Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Endokrynolog Ginekolog Gdansk Kowalska

Endokrynolog ginekolog gdansk kowalska

  • Ewa Stefanowicz-Kujawa - ginekolog

    Ewa Stefanowicz-Kujawa

    ginekolog, endokrynolog, diagnostyk

    • Kowalska 5/1, Gdańsk

      Niepubliczny Specjalistyczny Ewa Stefanowicz-Kujawa

    Bardzo dobry specjalista i diagnosta,a jednocześnie miła i ciepła osoba.Nie zgadzam się z powyższy...

Nie znalazłeś profilu lekarza?
Utwórz go teraz

Pytania pacjentów

  • Witam. Miałam dziś robione USG macicy , jajników i pęcherza. Nie mam miesiączki od 5 lub 4 miesięcy zdarzało się to wcześniej. Bardzo się boję , że jestem niepłodna iż z moim chłopakiem współżyję od 2 lat bez zabezpieczeń i nie doszło do zapłodnienia. Badanie USG mam dobre ale jakaś przyczyna musi być.… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Cezary Szymański

    Szanowna Pani,
    W opisywanej przez Panią sytuacji wyregulowanie miesiączki poprzez stosowanie tabletek antykoncepcyjnych raczej nie zwiększy szans na urodzenie dziecka. Problem Pani zasługuje na wnikliwą… Więcej

  • Witam.
    Wszyscy mnie straszą, ponieważ z partnerem mam konflikt serologiczny (ja mam rh-, on ma rh+), czy faktycznie mam się czego obawiać?
    Pozdrawiam

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Marek Walczyk

    Przy obecnych możliwościach diagnostyki nie obawiamy się ciąż gdzie występuje tzw ugrupowanie konfliktowe (do konfliktu serologicznego to jeszcze daleko). Pozdrawiam serdecznie

  • Witam. Mam 20 lat. Od kilku miesięcy nie mam miesiączki, krwawienie występuje dopiero po braniu duphastonu. Zauważyłam że po tym leku bardzo bolą mnie nogi, szczególnie od kolan w dół. Czy to normalny objaw? Ponadto mam stwierdzony PCOS. Poziom androstendionu i testosteronu jest ponad dwukrotnie zawyżony,… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Cezary Szymański

    Szanowna Pani,
    Nie da się diagnozować i leczyć przez internet. Objawy jakie Pani opisuje są dość niepokojące. Moim zdaniem powinna Pani zgłosić się do ginekologa.
    Z wyrazami szacunku,
    CS

  • Tabletki hormonalne

    Witam ponownie pisałam wcześniej o tabletkach Pabi-dexamethason po ktorych źle się czuję. Biorę visanne od 3 Mc a Pabi-dexamethason od 3 tyg. Lekarz mi przepisał je ze względu na podwyższone hormony. Biorę 1/4tabletki ale chciałabym je odstawić. Proszę o odpowiedź

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Piotr Wajda

    prosze porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Ja nie mogę sie wypowiadać bo Pani nie badałem

  • Brak miesiączki

    Dzień dobry , mam pytanie , Kochałam się z chłopakiem w dzień owulacji (31.08) z zabezpieczeniem (prezerwatywa nie pękła), a do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki m którą powinnam dostać 10,09 , wykonywałam już 4 razy testy ciążowe, jednak wszystkie wyszły negatywnie , ostatni robiłam 26,09, czy istnieje… Więcej

    ODPOWIEDŹ LEKARZA:

    Magdalena Grochecka

    Witam,
    zawsze jest taka możliwość. Prosze wykonać oznaczenia Bhcg z krwi i bedzie Pani wiedziała na pewno.
    Pozdrawiam