Dr hab. n. med.

Radosław Słopień

Ginekolog, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: MedicaNowUsługa: prowadzenie ciąży

  Poprzednią ciążę prowadziłam u innego ginekologa. Jednak gdy trafiłam do docenta Słopienia byłam w szoku, że tak może przebiegać wizyta! Sprzęt super! Podejście do pacjentki - bezcenne!!! Gorąco polecam!!!
  To cudowny człowiek i super ginekolog jak i endokrynolog!!!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr n. med. Radosław Słopień to lekarz ginekolog. Jest specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii.
   Autor i współautor kilkudziesięciu prac naukowych z zakresu endokrynologii ginekologicznej publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.
   Pracownik naukowy Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

  Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  97 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: MedicaNowUsługa: prowadzenie ciąży

   Poprzednią ciążę prowadziłam u innego ginekologa. Jednak gdy trafiłam do docenta Słopienia byłam w szoku, że tak może przebiegać wizyta! Sprzęt super! Podejście do pacjentki - bezcenne!!! Gorąco polecam!!!
   To cudowny człowiek i super ginekolog jak i endokrynolog!!!

  • Lokalizacja: MedicaNow

   Świetny specjalista, cudowny człowiek. Bardzo miły, ciepły, przyjazny. Można zapytać go o wszystko. Nigdy nie ignoruje żadnych nawet najdrobniejszych sygnałów, ze dzieje się coś niepokojącego. Bardzo ostrożny i zapobiegawczy. Chodzę na wizyty do Pana doktora już kilka lat, w tym czasie prowadził tez moja ciąże. Nie powiem złego słowa ! Polecam!

  • Lekarz którego naprawdę polecić. Jestem po trzech nieudanych próbach in vitro w innej klinice. Docent zalecił badania, dostosował leki. Dzisiaj jestem w ciąży, bez konieczności in vitro. Lekarz o ogromnej kulturze, spokoju, szalenie sympatyczny.

  • D

   Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam! A było ich wielu... Pierwsza wizyta trwała godzinę- nikt wcześniej nie zadał mi tylu szczegółowych pytań i nie poświęcił mi tyle swojego czasu. Udało mu się zdiagnozować mój problem i wyleczyć mnie z dolegliwości, co wcześniej nie udało się innym lekarzom. Bije od niego ogromny spokój i jakaś taka pozytywna aura- po każdej wizycie czuję się spokojna i wychodzę z przekonaniem, że temat został wyczerpany maksymalnie. Lekarz o ogromnej kulturze osobistej, uśmiechnięty, dyskretny- na wysokim poziomie. Teraz prowadzi moją ciążę- nie wyobrażam sobie, żeby mógłby to być ktoś inny. Szczerze polecam!!! Dorota B

  • K

   Najlepszy lekarz jaki mógł mi się trafić. Mogłabym wypisać milion zalet- od podejścia do pacjenta do profesjonalnej oceny sytuacji ginekologicznej- ale zabraknie liter w edytorze. Polecam przekonać sie na własnej skórze.

  • R

   Docent Słopień prowadził dwie moje ciąże.Mam pełne zaufanie do niego.W pierwszej ciąży miałam pewne problemy, ale z powodzeniem udało mi się urodzić córkę.Druga ciąża przebiegała prawidłowo, dwa tyg.temu urodziłam syna.Cenię doktora za spokój, jest jedynym ginekologiem, który przeprowadza badania gin. i usg bardzo delikatnie.Pozdrawiam.

  • M

   Jestem pacjentką dr Słopienia od września 2014. Pierwszą ciążę straciłam w 6 tygodniu i zdecydowałam się zmienić lekarza. Koleżanka poleciła mi własnie tego specjalistę.
   To co mnie zadowoliło przy pierwszej wizycie to fakt, że pan dr od razu zlecił dodatkowe badania hormonalne, żeby stwierdzić co było przyczyną poronienia. Poprzedni lekarz nie widział takiej potrzeby (do trzech poronień to norma). Badania wykazały infekcję (ecoli), która przyczyniła się do poronienia.
   Dzięki panu dr jestem w 10 tygodniu ciąży i niecierpliwie czekam na kolejną wizytę. Dałam 4 gwiazdki, bo czasami pan dr udziela mało informacji, ale można mu zadać wszelkie pytania, które nurtują pacjentkę. Dodatkowo czasami ciężko się dodzwonić bezpośrednio do niego w sytuacji krzyzysowej. Wizyta kosztuje 150zł (badanie ginekologiczne + usg).

  • P

   Byłam u dr Słopienia i ogólnie nie oceniam go źle ani dobrze. standardowo. nie zachwycił mnie, wizyta dość krótka, mało szczegółowa. Dr bardzo miły,ale tak jak mówię- nie wiem czy zdecydowałabym się na wybór pana dr na stałego lekarza. Jednorazowo- nie ma problemu.

  • A

   Docent Słopień jest najbardziej oddanym pacjentkom lekarzem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Bardzo życzliwy, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, wyrozumiały, z ogromną wiedzą i kompetencjami. Drugim lekarzem z taki powołaniem, jakiego znałam był mój Tato.

  • P

   Lekarz, który przez prawie 3 lata nie mógł sobie poradzić z PCP. Comiesięczne wizyty z problemami nie pomogły mu w rozpoznawaniu we mnie swojej stałej pacjentki czy to w gabinecie czy w szpitalu przy ul. Polnej. Podczas każdej wizyty jak mantrę powtarzano mi historię mojej choroby, jej charakterystykę po czym wzruszano ramionami. Podczas ostatnich wizyt wręcz posunął się do stwierdzenia, że "taką ma Pani urodę" i jeśli mi się nie podoba to może warto zmienić lekarza. Podczas miesięcy, w których realizował się naukowo "przekazał" mnie bez uprzedzenia jak całą resztę pacjentek pod zastępstwo swojej koleżanki po fachu, która również w żaden sposób mi nie pomogła. Eksperymenty farmakologiczne w poszukiwaniu właściwego ustawienia leków na zasadzie "zobaczymy co będzie". Skończyłam wykończona fizycznie, psychiczne i finansowo. Ignorancja, znieczulica i głupie teksty zdecydowanie nie powinny być cechami charakterystycznymi ginekologa endokrynologa. Zdecydowanie NIE POLECAM I ODRADZAM. I wiem co mówię bo po zrezygnowaniu z usług Pana Doktora Słopienia trafiłam do lekarza, który podczas pierwszej wizyty słuchając relacji łapał się za głowę. Okazało się, że wykrwawianie się przez kilkanaście miesięcy non stop to nie jest "taka moja uroda" i można mnie ustawić lekami w sposób umożliwiający mi normalne funkcjonowanie.