Umów wizytę Zapytaj lekarza 1281 odwiedzin w ciągu 30 dni

Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (90)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu własnym i 6 lat pracy jako trener.

  Pracujący w nurcie PSYCHOTERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ

  DARMOWE PIERWSZE PORADNICTWO TELEFONICZNE - zapraszam do pierwszego DARMOWEGO kontaktu obejmującego identyfikację obszaru problemowego oraz wskazanie potencjalnych ścieżek rozwiązania problemu

  Dla mnie psychoterapia to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem, z jego historią życiową, z jego radościami, troskami i problemami które przecież posiada każdego z nas. W relacji terapeuta – pacjent stawiam na partnerstwo, podczas psychoterapii staram się stworzyć domową atmosferę. Nie unikamy jednak momentów trudnych, problemowych, w których należy zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami tak aby móc realnie się zmienić. W odpowiednim momencie występuje element dyrektywości, przyjmujący formę eksperckiej rady, drogowskazu, nigdy jednak nie ma w nim nacisku. Decyzja o zmianie jest zawsze Twoją decyzją. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo -behawioralnej głównie w koncepcji CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Zmiana w tych podejściach terapeutycznych odbywa się na poziomie myśli, emocji oraz w co najważniejsze na poziomie zachowania i właśnie ten silnie pragmatyczny aspekt, sprawia że terapia poznawczo behawioralna jest najskuteczniejszą szkołą terapeutyczną. Jednakże w swojej pracy czerpię inspirację z różnych szkół terapeutycznych, zależy mi na jak najwyższej skuteczności przez co nie ograniczam się do jednego podejścia psychoterapeutycznego.

  FILMIK "ZYSKI Z KRYZYSU":
  https://www.youtube.com/watch?v=3FNOHRoZTNk&index=6&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK " ZWOLNIJ, ZRELAKSUJ SIĘ, PODSUMUJ"
  https://www.youtube.com/watch?v=5bnZHofT6BA&index=2&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK "SPORTY WALKI A SAMOOCENA"
  https://www.youtube.com/watch?v=KF5tuPptzbU&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  FILMIK "PASJONACI POSZUKIWANI"
  https://www.youtube.com/watch?v=H5LX0SsBjPg&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  ŻYCIE JEST PROSTE NIE KOMPLIKUJMY GO

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia Sportu

Ukończone szkoły

 • PSYCHOLOGIA - Pięcio letnie magisterskie studia ukończone na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie ukończone w 2010 roku

Staże

 • Zakład Aktywizacji Zawodowej - (1,5 roku) praca z osobami niepełnosprawnymi w charakterze psychologa / doradcy zawodowego

Certyfikaty

Choroby

 • nerwica
 • zaburzenia osobowości
 • kryzys w związku
 • nerwica natręctw
 • problemy wychowawcze
 • zaburzenia emocjonalne
 • zachowania agresywne
 • kryzys życiowy
 • kryzys zawodowy
 • zaburzenia koncentracji
 • zaburzenia zachowania
 • depresja
 • kryzys emocjonalny
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tego specjalistę. Podchodzi do problemu w sposób profesjonalny, poświęca mi całą uwagę, udziela cennych wskazówek i przede wszystkim pomaga mi uwierzyć we własne możliwości. Bardzo sympatyczny, życzliwy człowiek, fachowy specjalista. Polecam! :)

  mgr Radek Szafrański2018-01-14

  Dziękuję Damianie z pozytywny komentarz :)
  uwierzyć w swój duży własny potencjał to szczególnie dla Ciebie będzie początek prawdziwych zmian :)

 • E
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Bardzo miła atmosfera oraz szybka i konkretna pomoc a na dodatek można potrenować mieszane sztuki walki. Serdecznie polecam!

  mgr Radek Szafrański2018-01-11

  Dzięki Eryk :) do zobaczenia na treningach.
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  W krótkich żołnierskich słowach profesjonalista w swoim fachu pomimo młodego wieku widać to doświadczenie w pracy, do tego bardzo pozytywny i niezwykle sympatyczny człowiek. Wizyta u niego nie przypomina wizyty u terapeuty, a bardziej rozmowę dwóch dobrych znajomych. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu kto potrzebuje pomocy psychologicznej.

  mgr Radek Szafrański2018-01-10

  Damianie dziękuję za tak oryginalny i szczery komentarz :)
  Pozdrawiam serdecznie :)
  Radek

