Adresy (4)

Stefana Żeromskiego 1B lok. 14, Białystok
Polmedica Specjalistyczna Poradnia Położniczo-Ginekologiczna (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem ginekologiem, położnikiem.Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta kontrolna

U tego lekarza byłam tylko 1 raz. Poszłam do niego ponieważ, lekarz prowadzący moją ciążę był w tym czasie na urlopie. Miała to być rutynowa wizyta kontrolna. Nigdy wcześniej nie wyszłam z gabinetu z płaczem. Podczas wizyty byłam w 6 mies. ciąży. Pan doktor przez całą wizytę ani razu na mnie nie spojrzał. Zamiast ze mną rozmawiać, rzucał tylko hasła typu: waga (co miało znaczyć , że powinnam się zważyć), ciśnienie, fotel! Lekarz badał mnie na fotelu ginekologicznym, co mnie bardzo zdziwiło. Badanie wyglądało podobnie jak do pobrania cytologii, choć nic nie pobierał bo cytologię miałam zrobioną przed ciążą. Włożył rozwieracz ginekologiczny (co było bardzo bolesne) popatrzył i nic nie powiedział. Później włożył palce a druga ręką ugniatał mi brzuch. Zwróciłam mu uwagę, że to boli ale nie zareagował. Następnie wyjął jakieś małe urządzenie i zbadał puls dziecka. Nie odpowiedział na moje pytania. Nie wiem dlaczego nie miałam normalnego USG. Nie wiem co miało na celu to badanie na fotelu. Nie wiem co zanotował w karcie. Wiem tylko tyle, że czułam się tam jak za karę. Wyszłam z płaczem i bólem brzucha, a także bólem psychicznym, że nie powinnam była godzić się na to badanie bez wcześniejszego wyjaśnienia lekarza. To moja pierwsza ciąża. Bardzo to przezywałam bo czułam wewnętrznie , że to nie tak powinno wyglądać. Nigdy wcześniej, będąc u innych lekarzy nie czułam się tak źle, niedoinformowana i zlekceważona. Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza i serdecznie odradzam wszystkim.


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam doktora Radosława Moroza. Traktuje pacjentki przedmiotowo, na wizycie w ogóle nic nie mówi a jak się o coś zapyta nie odpowiada tylko robi dziwne miny jakby uważał że pacjentka ma wszystko wiedzieć.Nie robi wymazów na czystość, gdzie powinno być to podstawą trzeba o wszystko się upominać Na wizytach załatwia swoje prywatne sprawy, rozmowy przez telefon gdzie pacjentka siedzi na fotelu i czeka aż doktor zakończy rozmowę. Od początku ciąży miałam złe wyniki moczu, podwyższone leukocyty prosiłam o dodatkowe badania lecz stwierdził że nie są konieczne. Dopiero w 6 miesiącu zlecił posiew moczu gdzie wyszły dwie bakterie bardzo ciężkie do wyleczenia przyjmowałam antybiotyk i od tego momentu zaczęły się problemy....szyjka się skracała lekarz sobie z tego nic nie robił na pytanie co mam zrobić aby zapobiec skracaniu odpowiedział "Nic nie robić, czekać i mieć nadzieję że nie będzie gorzej" pojawiły się też skurcze Stwierdził też że mam mało wód płodowych i też zero reakcji w tym kierunku. I jeszcze jedna informacja od doktora "Jeśli pani donosi ciąże do 35 tyg to będzie bardzo dobrze. USG robi bardzo rzadko dwa na cała ciążę, nie mierzy szyjki tylko wykonuje badanie palcami. Pomiar dziecka wykonał tylko dwa razy.Gdy zapytałam czy można zmierzyć dzieciaczka to odpowiedział "To nie jest moment na mierzenie " Mogę wymieniać w nieskończoność.... NIE POLECAM!


K
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz profesjonalnie zajmuje się pacjentka. Stara sie odpowiadac na wszystkie pytania i tlumaczy. Przy zabiegach jest delikatny i dba o zachowanie intymność a takze komfort pacjentki.


A
Użytkownik zweryfikowany

Super ginekolog. Prowadzi moją ciążę i jestem zadowolona bo słyszałam że nie zbyt pozytywnie o nim mówią. Nie wiem kto puścił plotkę ale jest super a na wizyty nie trzeba czekać kilka miesięcy tylko od razu przyjmuje. Podchodzi bardzo kulturalnie i profesjonalnie do każdej kobiety.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem ginekologiem, położnikiem.Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia