Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Prywatne Gabinety Ginekologiczne Cena Wizyty Ginekolog Ciuk Ginekolog Bialystok Podlaskie

Prywatne gabinety ginekologiczne cena wizyty ginekolog ciuk ginekolog bialystok podlaskie

Nic nie znaleziono dla zapytania "prywatne gabinety ginekologiczne cena wizyty ginekolog ciuk ginekolog bialystok podlaskie"

Nie znalazłeś profilu lekarza?
Utwórz go teraz

Pytania pacjentów

  • Witam. Miałam dziś robione USG macicy , jajników i pęcherza. Nie mam miesiączki od 5 lub 4 miesięcy zdarzało się to wcześniej. Bardzo się boję , że jestem niepłodna iż z moim chłopakiem współżyję od 2 lat bez zabezpieczeń i nie doszło do zapłodnienia. Badanie USG mam dobre ale jakaś przyczyna musi być.… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Cezary Szymański

    Szanowna Pani,
    W opisywanej przez Panią sytuacji wyregulowanie miesiączki poprzez stosowanie tabletek antykoncepcyjnych raczej nie zwiększy szans na urodzenie dziecka. Problem Pani zasługuje na wnikliwą… Więcej

  • Witam.
    Wszyscy mnie straszą, ponieważ z partnerem mam konflikt serologiczny (ja mam rh-, on ma rh+), czy faktycznie mam się czego obawiać?
    Pozdrawiam

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Marek Walczyk

    Przy obecnych możliwościach diagnostyki nie obawiamy się ciąż gdzie występuje tzw ugrupowanie konfliktowe (do konfliktu serologicznego to jeszcze daleko). Pozdrawiam serdecznie

  • Witam. Mam 20 lat. Od kilku miesięcy nie mam miesiączki, krwawienie występuje dopiero po braniu duphastonu. Zauważyłam że po tym leku bardzo bolą mnie nogi, szczególnie od kolan w dół. Czy to normalny objaw? Ponadto mam stwierdzony PCOS. Poziom androstendionu i testosteronu jest ponad dwukrotnie zawyżony,… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Cezary Szymański

    Szanowna Pani,
    Nie da się diagnozować i leczyć przez internet. Objawy jakie Pani opisuje są dość niepokojące. Moim zdaniem powinna Pani zgłosić się do ginekologa.
    Z wyrazami szacunku,
    CS

  • Tabletki hormonalne

    Witam ponownie pisałam wcześniej o tabletkach Pabi-dexamethason po ktorych źle się czuję. Biorę visanne od 3 Mc a Pabi-dexamethason od 3 tyg. Lekarz mi przepisał je ze względu na podwyższone hormony. Biorę 1/4tabletki ale chciałabym je odstawić. Proszę o odpowiedź

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Piotr Wajda

    prosze porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Ja nie mogę sie wypowiadać bo Pani nie badałem

  • Brak miesiączki

    Dzień dobry , mam pytanie , Kochałam się z chłopakiem w dzień owulacji (31.08) z zabezpieczeniem (prezerwatywa nie pękła), a do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki m którą powinnam dostać 10,09 , wykonywałam już 4 razy testy ciążowe, jednak wszystkie wyszły negatywnie , ostatni robiłam 26,09, czy istnieje… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Magdalena Grochecka

    Witam,
    zawsze jest taka możliwość. Prosze wykonać oznaczenia Bhcg z krwi i bedzie Pani wiedziała na pewno.
    Pozdrawiam