Regina Kowalczuk

Dietetyk

13 opinii +dodaj

Absolwentka dietetyki na SGGW w Warszawie z wieloletnią praktyką w dietoterapii. Na podstawie swojego doświadczenia w pracy z pacjentami opracowałam autorski program, dzięki któremu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cieszę się, że trafiłem do gabinetu p. Reginy Kowalczuk. Do tej pory nie udało mi się długo stosować diet (byłem poprzednio też u dietetyka). Teraz od prawie 5 miesięcy jestem na kuracji, ale nie mam wrażenia, że jestem na jakiejś diecie. Jem to na co mam ochotę, ale oczywiście zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od p. Reginy. Schudłem 11 kg, mam znacznie lepszy cholesterol. Zamierzam kontynuować dalej kurację, bo przyznam, że jeszcze mam trochę kilogramów do stracenia. Na prawdę polecam.

  Regina Kowalczuk2016-12-01

  Panie Marku, cieszę się razem z Panem z wyników. W dużej mierze to zasługa Pana determinacji i konsekwencji co do zaleceń. Jestem przekonana, że dalsza współpraca da jeszcze lepsze efekty. Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej wizycie kontrolnej.

 • Spokojna, opanowana, zmierzająca do celu. Fantastyczna chęć pomocy pacjentowi, wykraczająca nawet poza zakres swoich obowiązków. Pacjent nie jest traktowany przedmiotowo a indywidualnie. Jak dotąd same superlatywy. Polecam z całą stanowczością

  Regina Kowalczuk2016-04-21

  Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Dla mnie to oczywiste, że każda osoba musi być traktowana indywidualnie, i z zaangażowaniem z mojej strony.
  Pozdrawiam. serdecznie
  Regina Kowalczuk

 • D

  Witam, Pani Regina to bardzo dobry specjalista. Podczas wizyty podkreślała, że plan który układa to nie kolejna dieta, ale właściwy i zbilansowany sposób odżywiamia i wiem już, że miała rację. Nie muszę się martwić listą codziennych zakupów, bo zawsze w lodówce coś znajdę( z listy dozwolonych produktów). Bałam się, że przytyje jak się okazało, że za mało jem! ale tak się nie stało. Mam więcej energii, waga po mału spada, ale takie było założenie. Poza tym Pani Regina jest osobą bardzo kontaktową i miłą, w moim odczuciu jest lekarzem, dietetykiem z powołaniem. Pozdrawiam i dziękuje

  Regina Kowalczuk2015-02-09

  Bardzo dziękuję za wpis i pozytywną opinię. Cieszę się, że osiąga Pani pozytywne efekty w kuracji i jest Pani zadowolona z mojej porady. Bardzo mnie to motywuje i dopinguje do dalszej pracy.
  Serdecznie Panią pozdrawiam
  Regina Kowalczuk

 • P

  Niestety, ale w nie polecam Pani Kowalczuk. W żaden sposób nie zmotywowała mnie do odchudzania, co więcej zniechęciła mnie. W ogóle nie skupiła się na dolegliwościach, z którymi się borykałam uparcie twierdząc, że wszyscy mogą jeść wszystko. Kompletna ignorancja. Przygotowała 'dietę' bez konsultacji ze mną (wypełniona przeze mnie przed spotkaniem karta informacyjna miała mieć na celu jej 'lepsze przygotowanie' do wizyty, a nie naciąganie mnie na 'dietę', której wcale nie chciałam), która była kartką kopiuj wklej ze zmienionym nazwiskiem, bez żadnych propozycji posiłków, po prostu gramaturą konkretnych posiłków, którą można znaleźć na dowolnej stronie w internecie.
  Podsumowując zdecydowanie nie polecam, najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Pani Kowalczuk pracuje w sposób schematyczny, ignorując możliwość indywidualnego podejścia do klienta. Czuje się naciągnięta, ponieważ zależało mi na rozmowie i zostałam 'uszczęśliwiona' dietą, której nie chciałam i z której nie zamierzam korzystać.

  Regina Kowalczuk2014-08-25

  Dzień dobry!
  Ponieważ nie podpisała się Pani pod wpisem, więc nie wiem tak naprawdę komu odpowiadam. Bywają przecież złiośliwe wpisy. Muszę jednak ustosunkować sie do tej wypowiedzi. Zwykle do dietetka przychodzą osoby, które wcześniej już nabrały przekonania, że chca się podjąć kuracji, a więc są już zmotywowane. Dietetyk może jedynie wspomóc i podtrzymać tą motywację w trakcie kuracji. Nie ma sensu przychodzić na wizytę i oczekiwać, że dietetyk wskrzesi chęć do odchudzania, bo kuracja zwykle wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i to, co osoba nie mająca checi się odchudzać mozę rzeczywiście ją jeszcze bardziej zniechęcić do podjecia kuracji. Przede wszystkim chcę podkreślić, że nie spisuję szyampowych diet, bo każda jest indywidualnie spisywana dla każdego pacjenta, biorę pod uwagę wiele czynników, łącznie ze schorzeniami, jeżeli takowe istnieją. Co do stwierdzenia, że "wszyscy moga jeść wszystko" to nie mogłam tego powiedzieć, bo bardzo szczegółowo na wizycie omawiam jakość produktów i wymieniam te, których należy się wystrzegać, albo w ogóle wyłączyć z diety, oraz te które należy spozywać. Poza tym, w ten sposób spisanych przeze mnie diet nie mozna znależć w internecie, bo jest to mój program autorski, powstały w wyniku moich długoletnich doświadczeń w pracy.
  Jeżeli rzeczywiście była Pani moją pacjentką, to przykro mi, że spodobała się Pani dieta, ale tak to już jest, że trudno wszystkim dogodzić i trafić w ich gusta i oczekiwania.
  Regina Kowalczuk

 • J

  Odchudzałam się w zasadzie przez całe życie. Cały czas byłam na jakiejś diecie. Jadłam bardzo mało, a nie mogłam schudnąć. Koleżanka poleciła mi Panią Reginę. Poszłam, ale i tak nie wierzyłam, że schudnę. Teraz po dwóch latach wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu.

  Regina Kowalczuk2014-08-25

  Dziękuję za wpis, Cieszy mnie to, że jest Pani zadowolona.
  Regina Kowalczuk

 • B

  Schudłem 22 kg i to bez wyrzeczeń. W zasadzie jadłem więcej niż przed kuracją. Myślałem, że przytyję jedząc więcej, a jednak schudłem. Pozdrawiam!

  Regina Kowalczuk2014-08-25

  Gratuluję wyników, to też Pana zasługa.
  Regina Kowalczuk

 • M

  Jestem bardzo zadowolona z tego, że nareszcie trafiłam do świetnego dietetyka. Odchudzałam się już wiele razy sama i dwa razy u dietetyków, zanim trafiłam do Pani Reginy. Dieta jest ułożona, tak, aby samemu nauczyć się zdrowo jeść, można decydować o tym, co się je. Dotąd miałam gotowe jadłospisy i to mnie bardzo ograniczało i zmuszało do kupowania produktów, których tak naprawdę wielokrotnie nie chciałam jeść. Polecam!

  Regina Kowalczuk2014-08-25

  Cieszę się, że mogłam pomóc i że kuracja nie była uciążliwa.
  Regina Kowalczuk

 • R

  Chcę podziękować Pani Kowalczuk za zmotywowanie mnie do kuracji, bo do tej pory nikomu się to nie udało. Dzięki diecie, którą było mi dość łatwo stosować, regularnym wizytom i częstym rozmowom telefonicznym (w tym momencie dziękuję za cierpliwość) udało mi się schudnąć 8 kg.

  Regina Kowalczuk2014-08-25

  Gratuluję. Ja dziękuję za wpis.
  Regina Kowalczuk

 • J

  Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej pomocy. Ułożona dla mnie dieta pozwoliła mi schudnąć 10 kilogramów w 2 miesiące oraz zmienić moje dotychczasowe nawyki żywieniowe.

  Regina Kowalczuk2014-08-25

  Ja też jesyem zadowolona, że mogłam pomóc.
  Regina Kowalczuk

 • H

  Polecam Pania Regine z cala odpowiedzialnoscia. Bylam pacjetka przed laty . Efekt mojego odchudzania utrzymuje do dzis. Dieta, ktora stosowalam nie tylko spowodowala spadek wagi, ale unormowal sie poziom cholesterolu, poprawily sie wyniki watrobowe i obnizyl sie cukier, Diete i ruch, ktory pod bacznym i surowym okiem Pani Reginy stosowalam dosyc dlugo,ale ze wspanialym skutkiem . Do dzis pozostal mi nawyk zdrowego odzywiania sie i uprawiania ( w miare moich mozliwosci) ruchu na swiezym powietrzu.....

  Regina Kowalczuk2014-08-25

  Dziękuję za wpis, jestem zadowolona, że tak wiele zmian udało się Pani wdrożyc na stałe.
  Regina Kowalczuk

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka dietetyki na SGGW w Warszawie z wieloletnią praktyką w dietoterapii. Na podstawie swojego doświadczenia w pracy z pacjentami opracowałam autorski program, dzięki któremu uzyskiwane są świetne efekty w terapii, dieta jest łatwa w stosowaniu, pacjent ma dużą możliwość w doborze produktów, i sam może decydować o swoim codziennym jadłospisie. Wszystkich pacjentów traktuję indywidualnie i dla każdej osoby układam indywidualną dietę zbilansowaną, uwzględniając stan zdrowia. Zapraszam! Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.poradniadietetyczna.net.pl (strona dla gabinetów Poznaniu) i www.dietetyka.net.pl (dla gabinetów w Bydgoszczy)