dr hab. n. med.

Radosław Słopień

Ginekolog, Endokrynolog

98 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Radosław Słopień to lekarz ginekolog. Jest specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii. Autor i współautor kilkudziesięciu prac naukowych z zak... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr n. med. Radosław Słopień to lekarz ginekolog. Jest specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii.
  Autor i współautor kilkudziesięciu prac naukowych z zakresu endokrynologii ginekologicznej publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.
  Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Docent Słopień prowadził dwie moje ciąże.Mam pełne zaufanie do niego.W pierwszej ciąży miałam pewne problemy, ale z powodzeniem udało mi się urodzić córkę.Druga ciąża przebiegała prawidłowo, dwa tyg.temu urodziłam syna.Cenię doktora za spokój, jest jedynym ginekologiem, który przeprowadza badania gin. i usg bardzo delikatnie.Pozdrawiam.

 • dobry

  Jestem pacjentką dr Słopienia od września 2014. Pierwszą ciążę straciłam w 6 tygodniu i zdecydowałam się zmienić lekarza. Koleżanka poleciła mi własnie tego specjalistę. To co mnie zadowoliło przy pierwszej wizycie to fakt, że pan dr od razu zlecił dodatkowe badania hormonalne, żeby stwierdzić co było przyczyną poronienia. Poprzedni lekarz nie widział takiej potrzeby (do trzech poronień to norma). Badania wykazały infekcję (ecoli), która przyczyniła się do poronienia. Dzięki panu dr jestem w 10 tygodniu ciąży i niecierpliwie czekam na kolejną wizytę. Dałam 4 gwiazdki, bo czasami pan dr udziela mało informacji, ale można mu zadać wszelkie pytania, które nurtują pacjentkę. Dodatkowo czasami ciężko się dodzwonić bezpośrednio do niego w sytuacji krzyzysowej. Wizyta kosztuje 150zł (badanie ginekologiczne + usg).

 • neutralny

  Byłam u dr Słopienia i ogólnie nie oceniam go źle ani dobrze. standardowo. nie zachwycił mnie, wizyta dość krótka, mało szczegółowa. Dr bardzo miły,ale tak jak mówię- nie wiem czy zdecydowałabym się na wybór pana dr na stałego lekarza. Jednorazowo- nie ma problemu.

 • bardzo dobry

  Docent Słopień jest najbardziej oddanym pacjentkom lekarzem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Bardzo życzliwy, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, wyrozumiały, z ogromną wiedzą i kompetencjami. Drugim lekarzem z taki powołaniem, jakiego znałam był mój Tato.

 • bardzo słaby

  Lekarz, który przez prawie 3 lata nie mógł sobie poradzić z PCP. Comiesięczne wizyty z problemami nie pomogły mu w rozpoznawaniu we mnie swojej stałej pacjentki czy to w gabinecie czy w szpitalu przy ul. Polnej. Podczas każdej wizyty jak mantrę powtarzano mi historię mojej choroby, jej charakterystykę po czym wzruszano ramionami. Podczas ostatnich wizyt wręcz posunął się do stwierdzenia, że "taką ma Pani urodę" i jeśli mi się nie podoba to może warto zmienić lekarza. Podczas miesięcy, w których realizował się naukowo "przekazał" mnie bez uprzedzenia jak całą resztę pacjentek pod zastępstwo swojej koleżanki po fachu, która również w żaden sposób mi nie pomogła. Eksperymenty farmakologiczne w poszukiwaniu właściwego ustawienia leków na zasadzie "zobaczymy co będzie". Skończyłam wykończona fizycznie, psychiczne i finansowo. Ignorancja, znieczulica i głupie teksty zdecydowanie nie powinny być cechami charakterystycznymi ginekologa endokrynologa. Zdecydowanie NIE POLECAM I ODRADZAM. I wiem co mówię bo po zrezygnowaniu z usług Pana Doktora Słopienia trafiłam do lekarza, który podczas pierwszej wizyty słuchając relacji łapał się za głowę. Okazało się, że wykrwawianie się przez kilkanaście miesięcy non stop to nie jest "taka moja uroda" i można mnie ustawić lekami w sposób umożliwiający mi normalne funkcjonowanie.

