Umów wizytę
161 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witaj, Celem mojej współpracy z Tobą jest wsparcie Ciebie. W dążeniu do postaw bardziej sprzyjających wobec siebie, czy też innych osób. W rozwoju zrównoważonego i zdystansowanego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam.

  Polecam Pana Radosława ze względu na jego podejście do pacjenta. Moim problemem było ustosunkowanie do własnej osoby. Byłem ciągle zaniepokojony oraz przestraszony wizją o życiowej porażce na wszelkich płaszczyznach. Paraliżowała mnie opinia innych osób. Moja motywacja do pracy, relacji z ludźmi zmniejszała się. Doskwierało mi zmęczenie i wyczerpanie. Tak jak napisałem na początku, zaciekawiło mnie podejście Pana Radosława do, w tym przypadku, mojej osoby. Mając, niewielkie ale zawsze, doświadczenie w spotkaniach terapeutycznych nie spotkałem się z psychologiem, który swoim podejściem potrafiłby się dostosować do potrzeb pacjenta. Oczywiście z zachowaniem wskazanej relacji "pacjent-lekarz" oraz odpowiedniego poziomu poczucia humoru. Na sesjach czułem się "normalnie". Po zakończeniu terapii odczuwam ulgę. Motywacja i siły wróciły. Po zakończeniu terapii uzyskałem świadomość tego co, z kim i dlaczego chcę robić. Trudności zmieniły się w wyzwania a ja sam poczułem się miej przytłoczony życiem.

  Dziękuję za poświęcony czas Panie Radosławie.

  Radosław Piątek2017-10-25

  Witam Panie Mariuszu i bardzo dziękuje za opinie. Cieszy mnie to, że trudności są postrzegane przez Pana, jako wyzwania. Bardzo ciężko pracował Pan w gabinecie, jak i poza nim, aby osiągnąć powyższy efekt terapeutyczny. Życzę Panu dalej takiego zaangażowanie w rozwoju siebie i swoich umiejętności radzenia sobie. Powodzenia i pozdrawiam.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wyszłam z gabinetu rozczarowana, stracony czas...Byc może Pan Radosław był juz zmęczony ciągłym wysłuchiwaniem innych. Ziewał podczas naszej rozmowy. Nie polecam.

  Radosław Piątek2017-10-25

  Witam Pani Halino, rozumiem, że może być Pani rozczarowana. Jednakże była Pani na jednej konsultacji psychologicznej podczas, której przeprowadziliśmy diagnozę problemu, historię jego powstania oraz rozwój. Ponadto, został wskazany dalszy kierunek leczenia w postaci psychoterapii, której celem jest pomoc dla Pani. Konsultacja psychologiczna nie jest jednak psychoterapią. Mam nadzieje, że rozwiąże Pani pomyślnie swoje problemy.

 • A

  Witam. Chciałabym polecić Pana Radosława tym, którzy poszukują dobrego psychologa i terapeuty. W moim przypadku terapia zaowocowała tym, że uporałam się z napadami lęku i ciągłym zamartwianiem się. Chciałabym podziękować Panu za poświęcony czas. Pozdrawiam.

  Radosław Piątek2017-10-25

  Witam Pani Agnieszko i bardzo dziękuje za opinię. Cieszę się z tego, że dzięki Pani zaangażowaniu w psychoterapię poprzez pracę nad sobą i wykonywanie ćwiczeń przeprowadziła Pani dla siebie korzystne zmiany w życiu. Praca nad sobą to jednak wartość, do której ciągle się dąży i dlatego życzę Pani wzmacniania tego dążenia w przyszłości. Powodzenia i pozdrawiam.

 • P

  Pan Radosław prowadził moją terapię na początku w szpitalu w ramach oddziału dziennego, a następnie zdecydowałem się na leczenie prywatnie. W sumie terapia trwała około roku. Zdiagnozowano u mnie osobowość unikającą, oraz uzależnienie od alkoholu. Miałem poważne trudności z przebywaniem z ludźmi, i w ogóle z tym by coś ze sobą robić w życiu. Skupiałem się na alkoholu. Mimo, że mam ukończone studia podejmowałem pracę zazwyczaj poniżej moich możliwości. Chciałem coś zmienić i udało mi się. Pomoc Pana Radosława w mojej ocenie była nastawiona na wyjście z tej stagnacji, a przede wszystkim na tym, że zacząłem dużo cieplej o sobie myśleć. Widzę też zmianę w podejściu do ludzi - nie boje się ich.
  Pozdrawiam Panie Radosławie i życzę wszystkiego dobrego!

  Radosław Piątek2017-10-25

  Witam Panie Pawle i dziękuje bardzo za opinie. Z tego co Pan napisał to wiele dobrych zmian w Pan życiu ma miejsce. Bardzo się z tego cieszę i proszę pamiętać o tym, że te zmiany są rezultatem Pan ciężkiej pracy podczas psychoterapii. Mam nadzieję, że dalej będzie Pan z zaangażowaniem rozwijał się w życiu i to życie będzie dla Pana pełniejsze. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

 • Z

  Jakiś czas temu skończyłam serię spotkań u Pana Radosława. Borykałam się kryzysem, na który nałożyło się wiele spraw. Miałam wrażenie, że do niczego się nie nadaję, co potwierdzało zwolnienie z pracy i odejście partnera. Myślałam, że zachorowałam na depresję. Kotłowały się we mnie uczucia, których nie rozumiałam. Gdy trafiłam do Pana Radosława z polecenia mojego psychiatry miałam mieszane odczucia. Wizyty ukierunkowały mnie na tor, z którego dawno zeszłam. Teraz lepiej rozumiem siebie i ludzi dookoła mnie. Najważniejsze jest jednak to, że widzę siebie w jaśniejszych kolorach i funkcjonuję normalnie. Chciałabym polecić Pana Radosława jako specjalistę. Jest może odrobinę specyficzny, jednak świetnie wykonuje swoją pracę i prowadzi do celu. Tak było w moim przypadku. Dziękuje Panu serdecznie raz jeszcze za udzieloną pomoc. Pozdrawiam!

  Radosław Piątek2017-10-25

  Witam Pani Zuzanno i dziękuje bardzo za opinie. Cieszę się bardzo z tego, że dzięki swojej ciężkiej pracy podczas psychoterapii zwiększyła Pani swoje umiejętności radzenia sobie w życiu. Mam nadzieję, że dążenie do rozwoju będzie towarzyszyło Pani również w przyszłości. Życzę Pani powodzenia w tym i pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witaj,

  Celem mojej współpracy z Tobą jest wsparcie Ciebie. W dążeniu do postaw bardziej sprzyjających wobec siebie, czy też innych osób. W rozwoju zrównoważonego i zdystansowanego podejścia do swoich myśli oraz emocji.

  W realizacji zaś tego celu wykorzystuje trafną wiedzę i skuteczne metody psychologii poznawczej, psychoterapii poznawczo-behawioralnej a także te oparte na rzetelnie przeprowadzonych badaniach naukowych.

  Oferowanymi formami współpracy z mojej strony jest psychoterapia indywidualna, par oraz grupowa. Ponadto konsultacje i treningi psychologiczne.

  Specjalizuje się w pomocy osobom, które chcą lepiej rozwiązywać problemy ze sobą, czy z innymi ludźmi mające charakter zwykły i codzienny. Ponadto, bardziej złożony wynikający z posiadania zaburzeń osobowości, lękowych, depresyjnych, odżywiania oraz uzależnień.

  W szczególności doświadczających trudności w sferze:
  - obrazu siebie, które przejawiają się w niskiej, czy też niestabilnej samocenie dotyczącej poczucia własnej wartości lub fizycznej atrakcyjności. Ponadto w niepewności, co do posiadanych cech, a także w stawianiu sobie nieadekwatnych standardów.
  - relacji międzyludzkich dotyczących problemów z ich tworzeniem, utrzymywaniem i rozwijaniem.
  - myślenia w postaci nadmiernego oceniania, krytycyzmu, zamartwiania się, analizowania oraz porównywania społecznego.
  - emocjonalnej, które przejawiają się w lęku przed porażką, odrzuceniem oraz negatywną oceną ze strony innych osób.
  - motywacyjnej w postaci niskiego poziomu motywacji, czy też niekorzystnych sposobów motywowania siebie.

  Jestem absolwentem psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, na którym ukończyłem również specjalizacje psychologii klinicznej, osobowości, zdrowia i psychoterapii. Aktualnie zaś rozwijam swoje kompetencje i umiejętności w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

  Swoje doświadczenie zawodowe nabyłem w szpitalu neuropsychiatrycznym im. prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie. Poprzez prace z osobami posiadającymi głównie problemy osobowościowe, lękowe, depresyjne i z uzależnieniami. Następnie rozpocząłem własną praktykę psychoterapeutyczną w ośrodku psychoterapii “Widok” w Krakowie. Kontynuując jej dalszy rozwój w krakowskim "Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja". Aktualnie zaś zajmuje się prowadzeniem psychoterapii i treningów psychologicznych w "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia".

  Zajmowałem się również badaniami nad znaczeniem samooceny jawnej, utajonej i uwarunkowanej zewnętrznie dla rozbieżności pomiędzy Ja realnym a idealnym, wewnętrznej aktywności dialogowej oraz cech afektywnych.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o mojej pracy to zapraszam Ciebie na moją stronę internetową http://centrumfeniks.pl

  Uwaga: Brak wolnych terminów spotkań na stronie znany lekarz.pl nie jest równoznaczne z tym, że nie są one dostępne. Ponieważ ich aktualizacja ma miejsce raz na tydzień. Dlatego w celu uzyskania bardziej dokładnych informacji proszę o kontakt telefoniczny.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Terapia Poznawczo-Behawioralna, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej (w trakcie certyfikacji)
 • Psychologia o specjalizacji psychologia kliniczna, osobowości, zdrowia i psychoterapii, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń nastroju, depresji, dystymii i zaburzeń dwubiegunowych - prof. Eduardo Keegan
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych, napadów paniki, lęku uogólnionego i obsesyjno-kompulsywnych - mgr Ida Derezińska
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń potraumatycznych - dr Agnieszka Popiel
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń odżywiania - dr Marta Herstowska
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna fobii społecznej - prof. Thomas Heidendrich
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń osobowości- mgr Karolina Staniaszek
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna zaburzenia osobowości z pogranicza (bordeline) - prof. Eduardo Keegan
 • Szkolenie: Terapia Schematów - mgr Agata Muszyńska
 • Szkolenie: Terapia akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz terapia współczucia (Compassion) - mgr Stanisław Malicki
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna uzależnień - dr hab. Jan Chodkiewicz
więcej

Publikacje

 • "Koncepcja optymalnej samooceny w ujęciu Kernisa jako próba integracji podejść teoretycznych związanych z samooceną" Radosław Piątek, 2011

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia w Krakowie
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja w Krakowie
 • Ośrodek Psychoterapii "Widok" w Krakowie
 • Szpital neuropsychiatryczny im. prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie
więcej

Certyfikaty

 • Radosław Piątek, psycholog w mieście Kraków - Certyfikaty
 • Radosław Piątek, psycholog - Certyfikaty
 • Radosław Piątek, Kraków - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia