznymi wydarzeniami z przeszłości. Swoją profesjonalną ofertę kieruję też do osób, które mają poczucie, że nie radzą sobie z problemami, przeżywają długotrwały, intensywny smutek czy złość. Psychoterapia może pomóc w różnego rodzaju sytuacjach kryzysowych, takich, jak utrata bliskiej osoby, choroba, strata pracy. Skorzystać z tej formy pomocy mogą też osoby, którym trudno w satysfakcjonujący sposób nawiązać i utrzymać bliski związek lub te, dla których bliskie związki są głównie źródłem cierpienia, a nie wsparcia i radości. Zapraszam do gabinetu na Bemowie - wygodna lokalizacja i dobry dojazd z każdej części Warszawy. Terapię poprzedzają zwykle dwie konsultacje, na których staram się jak najlepiej zrozumieć problem oraz umawiam się z klientami na zakres i czas trwania terapii. Na pierwszą konsultację (trwa 60 minut) zapisać się można korzystając z opcji "kalendarz".
  Prowadzę psychoterapię także po angielsku (Psychotherapy in English available)
  Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w superwizjach, szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem stowarzyszeń zawodowych, między innymi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, American Psychological Association.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

 • zaburzenia lękowe
 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia osobowości
 • fobie
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia psychiczne
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Renata jest profesjonalistką w pełni tego słowa znaczeniu. Nie tylko pomogła mi przejść przez bardzo ciężki okres w moim życiu, ale nauczyła mnie jak radzić sobie z lękami i jak funkcjonować po zakończonej terapii. Myślę, że dobrego psychoterapeutę można poznać po tym właśnie, jak radzą sobie jego pacjenci sami, przez kolejne lata po zakończonej terapii. Dlatego polecam wizytę u Renaty Moraczewskiej, która jest ciepłą, empatyczną i jednocześnie profesjonalną terapeutką, dzięki której nawet w najgorszych momentach potrafię sama stawić czoła problemom i lękom.

 • Polecam Panią Renatę, która jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Łatwo można się przy niej otworzyć, nie buduje sztucznie dystansu pomiędzy lekarzem a pacjentem, czuję się w jej towarzystwie komfortowo i swobodnie.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online