lek. dent.

Rafał Radzewski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg szczękowy, Protetyk

16 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Witam Państwa Doskonale rozumiem, że spotkanie z dentystą może być dla Państwa stresujące... Przecież mówimy o Waszym uśmiechu, o Waszym osobistym wyglądzie. Moja klinika jest… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: ETHICA Dental ClinicUsługa: usunięcie zęba 6 górna

  Jestem zadowolony z opieki ;) Dr Radzewski mimo męczącego dnia zajął się moim przypadkiem bezboleśnie i z poczuciem humoru. Pełen profesjonalizm i dbałość o pacjenta na najwyższym poziomie.

 • Lokalizacja: ETHICA Dental ClinicUsługa: usunięcie zęba - ósemki

  Z pełnym przekonaniem polecam pana Rafała Radzewskiego! Od dłuższego czasu zmagałam się z bólem zęba mądrości, w związku z czym mój dentysta polecił mi umówienie się na wizytę w klinice Ethica. Zwlekałam długo, ale gdy w końcu zdecydowałam się, już od progu kliniki minął strach. Atmosfera jest bardzo przyjazna, cały personel przesympatyczny! W gabinecie czułam się bardzo spokojnie i komfortowo, pan Radzewski wszystko dokładnie tłumaczył, opowiadał co po kolei będzie się działo, z obowiązkową sporą dawką humoru. :) Nie pozwolił mi na zgrywanie twardzielki i bardzo dbał o to, by cały zabieg był bezbolesny - i taki był! Jestem stuprocentowo zadowolona!!!

 • A
  Lokalizacja: ETHICA Dental ClinicUsługa: chirurgia stomatologiczna

  To miło, że są takie miejsca jak ETHICA Dental Clinic. To wspaniale, że są tacy lekarze jak doktor Rafał Radzewski. Należy się tylko odważyć i pójść, naprawdę warto! Można tam uwierzyć, że wizyta u dentysty może być całkiem miła a obsługa spokojna i rzetelna. Miałam i nadal mam naprawdę duże problemy z zębami ale już po pierwszej wizycie nie obawiałam się kolejnych. Przekonałam się na sobie o ogromnej wiedzy i umiejętnościach Pana Doktora. Polecam z głębi serca.
  Małgorzata Malak

 • Lokalizacja: ETHICA Dental ClinicUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Szczerze polecam. Doktor Radzewski radzi sobie z moim strachem i uzębieniem już wiele lat. Strach zniknął parę lat temu, bowiem w tym gabinecie NIE BOLI. Wiele przypadków miałem wyleczonych, począwszy od zwykłego ubytku przez leczenie kanałowe, usuwanie, resekcję po odbudowę zęba. Zawsze byłem w pełni usatysfakcjonowany z efektów. Dodam, że leczymy się w Ethica całą 4 osobową rodziną. Dzieciaki również są zachwycone. Po różnych doświadczeniach w innych miejscach absolutnie nie czują strachu przed wizytą. Polecam z czystym sumieniem.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora! Mogę śmiało powiedzieć, że odmienił moje życie dając mi przepiękny uśmiech, którym się chwalę codziennie :D wizyty w gabinecie zawsze na wesoło i z ciekawym programem :p Bez zastanowienia będę polecać dalej!

 • Niesamowity lekarz z Poczuciem humoru, dystansem, zaangażowaniem do pacjenta i pasją do tego co robi. Bardzo lubię do niego chodzić a zaznaczę, że nie znoszę chodzić do dentysty. Polecam!

 • C

  Byłem na razie 3 razy - fachowo - szybko no i z humorem - ja poznałem historię uzbrojenia okrętów podwodnych, a dwa ząbki zrobione - mam tylko nadzieję, że dla pań są inne programy ...

 • Doktor jest świetny! Jeśli pacjent z potworną dentofobią wychodzi z gabinetu uśmiechnięty to wielki sukces - a dojeżdżam do Niego ponad 300 kilometrów w jedną stronę! Jest bardzo dokładny, skrupulatny i widać, że lubi swoją pracę i spełnia się w niej. Jestem po przeszczepie nerki i trzustki, a lekarz doskonale wiedział jak postępować z takim pacjentem. Poczucie humoru i indywidualne podejście do pacjenta to dodatkowy plus. Z czystym sumieniem polecam.

 • M

  Znakomity lekarz! Niezwykle dokładny, skoncentrowany, skupiony na pacjencie, a nie na sprawach pobocznych. Uczciwy, dobra cena za dobrą pracę. Dba o precyzyjną komunikację, odpowiada na wszystkie pytania, a także ustala dokładnie z pacjentem, co ma być wykonane, żeby pacjent się zorientował o czym mowa, a jednocześnia sam dobrze wytłumaczył, o co mu chodzi. Godny zaufania, dobry lekarz, któremu spokojnie można powierzyć siebie i rodzinę w kwestiach uzębienia. Oczywiście również dba o to, by było bezboleśnie i ma po temu nowocześnie wyposażony gabinet. Warto też wspomnieć o paniach współpracujących w gabinecie, które również mają duży wpływ na samopoczucie i to, na ile chętnie idzie się na kolejną wizytę.

