Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
17 275.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Marszałkowska 18 m 3, Śródmieście, Warszawa
Lecznica Dla Ciebie (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna


Łazienkowska 3, Warszawa

Brak informacji o cenie

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska konsultacja ortopedyczna

Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy i z dużą empatią. Szybka i trafna diagnoza oraz propozycja leczenia. Serdecznie polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból w okolicy żeber

Bardzo szybkie zlokalizowanie i uśmierzenie bólu. Dr Garlewicz to konkretny specjalista, który wie w jaki sposób pomoc. Do tego jest bardzo miły i zaangażowany. Dokładnie wyjaśnia na czym polega problem i proponuje dalsze leczenie. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zwichnięty staw łokciowy

Fantastyczny ortopeda, trafna diagnoza, szybkie działanie, znakomite sugestie co do rehabilitacji. Bardzo pomocny, życzliwy, wyrozumiały. Trafiłam do pana Garlewicza ze zwichniętym łokciem, zbadał mnie dokładnie, wszystko wyjaśnił, poświęcił mi dużo czasu. Zoperował zerwane więzadła, przyczepy, torebkę stawową i i rozszarpany mięsień. Ustabilizował mój łokieć. W leczeniu pooperacyjnym poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam, nigdy nie odmówił pomocy. Jest lepszy niż moje oczekiwania, ortopeda z powołania. Polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz Rafał Garlewicz jest bardzo dobrym fachowcem .Jest to lekarz młody ale bardzo opanowany i umie podjąć trafną diagnoze, a potem szybko i skutecznie ją zrealizuje.To znaczy szpital oddział ortopedia a potem sala operacnjna .I problem z głowy.Ja jestem Doktora pocjentem ,robił mi rekonstrukcje stawu barku. Polecam profesionalna i miła obsługa .Krzysztof P.


M
Użytkownik zweryfikowany

dr Garlewicz jest super lekarzem. Młody, ale już doświadczony lekarz. Bardzo zdecydowany w tym co robi i przy okazji wie co robi. Operował moją żonę (rekonstrukcja więzadła krzyżowego) i wszystko naprawdę poszło super.
Na wizytach od razu bezbłędnie zdiagnozował zerwane więzadło (bez artroskopii) i od razu podjął trafną decyzję o konieczności operacji.
Przede wszystkim jest lekarzem z powołaniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Certyfikaty