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: ocena stanu psychicznego

  Długo zastanawiałam się nad konsultacją u tego typu specjalisty, ponieważ nie wiedziałam jaki do końca mam problem - jak się okazało nerwica lękowa, długo szukałam kogoś kto będzie potrafił mnie 'poprowadzić' aż w końcu znalazłam Pana Radka. Już na pierwszej wizycie potrafiłam się otworzyć i rozmawiać o swoich problemach! Na końcu pierwszego spotkania stwierdziłam, że wykupię sobie od razu pakiet (5wizyt) ponieważ czułam się pewniejsza i spokojniejsza! jest to osoba która wzbudza zaufanie i potrafi znaleźć sposób aby pacjent czuł się bezpieczny;) Polecam z całego serca, super Trener i Psycholog!

  mgr Radek Szafrański2018-01-06

  Andżeliko dziękuję za tak miłe słowa uznania, tym bardziej że dla mnie nasze spotkania to była czysta przyjemność płynąca z kontaktu z ciekawym rozmówcą :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Radek :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo bardzo dobry lekarz. Fachowa, konkretna a przede wszystkim skuteczne pomoc. Teraz wiem że na nowo chce mi się żyć. Dostałam werwe i zapał do tego by zmienić życie na lepsze a ja mocno w to wierzę i dzieki P. Radkowi wiem, że mi się to uda:). Panie Radku ogromny szacun :).

  mgr Radek Szafrański2018-01-03

  Witam :) bardzo dziękuję za pozytywną opinię ;)
  a jak już jest szacun wśród młodzieży to już jest naprawdę coś ;)
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • M

  Z całego serca polecam Pana Radka. Wspaniały człowiek, bardzo sympatyczny i konkretny. Po pierwszych kilku minutach możemy poczuć sie jakbyśmy rozmawiali z najlepszym przyjacielem. Pomocny w każdej sytuacji, nawet tej najgorszej. P. Radek zna sie na rzeczy, psycholog z powołania, widać ze bardzo lubi swoją prace. Człowiek o dobrym sercu i pomocnej dłoni. Znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Wizyta odbywa sie w miłej, domowej atmosferze. Cieżko spotkać lekarza jakim jest Pan Radek, który martwi sie o los pacjenta nawet kilka tygodni po wizycie. Bardzo polecam !!!! - Magda

  mgr Radek Szafrański2017-12-29

  Pani Magdaleno bardzo jest mi milo że moja praca została tak wysoko oceniona przez Panią.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Radek :)

 • Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Nigdy nie spodziewałam się że terapia może przynieść tyle zmian. Tryskam energią, cieszę się życiem i jestem szczęśliwa. A o to w życiu chyba chodzi :) i to wszystko dzięki pomocy Radka, osoby która w subtelny sposób pomogła mi zobaczyć rozwiązania w natłoku myśli i emocji.
  Trening czyni mistrza! Dzięki!

  mgr Radek Szafrański2017-12-19

  Izabelo cała przyjemność po mojej stronie ;) i do zobaczenia na treningach :)
  Pozdrawiam,
  Radek :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Konkretnie, w miłej atmosferze, bardzo pomocny i rzeczowy. Sugeruje rozwiązanie problemu oraz wytyczne na przyszłość, stoi po stronie pacjenta, dba o jego los.

  mgr Radek Szafrański2017-12-03

  Bardzo dziękuję za pozytywny komentarza :) jeśli udało mi się wstępnie pomóc to daje mi to dużo satysfakcji i energii do dalszej współpracy :)
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • M
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Bardzo i bardzo polecam! Ta wizyta byla pierwszym krokiem do zmiany zycia. Schudlam 10 kg i wiem co mam robic dalej, ze by moje zycie bylo jeszcze lepszym) Dziekuje)

  mgr Radek Szafrański2017-11-16

  Marino pamiętam jak z gabinetu psychoterapeutycznego w zasadzie od razu przenieśliśmy się na siłownie i jak widać okazało się to strzałem w dziesiątkę. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pozytywną opinię :)
  Radek

 • Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Super człowiek, super treniningi i pełen profesjonalizm! Polecam!:) Będę odwiedzał jak najdłużej się da. ????????

  mgr Radek Szafrański2017-11-07

  Bartosz MMATERAPIA to jest styl życia, od teraz sport to twoja terapia ;) :) pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na treningach :)