Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Psychiatra Bydgoszcz Szpital Wojskowy

Psychiatra bydgoszcz szpital wojskowy

  • Anna Katarzyna Kamrowska - psychiatra

    Anna Katarzyna Kamrowska

    psychiatra

    • Powstańców Warszawy 5, Bydgoszcz

      10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

    Prawdziwy profesjonalista - w pracy używa rozumu i serca. Dziękuję za pomoc. Lek Coaxil i Pani dobrz...
  • Rafał Karol Lubosik - psychiatra

    Rafał Karol Lubosik

    psychiatra

    • ul. Powstańców Warszawy 5, Bydgoszcz

      10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

  • Ryszard Łochowski - psychiatra

    Ryszard Łochowski

    psychiatra

    • ul. Powstańców Warszawy 5, Bydgoszcz

      10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

Nie znalazłeś profilu lekarza?
Utwórz go teraz

Pytania pacjentów

  • Duszenie w nocy

    Dzień dobry. Proszę o pomoc lub nakierowanie co może być przyczyną moich dolegliwości. Mianowicie mam 24 lata. Jestem kobietą. Nie choruje na żadne przewlekłe choroby . Jedynie co mam zniesioną lordoze szyjna oraz splycona kifoze piersiową. Mój problem polega na tym że w nocy miewam atak duszenia się.… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Po pierwsze odpowiednia poduszka ze względu na zmiany w kręgosłupie
    a następnie wskazana wizyta u lekarza i szukanie innych przyczyn,Np.
    kardiologicznych, wskazane też wykonanie ECHO serca,… Więcej

  • Szanowny Panie Doktorze/ Pani Doktor , choruję na niedoczynność tarczycy i od pewnego czasu mam stany lękowe, które wpływają na moja egzystencję. Czy jest to wynikiem problemów z tarczycą czy potrzebna jest pomoc lekarza psychiatry ?

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Tomasz Wróblewski

    Szanowna Pani/Panie
    Zaburzenia funkcji tarczycy mają duży wpływ na stan psychiczny, więc niewykluczone iż powodem stanów lękowych są zaburzenia hormonalne. Niemniej jednak z uwagi na nasilenie objawów… Więcej

  • Obecnie przechodzę ciężki stan depresji. Lekarz przepisał mi Mirtazapinę. Czy ten lek można stosować u osoby chorującej na liszaj czerwony płaski?

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Dariusz Janiak

    Przyczyny liszaja czerwonego płaskiego nie są znane. Jedną z możliwych jest podłoże autoimmunologiczne. Donoszono, że, przewlekłe przyjmowanie Mirtazapiny podnosiło poziom czynnika TNF-&, którego nadmierne… Więcej

  • Witam mam coś z głową, wszędzie widzę liczby i jakieś znaki nawet jak to piszę to patrze ile znaków mi zostało i to potwierdza tak jakby słuszność tego co piszę, np już jak skończyłem to zdanie to popatrzyłem na zegarek i to mnie uspokoiło w zależności jakie są liczby przejeżdżający tramwaj, gruchanie… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Tomasz Wróblewski

    Po pierwsze - proponuję odstawić alkohol i inne używane substancje psychoaktywne.
    Po drugie - zgłosić się do lekarza.

  • Setaloft a pokrzywa

    Czy podczas stosowania leku Setaloft mogę pić herbatę z pokrzywy? Czy nie wchodzi ona w interakcje z antydepresantami?

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Krystyn Czerniejewski

    Wg najlepszej wiedzy jaką posiadam napar z pokrzywy można pić zażywając środki przeciw depresyjne.
    Pozdrawiam

Wpisując dokładniejszą frazę w pole wyszukiwania, łatwo możesz również znaleźć wyniki w miejscowościach: Fordon, Stare Miasto , Rogoźno, Niemcz, Osielsko, Lisi Ogon, Maksymilianowo, Białe Błota, Brzoza, Kruszyn, Łochowo, Wtelno, Dobrcz, Rynarzewo, Solec Kujawski, Kotomierz, Sicienko, Dąbrowa Chełmińska, Czarże, Nowa Wieś Wielka, Zławieś Wielka, Tur