Adresy i cenniki usług

 • Poradnia dla Kobiet

  Armii Krajowej 32
  84-300 Lębork, pomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Super Pani Doktor. Bardzo mi pomogła , doświadczony lekarz. Pani Doktor bardzo sympatyczna i posiadająca bardzo dużą wiedzę.

 • Nie mam zastrzeżeń co do pani Lolo - z czym bym nie przyszedł, zawsze nawet na pierwszy rzut oka potrafi bezbłędnie zdiagnozować, co to jest i to coś uleczyć. Miałem różne rumienie i brodawki wirusowe i pani Lolo w mig mi je wyleczyła.

 • Doskonały dermatolog, świetna diagnoza. Jeżdziłem jak idiota po Trójmieście żeby jakiś dermatolog z Trójmiasta mnie zdiagnozował i wyleczył, niestety żaden nie był w stanie mi pomóc, trwało to kilka lat. Wydałem kupę kasy i żadnego efektu. Zupełnie przypadkowo z polecenia mojego kolegi pojechałem do Lęborka do pani doktor. Tam zostałem bezbłędnie zdiagnozowany i moja choroba została wyleczona całkowicie, byłem tam kilka razy ale to się zupełnie opłaciło. Teraz wszystkim moim znajomym z Trójmiasta polecam tylko pani doktor z Lęborka. Z tego co wiem to przyjeżdzają nawet ludzie z zagranicy do pani doktor to chyba o czyms świadczy. Jedyny mankament jaki tam był to te tłumy ludzi.

 • lekarz ma bardzo dobrą wiedze i doświadczenie , sympatyczna , miła i konkretna pani . bezbłędnie stawia diagnozy i zna sie na tym co robi . polecam !

 • Witam! Stanowczo odradzam doktor Lolo. Przez dwa lata przepisywała mi drogie leki na trądzik, które tylko pogarszały mój stan. Po usłyszeniu paru porad postanowiłam prywatnie zrobic badanie na gronkowca. I okazało się, że mam go i to w bardzo juz poważnym stopniu. Moje ropne zmiany wyglądały wręcz podręcznikowo ale pani Lolo zabrakło przez te lata kompetencji żeby cokolwiek zauwazyc. Zabrakło tez zainteresowania, żeby chociazby zajzec w historię choroby pacjenta. Sama też słyszałam wiele złych opinii o pani doktor i bardzo ODRADZAM!!! Wydałam na nietrafione leki tyle pieniędzy ile mogłabym wydac na całą terapię u prywatnego specialisty.Więc lepiej isc gdziekolwiek indziej!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Najlepszy dermatolog na jakiego trafiłam . Kilkanaście lat lekarze min. z Trójmiasta leczyli mnie i nie mogli mi pomóc, ogladało mnie chyba w sumie z 20 lekarzy i tylko ona postawila właściwą diagnozę, dzięki czemu wyglądam dziś jak normalna kobieta, a nie jak ,,trędowata,,....gorąco polecam ;-)

 • Na początku zdziwiły mnie te pozytywne opinie, ale jak zobaczyłam ile osób nie zgadza się z tymi pozytywnymi opiniami, potwierdziło to tylko moją opinię o pani doktor. Leczyłam się państwowo, nie wiem może jeśli umówi się na prywatną wizytę u pani doktor to podchodzi ona w inny sposób do pacjentów.

  U pani tej leczyłam się kilka lat temu, miałam podrażnioną i zaczerwienioną twarz. Pani Lolo przepisala mi masc, ktorej nie mogłam dostać w żadnej aptece w lęborku, dlatego jedna z aptek zamówiła ją z hurtowni, ale okazało się, że w hurtowni takiej maści też nie mają. Poszłam do gabinetu pani Lolo i powiedziałam o tej sytuacji, to kazała mi kupić wodę termalną albo po prostu przemywać przegotowaną wodą! Po tym wróciła do wypisywania czegoś i nie zwracała uwagi czy mam jeszcze coś do powiedzenia. Wyszłam, bo już nie miałam ochoty dyskutować z tą panią i patrzeć ja jej brak profesjonalizmu i obojętność.

  Na szczęście jednak w Lęborku jest również dr Hetmańska i choć z początku myślałam, że jako starsza osoba może nie być w stanie mi pomóc w profesjonalny sposób, to szybko się okazało, że się pomyliłam w ocenie. Pani dr wypytała się dokładnie o możliwe przyczyny, o tryb życia, o zmiany skórne, a nawet o to co jem i wypisała maść, która mi pomogła.

  Co z tego jak ktoś napisał o dr Lolo: "Ma cudowne usta i zniewalający uśmiech."? Nie to się liczy, lecz wiedza i umiejętność postawienia właściwej diagnozy i dobranie leków.

  Szczerze odradzam porady dr Lolo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz na bardzo wysokim poziomie odznaczjący sie bardzo wysoką kulturą osobistą oraz duzą elokwencją. obsługa na wysokim poziomie.... Serdecznie polecam tego lekarza.

 • Ma cudowne usta i zniewalający uśmiech. Delikatne jej dłonie i jej wiedza wykorzystana w praktyce są naprawde wysokiej klasy. BARDZO MI POMOGŁA

 • Niesamowita wiedza i doświadczenie, szybkie i bezbłędne stawianie diagnozy! Najlepszy lekarz!

Jesteś tym lekarzem?

76

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.