Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Akupunktury

  os. Kopernika 5
  Starogard Gdański, pomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet AkupunkturyUsługa: Inny

  Polecam szczerze Pania Renate. Uratowala moja corke od powaznej operacji uszu. 10 zabiegów i moje dziecko ponownie swietnie slyszy! Pani doktor ma ogromna , szeroka wiedze na temat zdrowia, dobrych nawykow. Ja również poddalam się serii zabiegow i odczuwam ogromna poprawe zdrowia. Jakby mi czas pozwolil to bym jezdzila przynajmniej raz w tygodniu. Uzdrawia cialo i przy tym psychikę. Polecam wszystkim niedowiarkom- bol brzucha czy kolana przechodzi po 20 min podczas zabiegu!

 • W pierwszym kontakcie panie doktor sprawia wrażenie nie sympatycznej osoby ale nie to jest najistotniejsze. Udałam się do pani doktor w celu wyleczenia alergii skórnej u 2letniego syna. Po leczeniu egzemy zniknęły ale nie mam pewności czy to za sprawą akupunktury czy zmiany ubrań (problem występował na wysokości szfów koszulek a stosowałam wtedy koszulki tylko jednej firmy. Wtrakcie leczenia byłam też pod kontrolą laryngologa ponieważ okazało się, że synek ma powiększony trzeci migdał a z wymazu wychodowano bakterię (typową dla przedszkolaków). Dostałam od laryngologa leki jednak nie zastosowałam ich postanowiłam zaufać doktor Jendyk. Przy kolejnej kontroli okazało się, że migdał wrócił do normalnych rozmiarów, a wymaz był czysty. Dodam że akupunktura u dzieci nie jest przeprowadzana igłami.
  Sama również postanowiłam sie poddać zabiegom jednak nie zauważyłam u siebie poprawy.
  Dla mnie zdecydowanym minusem było wówczas:
  - czekanie w małym korytarzyku, zazwyczaj w tłumie innych pacjentów
  - niski poziom higieny (zabierałam swój ręcznik aby nie kłaść się na prześcieradłach po tym tłumie widzianym w poczekalni).

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • gorąco polecam, naprawdę jest obra
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

Jesteś tym lekarzem?

98

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.