Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy w trakcie specjalizacji w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław wkładka domaciczna niehormonalna

Lekarz bardzo sprawnie i bezboleśnie założył wkładkę po uprzednim badaniu i rozmowie na temat plusów i minusów tego rodzaju antykoncepcji.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Oddział Szczytnicka

Poszłam na wizytę ponieważ dostałam (u innego lekarza) receptę bez refundacji. Poprosiłam pana doktora o opinię, czy są wskazania, żebym brała luteinę ,powiedział, że tak i że wypisze mi receptę z refundacją. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że recepta jest bez refundacji! Jednak to, co przeważyło o mojej opinii o tym lekarzu, to zdanie wypowiedziane na początku wizyty. W opisie w systemie wpisał "pacjentka prowadzona u innego lekarza" i skomentował że lubi wpisywać to zdanie. Kiedy spytałam czemu, odpowiedział, że dzięki temu nie musi brać na odpowiedzialności za pacjentkę. "Takie czasy".
Pan doktor bardzo doradzał zrobić badania genetyczne i argumentował, że sam widział trzy przypadki z zespołem downa (Doktor sam użył brzydszego określenia) które według standardowych badań miały być zdrowe.
O ile nawet jestem w stanie zrozumieć dobre intencje doktora przy doradzaniu badań to sposób wypowiedzi był wysoce nieprofesjonalny i jak dla mnie bardzo zniechęcający. W życiu nie zaufałabym lekarzowi, który chętnie zrzeka się odpowiedzialności za pacjentkę. I jeszcze ta recepta - wyszłam z gabinetu bez tego po co przyszłam mimo wskazań.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

Doktor Sikora to najlepszy lekarz! Mialam szczęście, że do niego trafilam, bo z zaangażowaniem zaopiekował się mną i moja Coreczka. Niezwykle kompetentny lekarz, który również w przypadku zauważonego problemu od razu odpowiednio zareagował. Jego poczucie humoru sprawiło, że każda wizyta przebiegała w przyjaznej dla pacjentki atmosferze. Dziękuję!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy Silne bóle brzucha w ciąży

Nie polecam tego lekarza.Aroganckie i zimne podejście do pacjenta bardzo nieprofesjonalne podejście.Jestem w pierwszej ciąży w wieku 33 lat dostałam mocnych boli brzucha liczyłam na pomoc.Lekarz pougniatal mi brzuch i pojezdzil 3 razy głowicą po brzuchu i zapytał tylko nagle czy robiłam badania genetyczne nie uzasadniając pytania i nie rozwijając nadal tematu wzbudzając tym u mnie duży niepokój....


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu staranie o dziecko

Dr. Sikora najlepszy lekarz. Dzięki niemu mam córeczkę. Jako jedyny zaczął leczenie profesjonalnie, a jak czegoś nie rozumiałam to potrafił mi narysować na kartce. Zawsze potrafił mnie rozśmieszyć jak widział u mnie, że się martwię. Jak odchodził od nas ze szpitala płakałam, że drugiego takiego już nie będzie. I miałam rację.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam milo sympatycznie i profesjonalnie pan dr odpowiedział na wszystkie pytania rzeczowo i rozwial moje wątpliwości polecam
????


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana doktora Sikory trafiłam z polecenia. Jest to lekarz taki jak powinien być . Wizyty bez stresu i z odpowiednim podejściem do pacjenta. Jestem przed 40 i długo starałam się o dziecko. Dzięki Panu doktorowi ja i mój mąż jesteśmy szczęśliwymi rodzicami rocznej córeczki. Wspaniały i kompetentny. Będę polecać zawsze.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Witam, jestem pacjentką Doktora Sikory od czterech lat i na pewno nie zmienię lekarza. Wcześniej chodziłam do wielu lekarzy aż trafiłam do Doktora Sikory. Jest to lekarz idealny, kompetentny, znający swoje obowiązki, zaangażowany, pełen wiedzy, stosujący najnowsze metody w leczeniu. Zaangażowany w diagnostykę a następnie w leczenie pacjentki. Badanie ginekologiczne przeprowadza delikatnie i bezboleśnie a usg tłumaczy co jest ważne dla pacjentki. Rozmawia, pyta, pomaga a jeśli pacjent czegoś nie rozumie to Doktor Sikora rozrysowuje wszystko na kartce w formie graficznej. To ułatwia pacjentce zrozumienie problemu. Pomocny w każdej sytuacji. Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki. Szybka diagnoza i właściwe leczenie. Nie kluczy, nie krąży dookoła tematu. Rzeczowy, bezpośredni. Pan Doktor Sikora przeprowadził u mnie zabieg laparoskopii, która przebiegła idealnie (a warunki były ciężkie). Zaangażowanie Doktora w trakcie operacji i po zabiegu miało dla mnie bardzo duże znaczenie. Będąc w szpitalu przychodził do mnie i pytał o samopoczucie, podtrzymywał na duchu. Zaangażowanie Pana Doktora miało dla mnie duże znaczenie, wiedziałam, że w razie komplikacji będzie w stanie mi pomóc. W razie jakichkolwiek problemów zawsze mogę skontaktować się z Doktorem Sikorą telefonicznie lub też w razie późniejszych problemów umawia mnie na wizytę. Jest to dla mnie jako pacjentki dużym komfortem psychicznym. Rzadko zdarza się lekarz z powołania a takim jest na pewno dr. Sikora. Kompetentny, miły, sympatyczny z poczuciem humoru, który potrafi rozładować i tak już dość stresującą sytuację dla pacjentki. Wszystkim Paniom z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Sikorę. Uważam, że wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i powołaniem. Takich lekarzy w obecnych czasach brakuje. Miałam to szczęście, ze trafiłam do Doktora. Polecam!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Doktora trafilam,bedac na wyjezdzie,z drobna przypadloscia(nie jestem mloda).Wizyta mile mnie zaskoczyla,pan doktor bardzo milo,profesjonalnie i szczegolowo zobrazowal moja chorobe.Bylam u niejednego lekarza,ale takich jak pan doktor to ja bym chciala wszystkich.Polecam i polecac bede kazdej kobiecie .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Oddział Szczytnicka

Chodzę do tego lekarza regularnie. Bardzo dobry kontakt, zawsze otrzymuję rzetelne odpowiedzi na moje pytania. Na wizycie poświęca pacjentce wystarczającą ilość czasu. Lekarz nigdy nie dał mi odczuć, że moje pytania są głupie czy jest ich zbyt dużo, co u innych lekarzy mi się zdarzyło. Dobrał metodę antykoncepcji odpowiednią do mojego stanu zdrowia. Polecam tego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie