Dr n. med.

Rafał Leszczyński verifiedCreated with Sketch.

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Świetny lekarz, przyzwoity człowiek. Jego praca to misja. Oby trwała jak najdłużej.
  Dziękuję za uratowanie oka, doktorze!

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Wojciech R. Mańkowski
  Wojciech R. Mańkowski
  Okulista
  Powstańców 6, Katowice
  Kolejna wizyta u doktora. Tym razem z córką. Jak zwykłe profesjonalnie i bardzo rzeczowo przeprowadzone badanie.… więcej

  Teresa Wilczek-Kaszuba
  Teresa Wilczek-Kaszuba
  Okulista
  Uniwersytecka 13, Katowice
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Miła atmosfera, praktyczne porady, dobrze dobrane lekarstwa oraz… więcej

  Maria Szczurek
  Maria Szczurek
  Okulista
  Stanisława Moniuszki 14A Lok. 12, Katowice
  Szybko, sprawnie i fachowo. Pani Doktor jest osobą niezwykle sympatyczną i kompetentną.Uważam, że jjest godna polecenia… więcej

  Maria Formińska-Kapuścik
  Maria Formińska-Kapuścik
  Okulista, Okulista dziecięcy
  Ceglana 35, Katowice
  Szybka i trafna diagnoza. Właściwe leczenie,zakończone sukcesem. Bez ceregieli i owijania w bawełnę. więcej

  Elżbieta Magnucka
  Elżbieta Magnucka
  Okulista, Lekarz medycyny estetycznej
  Ceglana 35, Katowice
  Wizyta odbyla sie w gabinecie,w milej atmosferze uzyskalem wskazowki maksymalnie wyczerpujace dotyczace pielęgnacji… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Świetny lekarz, przyzwoity człowiek. Jego praca to misja. Oby trwała jak najdłużej.
   Dziękuję za uratowanie oka, doktorze!

  • M

   Pan doktor świetny specjalista uratował oczko mojego synka. Uprzejmy oraz miły dla pacjentów. Jednym słowem PROFESJONALISTA. Z czystym sercem polecam dr. Leszczyńskiego.

  • J

   Dr.Rafał Leszczyński to bardzo dobry specjalista,uprzejmy oraz opiekuńczy dla pacjentów .Jestem bardzo zadowolona z operacji oczów .Wyrazy wdzięczności od pacjentki Ewy Małeckiej z Dąbrowy Górniczej.Polecam Pana dr.wszystkim osobą z chorobami oczów .Dziękuje z poważaniem Ewa Małecka.

  • A

   Dr R. Leszczyński jest fachowcem w swojej dziedzinie. Uratował oko mojej babci po urazie. Do tego jest bardzo sympatyczny, po prostu ludzki....Pierwsze spotkanie z dr było dla mojej babci wielkim szokiem, bo przez 80 ostatnich lat żaden lekarz nie podał jej ręki na powitanie.Naprawdę wspaniały lekarz - profesjonalista.

  • S

   Wspanały lekarz.Świetny fachowiec, postawił bardzo trafną diagnozę przy pierwszej wizycie kierując mnie na operacje i tym samym ratując mi widzenie lewym okiem. Wczśniej byłem u innych znanych lekarzy, którzy nie bardzo wiedzieli jak mi pomóc. Bezinteresowny - tego wątku nie będę rozwijał, moge jedynie napisac, że w porownaniu do wczesniejszych wizyt u innych lekarzy, byłem zaskoczony podejściem i zaanażowaniem Pana Doktorawięcej niż pozytywnie. Polecam z całego serca.
   Stanisław F.

  • D

   Bardzo dziękuję dr R.Leszczyńskiemu za przeprowadzoną operację,dzięki której zostało uratowane oko przed całkowitą ślepotą.Przeprowadzona operacja była wyjątkowo trudna z powodu póznego zgłoszenia się do dr Leszczyńskiego.Według mojej oceny,jak również oceny wielu pacjentów dr Leszczyński jest wybitnym specjalistą,uczciwym i sumiennym człowiekiem.Jego kontakt z pacjentem cechuje sympatia,cierpliwość i wyrozu-miałość.Dr Leszczyński w sposób zrozumiały dla pacjenta przedstawia diagnozę oraz metodę leczenia.Mówi otwarcie jakie są szanse i zagrożenia.Takie postępowanie umacnia chorego w walce z chorobą.Dlatego z czystym sumieniem polecam dr Leszczyńskiego wszystkim potrzebującym pomocy.Jednocześnie pozwalam sobie zaapelować do wszystkich,aby zgłaszali się do okulistycznych badań kontrolnych, a w przypadku zauważenia jakiś niedomagań wzroku, natychmiast zwracali się o pomoc lekarską.Opóżnione leczenie prowadzi do bardzo poważnych następstw,do ślepoty włącznie- a tak było w moim przypadku.

  • A

   Dr Leszczyńskiego zdecydowanie polecam. Jest doskonałym specjalistą, wyśmienitym lekarzem a pzedewszystkim człowiekiem o wielkim sercu. Pan dr odznacza się dużym zrozumieniem dla pacjęta. Był dla mnie wsparciem. Szanuje pacjęta ze zrozumieniem podchodzi do wszelkich wątpliwości czy obaw. Obie operacje, które Pan dr. przeprowadził skończyły się dla mnie bardzo pozytywnie - czego z pełni serca życzę każdemu kolejnemju pacjetowi Pana dr. Dziękuję

  • R

   Serdeczne podziekowania za udana operacje mojego uszkodzonego oka. Doktor Leszczynski to doskonaly fachowiec z wielkim sercem i zrozumieniem dla pacjenta.
   Romana Chanko

  • I

   Niezwykle profesjonalny, kompetentny lekarz. Bardzo dobrze sprawdza się w nagłych i skomplikowanych przypadkach, jednocześnie nigdy nie zapomina o rzeczowości. Dba o dobry kontakt z pacjentem, cechuje go niesłychana cierpliwość i zdolność wykazywania empatii. Długie kolejki pod jego gabinetem tylko potwierdzają wysoki poziom umiejętności. Szczere podziękowania za uratowanie wzroku.

  • B

   Dzięki temu portalowi i opiniom, podjełam decyzje pójścia z mężem do Pana doktora.Dzieki bardzo fachowemu podejściu do problemu znów odzyła nadzieja, że gałka oczna nie zaniknie mężowi.Oko na które nie widział 12-lat byc może jest do uratowania.Wierzymy że tak będzie.Nikt do tej pory nawet nie zainteresował się okiem, które spisano na straty.
   Serdecznie polecam dr.Leszczyńskiego

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG