Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
39 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
    Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PreMediCareUsługa: badanie prenatalne

    Bardzo dobry specjalista. Byłam na badaniu prenatalnym które Pan doktor przeprowadził bardzo szczegółowo . Wszystko dokładnie wytłumaczył . Polecam

  • P
    Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PreMediCareUsługa: Inny

    Wspaniały lekarz! Bardzo nowoczesne podejście, prowadził moją pierwszą ciąże, wszystko beż żadnych problemów! Niezwykle uprzejmy i przyjacielski. Teraz będzie prowadził moją drugą ciążę!

  • J
    Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PreMediCareUsługa: Inny

    Polecam Pana Dr z czystym sumieniem - pełen profesjonalizm, Co prawda trafiłam do niego na badania prenatalne już będąc w ciąży (moje obciążenia zdrowotne), ale zajął się mną jakbym była jego ciężarną pacjentką. Pełny wywiad, zainteresowanie, empatia, delikatność - cóż więcej. Polecam zarówno na NFZ jak i prywatnie - warto!!!

    Pozdrawiam Pana Doktora i do zobaczenia - mama Kacperka :)

  • E

    Człowiek anioł, najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w życiu. Wczesniej miałam duzo problemów ginekologicznych i nie spotkałam tak empatycznego, ludzkiego lekarza jak dr Kocyłowski. Prowadził moja ciążę, zawdzięczam mu piekną, zdrową córeczkę.

  • Pan Doktor prowadzil moje dwie ciaze ! Szczerze polecam , wiedza , doswiadczenie, kompetencja i
    Wspanialy czlowiek , niezwykle uprzejmy i zaangazowany, Po kazdej wizycie raport z wizyty na maila ze szczegolowymi informacjami na temat dziecka.

  • A

    Najlepszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam - kompetentny, uprzejmy, informuje dokładnie co i jak oraz ma wysokiej jakości aparaturę.

  • Pan dr ma specyficzne poczucie humoru. Jego zarty niestety nie zawsze sa na miejscu. Brak profesjonalizmu. Na wizycie na ktorej dowiedzialam sie, ze moje dziecko nie zyje zartowal na poczatku ze ciekawe co wygra jego optymizm czy moj pesymizm. Ph moczu graniczne na moje pytanie co moge zrobic by zakwasic mocz dr stwierdzil, ze on nie jest od idealnych wynikow. Ciaza prowadzona poprawnie. Jednak wiecej dowiadywalam sie z raportow wysylanych mailem niz podczas wizyt. Na plus dr to ze od razu wlaczyl leki gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i zawsze jak byla potrzeba przyjal na wizyte

    Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

    Polecam. Pan doktor swoim przyjacielskim podejściem do pacjentek powoduje, że czujemy się ważne. Jego profesjonalizm i cierpliwość oraz zaufanie jakie wywołuje podczas wizyty wskazuje na to, że to lekarz z powołania.

  • A

    Trafiłam do Pana doktora z powodu badań prenatalnych. Muszę przyznać że uprzejmość na wysokim poziomie podejście do badań również Polecam mama Arturka

  • Wspaniały lekarz! Profesjonalny, mądry, sympatyczny, "ludzki", można pogadać z nim na każdy temat, jestem Jego pacjentka od 3 lat, przeprowadzał u mnie laparoskopię (usuwanie torbieli) w 2012 roku, wszystko poszło dobrze. Mogę Go z czystym sumieniem polecić wszystkim Paniom!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

325

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

880

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.