Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Kardiolog Slupsk Bus Dariusz

Znajdź lekarza i umów wizytę

dziś 08.12
jutro 09.12
sob. 10.12
niedz. 11.12
pon. 12.12
wt. 13.12
śr. 14.12
czw. 15.12
pt. 16.12
sob. 17.12
niedz. 18.12
pon. 19.12
wt. 20.12
śr. 21.12
czw. 22.12
pt. 23.12
sob. 24.12
niedz. 25.12
pon. 26.12
wt. 27.12
śr. 28.12
czw. 29.12
pt. 30.12
sob. 31.12
niedz. 01.01
pon. 02.01
wt. 03.01
śr. 04.01
czw. 05.01
pt. 06.01
sob. 07.01
niedz. 08.01
pon. 09.01
wt. 10.01
śr. 11.01
czw. 12.01
pt. 13.01
sob. 14.01
niedz. 15.01
pon. 16.01
wt. 17.01
śr. 18.01
czw. 19.01
pt. 20.01
sob. 21.01
niedz. 22.01
pon. 23.01
wt. 24.01
śr. 25.01
czw. 26.01
pt. 27.01
sob. 28.01
niedz. 29.01
pon. 30.01
wt. 31.01
śr. 01.02
czw. 02.02
pt. 03.02
sob. 04.02
niedz. 05.02
pon. 06.02
wt. 07.02
śr. 08.02
czw. 09.02
pt. 10.02
sob. 11.02
niedz. 12.02
pon. 13.02
wt. 14.02
śr. 15.02
czw. 16.02
pt. 17.02
sob. 18.02
niedz. 19.02
pon. 20.02
wt. 21.02
śr. 22.02
czw. 23.02
pt. 24.02
sob. 25.02
niedz. 26.02
pon. 27.02
wt. 28.02
śr. 01.03
czw. 02.03
pt. 03.03
sob. 04.03
niedz. 05.03
pon. 06.03
wt. 07.03
śr. 08.03
czw. 09.03
pt. 10.03
sob. 11.03
niedz. 12.03
pon. 13.03
wt. 14.03
śr. 15.03
czw. 16.03
pt. 17.03
sob. 18.03
niedz. 19.03
pon. 20.03
wt. 21.03
śr. 22.03
czw. 23.03
pt. 24.03
sob. 25.03
niedz. 26.03
pon. 27.03
wt. 28.03
śr. 29.03
czw. 30.03
pt. 31.03
sob. 01.04
niedz. 02.04
pon. 03.04
wt. 04.04
śr. 05.04
czw. 06.04
pt. 07.04
sob. 08.04
niedz. 09.04
pon. 10.04
wt. 11.04
śr. 12.04
czw. 13.04
pt. 14.04
sob. 15.04
niedz. 16.04
pon. 17.04
wt. 18.04
śr. 19.04
czw. 20.04
pt. 21.04
sob. 22.04
niedz. 23.04
pon. 24.04
wt. 25.04
śr. 26.04
czw. 27.04
  • Dariusz Kozłowski - kardiolog

    Dariusz Kozłowski

    kardiolog, hipertensjolog, internista

    • Jabłoniowa 20, Gdańsk

      Centrum Medyczne Zdrowy Profil

    Mam przyjemność od kilku miesięcy być pacjentem prof.Dariusza Kozłowskiego w Kardiotelu w Sopocie i ...

    Umów wizytę

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Jagielski - kardiolog

    Dariusz Jagielski

    kardiolog

    • Przyjaźni 6/U1, Wrocław

      Centrum Medyczne T&T Medical

    Dr Dariusz Jagielski to lekarz o wysokich kompetencjach i dużej życzliwości dla pacjenta. W czasie w...

    Umów wizytę

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Surman - kardiolog

    Dariusz Surman

    kardiolog, internista

    • Jana Pawła II 20, Gdańsk

      Centrum Medyczne Falck w Gdańsku

    Umów wizytę

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Zbigniew Gałązka - chirurg naczyniowy

    Zbigniew Gałązka

    chirurg naczyniowy, kardiolog

    • ul. Piekiełko 1212, Słupsk

      Gabinet Lekarski

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Karalus - internista

    Dariusz Karalus

    internista, kardiolog

    • Zgierska 69, Łódź

      PAGAMED - specjalistyczne gabinety lekarskie

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Jacek Dariusz Kusa - kardiolog dziecięcy

    Jacek Dariusz Kusa

    kardiolog dziecięcy, kardiolog

    • Rolna 17, Katowice

      Kardio Klinika Brynów

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Rajch - kardiolog

    Dariusz Rajch

    kardiolog, internista

    • Makuszyńskiego 65, Tarnów

      Gabinet lekarski.

    Do doktora Rajcha trafilem po przebytym zawale serca, z sporą nadwagą i nadciśnieniem tętniczym. Pan...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Miara - kardiolog

    Dariusz Miara

    kardiolog

    • Sanatoryjna 1, Kamienna Góra

      Gabinet Lekarski

    Trudno teraz spotkać tak miłego życzliwego i dobrego lekarza. Mieszkam od Kowar 100km ale znów chcę ...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Dudek - kardiolog

    Dariusz Dudek

    kardiolog

    • Kopernika 17, Kraków

      Oddział Kliniczny II Kliniki Kardiologii

    Pan Dariusz Dudek Dal mi nowe zycie robiac skomplikowany zabieg na moim sercu.chwala mu za to

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Winek - kardiolog

    Dariusz Winek

    kardiolog

    • Sportowa 3, Marki

      Kardio-Med

    Profesjonalista w każdym calu,z całą duszą podchodzący do pacjenta. ``` Ocena została zmieniona na "...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Zbigniew Świątek-Brzeziński - pediatra

    Zbigniew Świątek-Brzeziński

    pediatra, kardiolog, kardiolog dziecięcy

    • Arciszewskiego 13/2, Słupsk

      Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii

    Polecam, rzeczowy, zawsze starający sie pomóc, dobry kardiolog dziecięcy, dokładnie wszystko tłumacz...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Marcinowski - kardiolog

    Dariusz Marcinowski

    kardiolog, internista

    • Podgórna 12, Toruń

      Doktor - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

    Fakt bardzo dobry specjalista, przede wszystkim słucha i analizuje. Jak najbardziej polecam!

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Ciećwierz - kardiolog

    Dariusz Ciećwierz

    kardiolog

    • Aleja Grunwaldzka 472A, Gdańsk

      Centrum Medicover - Gdańsk

    Świetny fachowiec, zna swą profesję i wykonuje z pasją. Takich ludzi w każdym zawodzie nam brakuje, ...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Tuszakowski - kardiolog

    Dariusz Tuszakowski

    kardiolog, internista

    • Teligi 1, Malbork, Teligi 1

      Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekrska

    Wysoki profesjonalizm, wiedza, lekarz szczerze oddany swojej pracy, przyjazny pacjentowi.

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Joanna Miecznikowska - kardiolog

    Joanna Miecznikowska

    kardiolog

    • Hubalczyków 1, Słupsk

      Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka

    Znakomity lekarz ,dbający o pacjęta,tak w szpitalu jaki w przychodniach. Pani doktor ,bardz...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Bastrzyk - kardiolog

    Dariusz Bastrzyk

    kardiolog

    • T.Chałubińskiego 7, Koszalin

      Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

    Połączenie sumienności,profesjonalizmu,trafności i szybkości podejmowania decyzji medycznych oraz wr...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Wasiak - internista

    Dariusz Wasiak

    internista, kardiolog, chirurg

    • Al. K.E.N. 96, Warszawa

      Europejskie Centrum Medyczne

    Wspaniały chirurg i specjalista od spraw trudnych.Operował mnie dwukrotnie i jestem bardzo wdzięczna...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Kosior - kardiolog

    Dariusz Kosior

    kardiolog, internista

    • Woloska 137, Warszawa

      Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

    Doktor oprócz tego że ma specjalizację z kardiologii wykonuje jeszcze echokardiografię. Trudno mi oc...

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Dariusz Zając - kardiolog

    Dariusz Zając

    kardiolog

    • Popularna 8/10 lok.3, Warszawa

      ORTOLAN Klinika Stomatologii Estetycznej

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

  • Czesław Juszczyk - internista

    Czesław Juszczyk

    internista, kardiolog

    • Hubalczyków 1, Słupsk

      Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka

    lekarz "starej daty" prawdziwy

    Trwa ładowanie. Proszę czekać...

Nie znalazłeś profilu lekarza?
Utwórz go teraz