 • bardzo dobry

  ja również jestem pacjentką doktora Słopienia od kilku lat. Ja także mam zespół PCO. Początkowo istniało ryzyko,że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę. Jednak doktor fachowo przeprowadził mnie przez cały proces leczenia. Moje wizyty były dość częste, bo przecież trzeba było obserwować co z "jajeczkem". Na szczęście podczas jednej a wizyt okazało się, że są dwa pęcherzyki, wtedy zapisał mi zastrzyk, który spowodował, że pęcherzyki pękły. No a o resztę musieliśmy już się postarać z mężem sami:) W Wigilję zrobiłam sobie test i to był najpiękniejszy prezent. Od tamtej pory minęło już 8 lat, a my jesteśmy rodzicami cudownych bliźniaków do tego "parki". Wizyty wspominam bardzo pozytywnie, w miłej atmosferze. Zawsze zostałam poinformowana dokładnie jaki jest mój stan i jak będzie przebiegało dalsze leczenie. Dodam jeszcze,że przez całe leczenie oraz przebieg ciąży (wizyty odbywały się co 2 tygodnie a do pokonania miałam prawie 90 km) tylko dwa razy byłam u doktora prywatnie. Reszta wizyt odbyła się w ramach NFZ. Ja zdecydowanie polecam.

 • bardzo słaby

  Szczerze NIE polecam pana Słopienia!!! Chodziłam do niego całą ciąże płaciłam za każdą wizytę nie małe pieniądze licząc ze strony pana dr na profesjonalne, rzetelne podejście. Wszystko było dobrze, ale gdy byłam bliska rozwiązaniu pan dr bez żadnego poinformowania pacjentek gabinet oddał w ręce swojej koleżanki, a sam robił specjalizacje czy coś takiego. Kiedy już byłam w szpitalu miałam problemy z urodzeniem córki i właśnie wtedy kiedy pan dr był potrzebny najbardziej jego nie było. Próbowałam dodzwonić się do niego niestety bezskutecznie. W trakcie długiego porodu na moją sale przychodzili studenci. Wraz z nimi w pewnym momencie przyszedł pan dr który w ogóle mnie nie poznał, a kiedy się przypomniałam nic totalnie mną się nie zainteresował, w niczym nie pomógł - TO MA BYĆ LEKARZ PROWADZĄCY IGNORUJĄC WŁASNE PACJENTKI...SZCZERZE NIE POLECAM...

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz a do tego bardzo miła i bezstresowa atmosfera :D Na prawdę polecam !

 • neutralny

  Zazwyczaj jest tak , że bardzo lubimy krytykować innych zwłaszcza jak nie spełniają naszych oczekiwań.Pan doktor Słopień jest lekarzem , którego wybrałam szukając dobrych opinii przez internet na temat lekarzy ginekologów.Przekonałam się ,że internet to cenne źródło informacji.Pomógł skutecznie mojej córce, stawiając trafną diagnozę.Córka miała poważną operację, która została przeprowadzona po mistrzowsku.Wszystko w ramach opłat NFZ. Przywrócił mi wiarę w Służbę Zdrowia i pokazał, że swoją pracę traktuje odpowiedzialnie i z pasją.Ma miły , życzliwy personel co świadczy o tym jaką potrafi stworzyć atmosferę. Należy do tej nielicznej grupy lekarzy, która dzieli się z pacjentem swoją wiedzą i doświadczeniem.

 • neutralny

  U doktora Słopienia leczę się z powodu bezpłodności od około 2 lat. Na początku byłam zadowolona ale teraz zaczynam zmieniać zdanie. Nie oczekuję od niego, że będzie znał historię choroby każdej ze swoich pacjentek na pamięć ale męczy mnie przedstawianie całego przebiegu leczenia na każdej wizycie. Muszę zaznaczyć, że chodzę do p. doktora systematycznie (średnio 1 na miesiąc) więc dziwie się, ze za każdym razem patrzy na mnie jak na zupełnie nową pacjentkę. Może trzeba najpierw przejrzeć kartę, a potem pytać kolejny raz o to samo. Przez to mam wrażenie, że jego leczenie jest chaotyczne, że zapomina o pewnych ważnych kwestiach. To prawda, że ze skierowaniem do szpitala nie ma żadnego problemu i to zapewne jest duży plus. Niestety z odbieraniem telefonu i odpisywaniem na smsy jest kiepsko. Ja nigdy nie otrzymałam żadnej odpowedzi. Na szczęscie wszystkie przypadki kiedy próbowałam skontaktować się z p. doktorem kończyły się dla mnie pomyslnie, ale co by sie stało gdybym była w ciąży i zaczęłoby się dziać coś złego. W takiej sytuacji musiałabym szukac pomocy u innego ginekologa lub na pogotowiu. Ten brak zainteresowania, a co sie z tym wiąże poczucia bezpieczeństwa bardzo mi się nie podoba. P. doktor pomógł wielu moim koleżankom, ale ze mną idzie mu cos kiepsko. Chyba z ww. powodów zmienię lekarza.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online