dr n. med.

Rafał Nieckarz

Laryngolog

82 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1 426 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne UJASTEKUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Lekarz z powołania. Trafiliśmy do Pana Doktora z nasza 4letnia córka w celu zdiagnozowanie jej pod kątem przerostu migdałów. Pan Doktor wykazał się pełnym profesjonalizmem, nie podejmuje pochopnych decyzji. Sprawdza każde możliwe rozwiązanie. Super podejście do dzieci bardzo delikatny nie robi nic na siłę. Zabieg który przeprowadzał u córki przebiegł gładko dlatego mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Profesjonalista!
  Trafna diagnoza, odpowiedni dobór leków pod względem dolegliwości, konkretne podejście do wymagającego pacjenta. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz,który jasno i zrozumiale wyjaśnił mi problem z którym przyszedłem a także podjął odpowiednie kroki celem usunięcia przyczyn a nie skutków choroby.Polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Rafał Nieckarz, ma genialne podejście do dziecka. Jest rzetelnym fachowcem, który cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania zaniepokojonych rodziców, jak również dokładnie tłumaczy co i jak... Polecam w 100%. Pacjent Filipek, 2,5 roku.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne UJASTEKUsługa: trzeci migdał

  Wspaniały lekarz byliśmy z córką na trzech wizytach i po doskonale dobranym leczeniu udało się bez zabiegu wycinania trzeciego migdałka :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny kontakt z pacjentem, szybka diagnoza. Wszystkie informacje dotyczące dolegliwości przekazane w prosty i zrozumiały sposób. Konsultacja przeprowadzona bez presji czasu, profesjonalnie.
  Rozpoczęte leczenie, kolejna wizyta za 3tygodnie.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne UJASTEKUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Polecam Pana doktora,jako jedyny podjął się wycięcia migdałów u naszego syna (skrajnego powikłanego wcześniaka). Bezstresowy, fachowo wykonany zabieg- bez komplikacji, wspaniała opieka po zabiegowa. Pan doktor odbiera telefony i szybko odpowiada na @.
  Jest nie tylko kompetentny ale ma świetne podejście do dzieci.
  Pełna kultura i profesjonalizm.
  Dziękujemy Panie doktorze za spokojny sen naszego dziecka:)
  Więcej takich lekarzy.
  Adam z rodzicami

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Niedroznos nosa .

  Miły szybko i na temat lekarz wyjaśnia dokładnie cel badan i omawia wnioski oraz sposob leczenia Polecam :)

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne UJASTEKUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Zacznę od pozytywow: bardzo fajny kontakt z dzieckiem. I to tyle. Calkowicie bledna diagnoza w zakresie stanu uszu. Brak jakichkolwiek narzędzi endoskopowych, ktore pozwolilyby na postawienie poprawnej diagnozy - pan doktor zapytany o to powiedzial, że sprzęt został na bloku operacyjnym. W zwiazku z tym całe badanie polegało na przepytywaniu dziecka, co w wieku 4 lat i powaznych problemów z sluchem jest mało produktywne. Zostalismy też poinstruowani zeby iść sobie zrobić gdzieś tympanometrie, która normalnie powinna być zrobiona na wizycie. No jednak przy wizycie za 150 zł oczekuje wiecej. Pan doktor stwierdził, że dziecko dobrze slyszy i uszy są w dobrym stanie. A dziecko slyszy tylko jak sie mowi mocno podniesionym glosem, wiec coś jest nie tak. Wizyta u dobrego laryngologa i badania endoskopowe kilka dni pozniej wykazaly płyn w uszach, przerosniecie trzeciego migdała i mocno osłabione slyszenie.
  Nie polecam.

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Świetny lekarz, bardzo konkretny, potrafi wysłuchać pacjenta, szczegółowo zbadać problem i wytłumaczyć wszystko bardzo dokładnie.

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej