lek.

Rafał Kocyłowski

Ginekolog

34 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Rafał Kocyłowski przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Rafał Kocyłowski to jeden z 118 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Rzeszów na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 880 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam - kompetentny, uprzejmy, informuje dokładnie co i jak oraz ma wysokiej jakości aparaturę.

 • słaby

  Pan dr ma specyficzne poczucie humoru. Jego zarty niestety nie zawsze sa na miejscu. Brak profesjonalizmu. Na wizycie na ktorej dowiedzialam sie, ze moje dziecko nie zyje zartowal na poczatku ze ciekawe co wygra jego optymizm czy moj pesymizm. Ph moczu graniczne na moje pytanie co moge zrobic by zakwasic mocz dr stwierdzil, ze on nie jest od idealnych wynikow. Ciaza prowadzona poprawnie. Jednak wiecej dowiadywalam sie z raportow wysylanych mailem niz podczas wizyt. Na plus dr to ze od razu wlaczyl leki gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i zawsze jak byla potrzeba przyjal na wizyte


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Polecam. Pan doktor swoim przyjacielskim podejściem do pacjentek powoduje, że czujemy się ważne. Jego profesjonalizm i cierpliwość oraz zaufanie jakie wywołuje podczas wizyty wskazuje na to, że to lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pana doktora z powodu badań prenatalnych. Muszę przyznać że uprzejmość na wysokim poziomie podejście do badań również Polecam mama Arturka

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Profesjonalny, mądry, sympatyczny, "ludzki", można pogadać z nim na każdy temat, jestem Jego pacjentka od 3 lat, przeprowadzał u mnie laparoskopię (usuwanie torbieli) w 2012 roku, wszystko poszło dobrze. Mogę Go z czystym sumieniem polecić wszystkim Paniom!

 • neutralny

  Chciałabym skomentować pewną sytuację dotyczącą kompetencji Pana doktora Kocyłowskiego, a mianowicie precyzyjnego pilnowania badań, które są niezbędne do właściwego przebiegu porodu. Mój przypadek dotyczył wykonania badania na posiew paciorkowca. Byłam w 35-tym tygodniu ciąży, prosząc na prywatnej wizycie o wykonanie wyżej wspomnianego badania. Pan doktor nie wykonał tychże badań mimo mojej prośby, mówiąc, że jeśli wcześniej urodzę to mojemu dziecku zostaną podane antybiotyki, a które nie musiałyby być podane, jeśli takie badanie zostałoby wykonane na czas. Co więcej, Pan doktor wyznaczył mi kolejną wizytę w dużo późniejszym terminie, na której to badanie byłoby wykonane ale nie zostało, gdyż moja bardzo zaawansowana ciąża nie pozwoliła mi na podróż czyli wizytę do Pana Kocyłowskiego. Jest to raczej niedopuszczalne ze strony lekarza z taką praktyką i doświadczeniem na narażanie małego dziecka na niepotrzebne aplikowanie antybiotyków po porodzie, które mają swoje skutki uboczne, jak wiemy. Z drugiej strony, jest to też stres oraz dodatkowe koszty dla pacjentki. Uprzejmość Pana doktora to nie wszystko (co jest akurat zaletą) ale przede wszystkim powinien być zachowany pełen profesjonalizm w sztuce lekarskiej.

 • bardzo dobry

  Pan Rafał Kocyłowski wykazuje niezwykłą empatię w odniesieniu do Pacjentek w ciąży. W naszym przypadku wykazał się ponadprzeciętną delikatnością w referowaniu wyniku USG, wskazał szanse i zagrożenia. Rekomenduję Pana Kocyłowskiego jako osobę o wyjątkowym uposażeniu intelektualnym we wsparciu zwykłego człowieczeństwa w relacji lekarz-małżeństwo z ciążą. Jako ojciec nie wyobrażam sobie lepszego przeprowadzenia badań prenatalnych.

 • bardzo dobry

  Dziewczyny proszę poradźcie. Zdycydowałam się na laparoskopię u dr Kocyłowskiego z powodu niepłodności. Pan dr wzbudza zaufanie i myślę, że to dobry wybór jeśli chodzi o ten zabieg, ale strasznie się boję. Napiszcie proszę, czy któraś z was miała laparoskopię przeprowadzoną przez dr Kocyłowskiego. Z góry dziękuję za pomoc!!

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego udało mi się spotkać. :D Pełen profesjonalizm, fantastyczny człowiek. Polecam gorąco!!

 • bardzo dobry

  Najlepszy ginekolog w Poznaniu!!!Człowiek z pasją i humorem. Mega doświadczenie i wiedza. Przyjmuje w placówce New Med. Polecam!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online