 • L

  Świetny lekarz, bardzo dobry fachowiec. Wszystko bezboleśnie w miłej i przyjaznej atmosferze. . Stomatolog od ,,trudnych przypadków" godny polecenia.

Pytania pacjentów (49)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam Państwa

  Doskonale rozumiem, że spotkanie z dentystą może być dla Państwa stresujące...
  Przecież mówimy o Waszym uśmiechu, o Waszym osobistym wyglądzie. Moja klinika jest wyjątkowym miejscem, w którym Państwa problemy stomatologiczne mogą w końcu znaleźć swoje rozwiązanie. Moim nadrzędnym celem jest Państwa komfort w trakcie leczenia oraz pełne zadowolenie z ostatecznego efektu. Współczesna opieka stomatologiczna może zaoferować szerokie spektrum metod terapeutycznych. Będę z Państwem współpracował, aby wybrać optymalne rozwiązanie dla Waszego szczególnego przypadku.
  Specjalizuję się w zabiegach z zakresu implantologii, protetyki i zaawansowanej chirurgii jamy ustnej. Szczególnie chętnie zajmuję się trudnymi przypadkami pacjentów dodatkowo obciążonych lub cierpiących na inne poważne schorzenia, którzy wymagają specjalnej opieki ogólnolekarskiej w trakcie leczenia. Wszystkie zabiegi są wykonywane tak, aby ostateczny efekt spełniał wszystkie, nawet najwyższe, wymogi stomatologii esetycznej.
  Państwa problemy mnie inspirują. W dzisiejszej stomatologii nie ma sytuacji beznadziejnych. Jestem przekonany, że nawet w najtrudniejszym przypadku znajdziemy satysfakcjonujące Państwa funkcjonalnie i estetycznie rozwiązanie.

  Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W roku 1998 ukończyłem Wydział Lekarski tejże uczelni. Następnie pracowałem kolejno: na Oddziale Onkologii Ginekologicznej Szpitala Klinicznego Nr 3 w Poznaniu; Oddziale Radioterapii WCO w Poznaniu; Oddziale Chirurgicznym w ZOZ Nowe Miasto w Poznaniu.
  W międzyczasie zdobywałem doświadczenie pracując jako lekarz rodzinny w poradni, a także w trakcie wieloletniej pracy w Pogotowiu Ratunkowym.
  W roku 2004 ukończyłem studia na Oddziale Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od tego czasu pracuję wyłącznie w ramach prywatnych praktyk stomatologicznych.
  Pragnąc dalej rozwijać się naukowo w 2013 roku rozpocząłem studia doktoranckie w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej na swojej macierzystej uczelni.
  Od czasu ukończenia studiów intensywnie poszerzam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestnicząc w licznych kursach w kraju i za granicą. Jestem aktywnym członikiem polskich i międzynarodowych towarzystw implantologicznych PSI / ICOI / DGOI. Pełnię funkcję krajowego kosultanta medycznego największego francuskiego producenta implantów firmy ETK. Od 5 lat prowadzę specjalistyczne szkolenia dla lekarzy dentystów z zakresu implantologii i chirurgi stomatologicznej.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny Poznan Wydział Lekarski I 1998
 • Uniwersytet Medyczny Poznan Wydział Lekarski II Stomatologia 2004
 • Uniwersytet Medyczny Poznan Wydział Lekarski II Studia Doktoranckie

Publikacje

 • "The Use of Dental Implants in Organ Transplant Patients Undergoing Immunosuppressive Therapy" (Implant Dentisty, August 2016 - Vol. 25)
 • "Leczenie bezzębia u pacjentów w trakcie terapii immunosupresyjnej z wykorzystaniem protezy typu overdenture wspartej na implantach. Opis przypadków."

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda dla Najlepszego Doktoratu IV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Staże

 • Szpital Miejski Poznań Oddział Chorób Wewnętrznych 1998
 • Szpital Miejski Poznań Oddział Urologiczny 1998
 • Szpital Kliniczny Poznań Oddział Ginekologii Onkologicznej 1999-2000
 • Wielkopolskie Centrum Onkologii Oddział Radioterapii 2000-2001
 • Szpital Miesjki Poznań Oddział Chirurgii Ogólnej 2001-2002
 • Wojewódzka Stacja Pogotwia Ratunkowego Poznań 1996-2001
więcej

Certyfikaty

 • Rafał Radzewski, stomatolog w mieście Poznań - Certyfikaty
 • Rafał Radzewski, stomatolog - Certyfikaty
 • Rafał Radzewski, Poznań - Certyfikaty
 • Rafał Radzewski, stomatolog w mieście Poznań - Kwalifikacje zawodowe
 • Rafał Radzewski, stomatolog - Kwalifikacje zawodowe

Zdjęcia