dr n. med.

Radosław Chądzyński

Internista, Kardiolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Good morning. My name is Radosław Chądzyński. I am a specialist in internal medicine and in the last year of training in cardiology. Medical consultation can be carried out in English. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Echo serca

  Dzień dobry,

  Na wizycie wspominał Pan o darmowym echo w Pana placówce. Kiedy się odbędzie i czy jest to informacja aktualna ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Radosław Chądzyński

  Tak, w ostatnim tygodniu października, proszę o kontakt bliżej tego terminu, pozdrawiam serdecznie RCh

 • Mój 5-letni syn ma boreliozę, zauważyłam rumień wędrujący. Do zakażenia doszło około 20 lipca. Od 30 sierpnia jest leczony amoksycyliną doustnie 1300mg podzielone na dwie dawki. Po 20 dniach ma brać Sumamed przez 6 dni po 250mg. Dziecko ma 27kg. Czasami boli je głowa. Na 17 października jestem zarejestrowana… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Radosław Chądzyński

  Pytanie proszę zadać pediatrze, jestem internistą. Pozdrawiam serdecznie, RC

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Good morning. My name is Radosław Chądzyński. I am a specialist in internal medicine and in the last year of training in cardiology. Medical consultation can be carried out in English.

  Dzień dobry, nazywam się Radosław Chądzyński. Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, obecnie w trakcie ostatniego roku specjalizacji z kardiologii. Zachęcam do zgłaszania się z problemami kardiologicznymi, ale również internistycznymi - nagłymi zachorowaniami, takimi jak np. infekcje, a także w przypadkach wymagających stałej opieki internistycznej, takich jak choroby serca, płuc, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, arytmie.
  Prowadzę konsultacje w gabinecie jak i w warunkach wizyt domowych.
  W ramach wizyty możliwe jest wykonanie szerszej diagnostyki kardiologicznej - EKG, Holter EKG, Holter ciśnieniowy, spirometria, oraz inne - proste badania z kropli krwi jak pomiar glukozy, CRP, a także test moczu.
  Posiadam umowę z NFZ na wypisywanie recept refundowanych.
  Doświadczenie zdobywałem w Klinikach Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Centralnego Szpitala Klinicznego MSW oraz w Instutucie Kardiologii.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (2005)

Publikacje

 • Leczenie zespołu uzależnienia od tytoniu. Chądzyński R, Chazan R. Terapia 2011;266(12).
 • Leczenie zespołu uzależnienia od tytoniu. Chądzyński R. Choroby układu oddechowego w praktyce lekarza opieki podstawowej pod redakcją Ryszardy Chazan, 2010 str. 478-482. ISBN 0
 • Reakcja sarkoidalna wokół gruczolakoraka płuca lewego u 50-letniego chorego. Stępień J, Domagała-Kulawik J, Chądzyński R, Kupis W, Chazan R. Pneumonologia i Alergologia Polska 2010; 78 (4) str. 302-305
 • Ocena przydatności oznaczania stężenia tlenku węgla w powietrzu wydychanym. Woźniak K, Moes A, Chądzyński R, Domagała-Kulawik J. Przegląd Lekarski 2009;66(10) str. 632-635
 • Narażenie na palenie bierne wśród czynnych palaczy tytoniu i osób niepalących. Chądzyński R, Woźniak K, Nowogórska A, Domagała-Kulawik J. Pneumonologia i Alergologia Polska 2009;77(5) str. 440-445
 • Narażenie na dym tytoniowy u chorych na astmę oskrzelową. Chądzyński R, Wiwała J, Domagała-Kulawik J, Chądzyńska J, Chazan R. Magazyn Alergologiczny 2005 Tom II, 4(8) str. 230-235
 • Alergiczny nieżyt nosa. Domagała-Kulawik J, Chądzyński R. Gabinet Prywatny 20032(112) str.46-53.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • zgodne z programem specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych (oddziały profilowane - pulmonologia, alergologia, kardiologia, endokrynologia, reumatologia, nefrologia, gastroeneterologia, diabetologia, choroby zakaźne) w Klinikach Warszawskich 2008-2012
 • staże w zakresie specjalizacji z kardiologii w Instytucie Kardiologii (kardiologiczna diagnostyka nieinwazyjna /echokardiografia, próby wysiłowe, badania holterowskie/, hemodynamika, kardiochirurgia, elektrofizjologia, staż w Klinice Wad Serca, Klinice Choroby Wieńcowej, Kardiochirurgii (2013-2016)
 • I Klinika Choroby Wieńcowej Instytutu Kardiologii w Warszawie, ul. Spartańskiej 1a, Warszawa (od 02.2013 do chwili obecnej)
 • Pododział Terapii Izotopowej Kliniki Endokrynologii MSW, ul. Wołoska 137, Warszawa (04.2012 do 01.2013)
 • Klinika Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii SP CSK przy ul. Banacha 1a ( 11.2006-04.2012)
 • Centrum „Attis”, Górczewska 89, Warszawa dyżury w Izbie Przyjęć i Oddziale Chorób Wewnętrznych (04.2007 do 01.2013)
 • Hospicjum domowe „Saint Vincent Medical Center" - opieka nad pacjentami terminalnie chorymi (w latach )
 • Konsultacje internistyczne w Centrum „Medicover”, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r,Warszawa (2007/2008)
 • Konsultacje internistyczne Przychodnia POZ „Medina” ul. Krzywe Koło 8/14 Warszawa (2006/2007)
więcej

Certyfikaty

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPES-Med PruszkówUsługa: konsultacje internistyczne

  Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i uprzejmości Pana Doktora.
  Na wstępie, przeprowadzony szczegółowy wywiad a następnie szczegółowe badanie. Lekarz godny polecenia.

 • J

  Pan Doktor bardzo sympatyczny i dokładny. Czasu na wizytę było sporo, wiec badanie i wywiad bardzo szczegółowe. Na koniec wizyty dostałem szczegolowe zalecenia na wydruku. Dr nie wypisuje od razu antybiotyków, tylko stosuje opcje "jeśli na tym leczeniu nie będzie poprawy przez 2 dni, wtedy wykupi Pan antybiotyk", co się bardzo chwali. Oczywiście receptę na antybiotyk dostałem osobno również. Gabinet nowiutki i bez kolejek. Każdy wchodzi na umówiona godzinę. Naprawdę super.

 • Lokalizacja: DentMed RaszynUsługa: tachykardia

  Pan Doktor Chądzyński no rewelacja od samego początku widać, że to lekarz z powołania.
  Fantastyczny lekarz, który zna się na swojej pracy, a przy tym jest bardzo kulturalny, miły i uprzejmy. Wszystko wytłumaczy i doradzi.
  Polecamy z mężem Pana Doktora :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mimo, że po prywatnej wizycie spodziewam się innego podejścia niż w przychodni NFZ, to... byłem zaskoczony mimo to, to inny wymiar usług medycznych. Podejście lekarza- rewelacyjne, pełna informacja, pełna profeska.

 • N
  Lokalizacja: SPES-Med Pruszków

  Jesteśmy bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Poświęcił nam dużo czasu, zarówno na wywiad, analizę przyniesionej dokumentacji jak i na bieżące badanie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDIUsługa: konsultacja kardiologiczna z EKG

  Jesteśmy zachwycone wizytą u Pana doktora. Poświęcił nam dużo czasu, zarówno na wywiad, analizę przyniesionej dokumentacji jak i na bieżące badanie. Potraktował holistycznie, nie skupiając się wyłącznie na obecnym problemie. Rzeczowo ale cierpliwie i w przystępny sposób wyjaśnił stan zdrowia, zaproponował kolejne kroki. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPES-Med PruszkówUsługa: konsultacje internistyczne

  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, już dawno nie spotkaliśmy tak mocno zaangażowanego lekarza. Pan Radosław jest bardzo miłym człowiekiem i cierpliwym :) Bardzo nam pomógł, odpowiedział na wszystkie pytania i niejasności. Przebadał po czym wszystko wyjaśnił oraz pokierował na odpowiednie badania. Serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podpisuję się pod słowami moich poprzedników: gdyby nasza polska służba zdrowia miała tak wykwalifikowanych, ambitnych i rzetelnych lekarzy, wszyscy chodzilibyśmy zdrowi! Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do pacjenta. Nigdy dotąd nie spotkałam się jeszcze z lekarzem, który poświęcił mi tyle czasu, ile powinien. Pan Doktor Chądzyński przeprowadził solidny wywiad, po czym przedstawił możliwe źródła moich problemów zdrowotnych. Z ręka na sercu mogę śmiało polecić Pana Doktora i z pewnością będę kierować do Niego swoich najbliższych, kiedy zajdzie taka potrzeba! Panie Doktorze, serdecznie dziękuję! :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPES-Med PruszkówUsługa: Nieregularne bicie serca

  Doktor spokojnie wszystko wyjaśnia bez patrzenia na zegarek. Angażuje się przeprowadzając wywiad i badania przez co diagnoza jest odpowiednia. Dla mnie super ważną cechą jest fakt że doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  polecam....pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera,pierwszy raz na tyle lat leczenia wyszłam z gabinetu zadowolona i poczuciem bezpieczeństwa, po pierwszej wizycie!!!!! po leku który pan doktor zalecił poczułam się dużo lepiej.....to chyba wystarczy ! nic więcej dodać nie muszę....