lek.

Radosław Śniatała

Ortopeda

Ortopeda - traumatolog z dziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym oraz w ramach prywatnych gabinetów ortopedycznych w Poznaniu. Badam, diagnozuję i leczę dysfunkcji w działaniu narządów… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ortopeda - traumatolog z dziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym oraz w ramach prywatnych gabinetów ortopedycznych w Poznaniu. Badam, diagnozuję i leczę dysfunkcji w działaniu narządów ruchu: stanów pourazowych, zespołów bólowych kręgosłupa, zespołów bólowych kości, stawów, ścięgien i mięśni, choroby zwyrodnieniowej stawów, wad postawy, osteoporozy, reumatyzmu, dyskopatii, artrozy, dysplazji stawu biodrowego.
  Specjalizuję się również w leczeniu złamań kończyn i kontuzji sportowych, po którym pacjenci stopniowo wracają do dawnego, aktywnego trybu życia.

  Wśród innych leczonych przeze mnie chorób i dolegliwości są m.in: uszkodzenia biodra, kolana, stawu skokowego i stopy, płaskostopie, koślawość pięt i kolan, halluxy, uszkodzenia łąkotek, chrząstek, ścięgien.

  Dokładam starań, by wizyta ortopedyczna przebiegała w przyjaznej atmosferze. Przyjmuję w swoim gabinecie zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Przeprowadzam badania preluksacyjne bioderek niemowląt wraz z oceną USG, a także badania ultrasonograficzne stawów i tkanek miękkich u osób dorosłych. Serdecznie zapraszam na badanie.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Artykuły

 • Ergonomia pracy przy biurku

  14 kwietnia 2015

  Zespół cieśni nadgarstka, problemy ze wzrokiem czy bóle kręgosłupa to tylko kilka dolegliwości, które możemy odczuwać z powodu nieprawidłowej pozycji siedzącej....

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba nie patrząc na zegarek, wykonuje Usg w cenie wizyty

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: USG narządu ruchu

  Pan doktor jest bardzo miły i cierpliwy. Wszystko mi wytłumaczył na pierwszej wizycie i moja terapia przebiegła sprawnie. Po prostu prawdziwy specjalista. Do innego ortopedy już bym nie poszła

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mało kontaktowy. Dużo monologu z jego strony i niechęć do dialogu. Ale jako Doktor myślę że w moim przypadku się spisał, choć na efekty trzeba będzie jeszcze poczekac ;)

 • M

  Masakra. Byłem i Pana na NFZ w Witkowie. Uraz kolana... Opowiadam mówię a Pan niezadowolony... Mówię uraz po zewnętrznej stronie kolana a pan usg po wewnętrznej... na dodatek coś nie pasowało to usg przeniosło się na zdrowe kolano tam krótkie spojrzenie czy jest tak samo i dalej.... Po badaniu zero jakiejkolwiek diagnozy tylko recepta... gdy zacząłem mówić i zadawać pytania odpowiedź "Pan już nic nie musi mówić.. wykupić receptę i dać temu czas..." Nie Polecam...

 • J

  Potwierdzam opinie, że nawet na prywatnej wizycie pan dr jest dziwny: nie pozwala pacjentowi mówić o swych odczuciach bólowych, mówi cicho i niewyraźnie, pisząc w tym czasie na klawiaturze. Karci pacjenta jak ucznia w szkole, gdy mu udziela zbyt długiej odpowiedzi! Nic pacjentowi nie wyjaśnia.
  Chce za 120zł przyjąć pacjenta w kwadrans - szybko! Chociaż przyznam, że zapisane zabiegi były dobrze wycelowane w likwidację mojego problemu zdrowotnego. Ale do tego pana doktora więcej nie pójdę!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna obsługa pacjenta. Dobra komunikacja zrozumiała na każdym etapie wizyty. Dokładny wywiad z pacjentem, szczegółowe badanie . Dokładnie wytłumaczone kolejne etapy leczenia ze wskazaniem innych specjalistów do konsultacji.
  Po wizycie i zastosowanym zabiegu wyraźna poprawa zdrowia.
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg chorobowy , odpowiada na wszystkie zadane pytania bardzo cierpliwie i w prosty sposób a zastrzyk [blokadę ] daje bezboleśnie.

 • W

  Trafiłam do Pana Doktora Śniatały w związku z wadą postawy i bólami jej towarzyszącymi. Na podstawie zdjęć RTG i badania przeprowadzonego w gabinecie Doktor trafnie określił zaawansowanie wady oraz zalecił rehabilitację. Doktor skrupulatnie wytłumaczył na czym polega moja wada oraz odpowiadał na wszystkie trapiące mnie pytania. Doktor jest bardzo miłym człowiekiem, przez całą wizytę wykazywał zainteresowanie. Z gabinetu wyszłam z uśmiechem i wiedzą na temat mojej przpadłości. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z przebiegu konsultacji. Lekarz godny polecenia!

 • Bardzo dobry ortopeda, szybka diagnoza i leczenie, skręcony staw skokowy kostki poszedł w niepamięć, polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretnie wytłumaczył przyczynę dolegliwości, przy badaniu był cierpliwy i dokładny. Ogólnie OK :)