Renata Krawczyk

Terapeuta

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Pracuję w podejściu integratywnym systemowym.
  Kontakt: wizyty umawiam telefonicznie:

  Jako psychoterapeuta kształcę się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiej Rady Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie (który jest członkiem European Association for Psychotherapy). Stale poszerzam umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach naukowych oraz superwizując swoją pracę pod kierunkiem certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej oraz Polskiej Federacji Psychoterapii. Będąc członkiem PTPI w swojej pracy kieruję się jego kodeksem etycznym.

  Obecnie jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

  Ukończone szkolenia i kursy:

  - „Psychoterapia par” – szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie psychoterapii (2014)

  - uzyskanie rekomendacji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej w Krakowie – status „psychoterapeuta w tracie szkolenia certyfikacyjnego“ spełniający wymogi zawarte w obowiązującym zarządzeniu Prezesa NFZ nr 60/2009/DSOZ z dn. 2 listopada 2009 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień (2014)

  - „Integratywna MetaSystemowa psychoterapia depresji” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej; szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie psychoterapii (2014)

  - „Hipnoza kliniczna”, kurs podstawowy i zaawansowany w PTPI; szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie psychoterapii (2014)

  - „Psychoedukacja i psychopatologia” (warsztat w ramach projektu „Przyjazny Uniwersytet”) (2014)

  - „MetaSystemowa Integratywna Psychoterapia zaburzeń lękowych” w PTPI; szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie psychoterapii (2013)

  - szkolenie kwalifikacyjne z zakresu diagnozy klinicznej DSM-IV-TR, zarejestrowane w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Krakowie pod numerem 0002 (2012)

  - „Interwencja kryzysowa. Pomoc psychologiczna po wydarzeniach traumatycznych: przemoc, wypadek, strata osobista, żałoba”; kurs Psychologicznego Centrum Rozwoju w Lublinie podnoszący kwalifikacje (2012)

  - „Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa” – szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie psychoterapii (2011)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi

Gabinet Psychoterapii - Renata Franczak

ul. Orla 10, 20-022 Lublin, lubelskie

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

Renata Krawczyk nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię