To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Renata Lolo przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten dermatolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Dermatolog to 9. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Specjalizacja

  Lekarz Renata Lolo to jeden z 3 lekarzy o specjalizacji dermatolog w miejscowości Lębork na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • Poradnia dla Kobiet

  Armii Krajowej 32
  84-300 Lębork, pomorskie

  65
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  WITAM !!! DLA MNIE PANI DOKTOR LOLO JEST NAJLEPSZYM DERMATOLOGIEM JAKI MOŻE BYĆ.MYŚLAŁAM,ŻE JUŻ NA ZAWSZE ZOSTANĘ Z TĄ CHOROBĄ,PONIEWAŻ PRZEZ 12 LAT BYŁAM "KRÓLIKIEM DOŚWIADCZALNYM" U INNYCH DERMATOLOGÓW /A BYŁO ICH NAPRAWDĘ SPORO/ LECZYLI MNIE RÓŻNYMI LEKAMI,MAŚCIAMI,ZASTRZYKAMI A TO I TAK NIE POMAGAŁO.A PANI DOKTOR LOLO NA PIERWSZEJ WIZYCIE ZAPISAŁA MI LEK,KTÓRY POMÓGŁ MI BARDZO SZYBKO I DO TEJ PORY CHOROBA MI SIĘ NIE WRÓCIŁA A OD TEJ PIERWSZEJ WIZYTY MINĘŁO JUŻ KILKA LAT,TERAZ CHODZĘ Z DZIEĆMI I RÓWNIEŻ DIAGNOZY JAKIE PANI DOKTOR STAWIA SĄ BARDZO TRAFIONE.Z CAŁEGO SERCA POLECAM TĘ PANIĄ.

 • bardzo dobry

  Nie mam zastrzeżeń co do pani Lolo - z czym bym nie przyszedł, zawsze nawet na pierwszy rzut oka potrafi bezbłędnie zdiagnozować, co to jest i to coś uleczyć. Miałem różne rumienie i brodawki wirusowe i pani Lolo w mig mi je wyleczyła.

 • bardzo dobry

  Doskonały dermatolog, świetna diagnoza. Jeżdziłem jak idiota po Trójmieście żeby jakiś dermatolog z Trójmiasta mnie zdiagnozował i wyleczył, niestety żaden nie był w stanie mi pomóc, trwało to kilka lat. Wydałem kupę kasy i żadnego efektu. Zupełnie przypadkowo z polecenia mojego kolegi pojechałem do Lęborka do pani doktor. Tam zostałem bezbłędnie zdiagnozowany i moja choroba została wyleczona całkowicie, byłem tam kilka razy ale to się zupełnie opłaciło. Teraz wszystkim moim znajomym z Trójmiasta polecam tylko pani doktor z Lęborka. Z tego co wiem to przyjeżdzają nawet ludzie z zagranicy do pani doktor to chyba o czyms świadczy. Jedyny mankament jaki tam był to te tłumy ludzi.

 • bardzo dobry

  lekarz ma bardzo dobrą wiedze i doświadczenie , sympatyczna , miła i konkretna pani . bezbłędnie stawia diagnozy i zna sie na tym co robi . polecam !

 • bardzo słaby

  Witam! Stanowczo odradzam doktor Lolo. Przez dwa lata przepisywała mi drogie leki na trądzik, które tylko pogarszały mój stan. Po usłyszeniu paru porad postanowiłam prywatnie zrobic badanie na gronkowca. I okazało się, że mam go i to w bardzo juz poważnym stopniu. Moje ropne zmiany wyglądały wręcz podręcznikowo ale pani Lolo zabrakło przez te lata kompetencji żeby cokolwiek zauwazyc. Zabrakło tez zainteresowania, żeby chociazby zajzec w historię choroby pacjenta. Sama też słyszałam wiele złych opinii o pani doktor i bardzo ODRADZAM!!! Wydałam na nietrafione leki tyle pieniędzy ile mogłabym wydac na całą terapię u prywatnego specialisty.Więc lepiej isc gdziekolwiek indziej!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Najlepszy dermatolog na jakiego trafiłam . Kilkanaście lat lekarze min. z Trójmiasta leczyli mnie i nie mogli mi pomóc, ogladało mnie chyba w sumie z 20 lekarzy i tylko ona postawila właściwą diagnozę, dzięki czemu wyglądam dziś jak normalna kobieta, a nie jak ,,trędowata,,....gorąco polecam ;-)

 • bardzo słaby

  Na początku zdziwiły mnie te pozytywne opinie, ale jak zobaczyłam ile osób nie zgadza się z tymi pozytywnymi opiniami, potwierdziło to tylko moją opinię o pani doktor. Leczyłam się państwowo, nie wiem może jeśli umówi się na prywatną wizytę u pani doktor to podchodzi ona w inny sposób do pacjentów.

  U pani tej leczyłam się kilka lat temu, miałam podrażnioną i zaczerwienioną twarz. Pani Lolo przepisala mi masc, ktorej nie mogłam dostać w żadnej aptece w lęborku, dlatego jedna z aptek zamówiła ją z hurtowni, ale okazało się, że w hurtowni takiej maści też nie mają. Poszłam do gabinetu pani Lolo i powiedziałam o tej sytuacji, to kazała mi kupić wodę termalną albo po prostu przemywać przegotowaną wodą! Po tym wróciła do wypisywania czegoś i nie zwracała uwagi czy mam jeszcze coś do powiedzenia. Wyszłam, bo już nie miałam ochoty dyskutować z tą panią i patrzeć ja jej brak profesjonalizmu i obojętność.

  Na szczęście jednak w Lęborku jest również dr Hetmańska i choć z początku myślałam, że jako starsza osoba może nie być w stanie mi pomóc w profesjonalny sposób, to szybko się okazało, że się pomyliłam w ocenie. Pani dr wypytała się dokładnie o możliwe przyczyny, o tryb życia, o zmiany skórne, a nawet o to co jem i wypisała maść, która mi pomogła.

  Co z tego jak ktoś napisał o dr Lolo: "Ma cudowne usta i zniewalający uśmiech."? Nie to się liczy, lecz wiedza i umiejętność postawienia właściwej diagnozy i dobranie leków.

  Szczerze odradzam porady dr Lolo.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Lekarz na bardzo wysokim poziomie odznaczjący sie bardzo wysoką kulturą osobistą oraz duzą elokwencją. obsługa na wysokim poziomie.... Serdecznie polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Ma cudowne usta i zniewalający uśmiech. Delikatne jej dłonie i jej wiedza wykorzystana w praktyce są naprawde wysokiej klasy. BARDZO MI POMOGŁA

 • bardzo dobry

  Niesamowita wiedza i doświadczenie, szybkie i bezbłędne stawianie diagnozy! Najlepszy lekarz!