Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
22 470..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Puszczyka 8, Ursynów, Warszawa
Rafał Pokrowiecki Indywidualna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 470..... Pokaż numer

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 470..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Ból zęba
 • Braki zębowe
 • Choroby miazgi

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2012)
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, studia doktoranckie (Kraków, 2013 -2017)
 • Narodowy Instytut Leków, podoktorski naukowy staż badawczy (Warszawa, 2018 -)

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi

Konsultacja protetyczna


Puszczyka 8, Warszawa

Rafał Pokrowiecki Indywidualna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna


Pruszkowska 6B, Warszawa

Ochota na uśmiech

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz którego mogę polecić z czystym sercem. Wyjaśnia wszystko przed wizytą. Sympatyczny a cały zabieg usunięcia zęba odbył się zupełnie bezboleśnie. Tylko takich lekarzy nam trzeba!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor jest profesjonalistą. Moja wizyta dotycząca zabiegu chirurgicznego wszczepienia mikroimplantów do jamy ustnej przebiegła pomyślnie. W trakcie spotkań i konsultacji z doktorem zostałem bardzo dokładnie poinformowany o wszystkich niezbędnych zaleceniach i przeciwwskazaniach. Ma bardzo przyjazne oraz indywidualne podejście do pacjenta, za co jestem bardzo wdzięczny i dziękuję.

Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam doktora Pokrowieckiego jako wysokiej klasy specjalistę chirurga szczękowo-twarzowego. Wykonywałam u doktora zabieg wszczepienia implantu zęba. Jestem osobą, która ma lęk przed siadaniem na fotel dentystyczny, a na samą myśl o ‘wkręcaniu śruby w kość’, lęk był dwukrotnie większy. Jednakże podejście doktora do pacjenta, szczegółowy i zarazem jasny sposób w jaki wytłumaczył, jak proces wszczepienia implantu będzie wyglądać, bardzo mnie uspokoił. Sam zabieg, po wykonaniu znieczulenia, był tak naprawdę bezbolesny. W dodatku odbył się w bardzo miłej, spokojnej, a przy tym profesjonalnej atmosferze.
Widać, że doktor ma bardzo fachowe podejście do pacjenta. Od pierwszej wizyty u doktora, pacjent czuje się zaopiekowany.
Implant miałam wszczepiony ponad pół roku temu, wszystko pięknie się zagoiło.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doktorem oraz z ostatecznego efektu/ skutecznego leczenia.
Jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie mi skorzystać z pomocy chirurga szczękowo-twarzowego, na pewno wrócę do doktora Pokrowieckiego.
A tymczasem, wszystkim innym, szczerze polecam Pana doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wczoraj byłam na usuwaniu ósemki, jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Doktor był bardzo profesjonalny,wszystko dokładnie wytłumaczył. Sam zabieg, oczywiście po znieczuleniach był całkowicie bezbolesny, tak że pierwszy raz mogłam zasnąć na fotelu dentystycznym (a nigdy mi się to nie zdarzyło)Podsumowując bardzo polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Ból zęba
 • Braki zębowe
 • Choroby miazgi

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2012)
 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, studia doktoranckie (Kraków, 2013 -2017)
 • Narodowy Instytut Leków, podoktorski naukowy staż badawczy (Warszawa, 2018 -)

Staże

 • 2017 Dwutygodniowy staż z chirurgii szczękowo- twarzowej, John Radclife’s Hospital Oxford University, Oxford, Wielka Brytania

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za najlepszą publikację w roku 2017 i w roku 2018.
 • Nagroda Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie za najlepszą publikację w roku 2016.

Publikacje i artykuły

Publikacje (35)

Powiązane wyszukiwania