dr n. med.

Radosław Lebiedziński

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Zatrudnienie :
Centrum Kliniczno Dydaktyczne Łódź Czechosłowacka 6/8
Oddział chirurgi ortopedycznej jednego dnia ALMED.
Doświadczenie zawodowe:
Ortopedia…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zatrudnienie :
  Centrum Kliniczno Dydaktyczne Łódź Czechosłowacka 6/8
  Oddział chirurgi ortopedycznej jednego dnia ALMED.
  Doświadczenie zawodowe:
  Ortopedia dorosłych, ortopedia dziecięca leczenie wad postawy oraz urazów sportowych u dzieci i dorosłych.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • Ortopedia dziecięca
 • Kontuzje sportowe dzieci i dorosłych
 • Ortopedia i Traumatologia dorosłych

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w WieluniuUsługa: Inny

  Konkretny miły sympatyczny wie co robi a przede wszystkim wysłucha pacjenta. Polecam wszystkim chorym mam zmiany zwyrodnienia stawu kolanowego, co faktycznie jest staw do wymiany. Ból był całą dobę i to mocny.
  Dr. Lebiedzinski zastosował blokady do stawu kolanowego,ból się zmniejszył o 80% jestem zadowolony

 • O

  Najlepszy ortopeda! Byłam w paru szpitalach po urazie kolana i każdy stawiał złe diagnozy. Dopiero dr Lebiedziński zauważył co się naprawdę dzieje i wysłał mnie na operacje którą powinnam mieć 3 dni po wypadku.. Lekarz bardzo sympatyczny, troskliwy i z poczuciem humoru. Umie doradzić, wysłuchać i przejmuje się losem pacjentów. Oby takich więcej!

 • Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem. Syn ma wrodzoną wadę stóp stopy płasko koślawe. ! operację mieliśmy rok temu, w tym roku druga Pan doktor zaproponował nową metodę z implantem bez gipsu. Dziecko po trzech tygodniach już biegało. U dziecka już widać rezultaty obie stópki są piękne. Doskonały kontakt z dziećmi. Kacper uwielbiał rozmawiąć z Panem doktorem. Moje dziecko trafiło w najlepsze ręce. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi. To najlepszy lekarz ortopeda jakiego miałam szczęście spotkać i polecam go cały czas innym Agnieszka Więcek

 • Bardzo dobry specjalista.Potrafi wysłuchać pacjenta, doradzi i co najważniejsze pomoże.Oby jak najwięcej takich specjalistów było na naszym rynku.

 • K

  Pan Doktor jako jedyny z wielu lekarzy, u których byłam z synem zajął się nim. Syn ma wrodzoną wadę stóp stopy płasko koślawe. Żaden lekarz w moim województwie u których byłam nie rozpoznał prawidłowej wady i każdy nas zbywał. Jeden lekarz do którego jeździłam z synem 400 km rozpoznał wadę i powiedział ze być może będzie wymagana operacja kazał nam zmienić wkładki ortopedyczne, które miały nie dopuszczać do deformacji stóp ale nie dodał że nie leczą. Z wizyty na wizytę zbywał nas. Przypadkowo dowiedzieliśmy się o doktorze Lebiedzińskim, który od razy zajął się moim synem. Powiedział że nie możemy czekać gdyż stopy są w złym stanie (syn ma 11 lat ). Jesteśmy po pierwszej operacji teraz czekamy na drugą. U dziecka już widać poprawę, ale najważniejsze jest to że wiem iż moje dziecko jest w dobrych rękach. W słowach nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności. To najlepszy lekarz ortopeda jakiego miałam szczęście spotkać.

 • Bardzo dobry specjalista! Konkretny, wie o czym mówi. Nie mam nic do zarzucenia. Młody i dynamiczny, polecam każdemu! :)

 • Miałam przyjemność poznać pana doktora i śmiało mogę powiedzieć że dzięki niemu chodzę , pan doktor nie poddał się operował mnie 3 krotnie mimo , że inni nie dawali szans i proponowali jedynie endoprotezę kolana . Jednak chodzę bez protezy i mam się bardzo dobrze . Wielu lekarzy poznałam ale tak rzeczowego pełnego pasji i wiary tylko jednego . Dziękuje panie doktorze .

 • Do Pana doktora trafiłam ponad rok temu , dostałam skierowanie na oddział i powiem że po raz pierwszy w szpitalu byłam zachwycona opieką ! :) Doktor bardzo miły, potrafi w prosty i logiczny sposób wytłumaczyć co pacjentowi dolega i dlaczego wybrał dany zabieg by mu pomóc. Naprawdę gorąco polecam ! :)

 • Pan Doktor to dobry lekasz ja z córką do pana doktora traffiłam jakies 4 lata tenu moja córka mam wrodzaną wade biodra gdzie w matce polce słyszałam proszę czekać a upada doktora po 3 wizytach córke skierował na opreacje teraz corka jest po 3 operacji i jest duzo lepiej

 • Do Pana Doktora pierwszy raz trafiłam 2 lata temu po kilku wizytach u innych ortopedów i kilkunastu zabiegach rehabilitacyjnych z bólem przedramienia. Wystarczył jeden zabieg i po pewnym czasie ból ustąpił na stałe. Obecnie mam problem z bólem lewego uda i ponownie opiekuje się mną Pan Doktor. Bardzo mu dziękuję za zaangażowanie przy mojej chorobie, serdecznie wszystkim polecam tak wspaniałego ortopedę.