Umów wizytę Zapytaj lekarza
881 odwiedzin w ciągu 30 dni

Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Skuteczność leczenia
Leczenie zaburzeń nerwicowych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Długo zastanawiałam się nad rozpoczęciem terapii, w końcu zdecydowałam się wybrać - na postawie przeczytanych opinii - Pana Radka. Od pierwszego spotkania wiem, że to była dobra decyzja. Przekonałam się, już na pierwszym spotkaniu, że to świetny fachowiec, sympatyczny, wprowadza miłą, a nawet koleżeńską atmosferę. Mogłam całkowicie się otworzyć. Przy tym jest niezwykle zaangażowany. Już na pierwszym spotkaniu dostrzegł gdzie tkwi problem. Dał mi proste wskazówki do pracy nad sobą. Dodam, że nigdy sama nie wpadłabym na nie. Dzięki Panu Radkowi wiele zmieniło się w moim życiu, zaczęłam robić dużo dla siebie, a nawet biegać – na co nigdy wcześniej nie miałam czasu. Polecam wizyty u Pana Radka

  Radek Szafrański2018-05-16

  To chyba najlepsze zawodowe doświadczenie kiedy klient / pacjent robi tak szybkie i wyraźne postępy :) Aniu cała przyjemność po mojej stronie :)

  Pozdrawiam serdecznie
  Radek

 • P

  Na spotkaniach zawsze panuje miła atmosfera,dzięki czemu możemy się poczuć swobodnie jakbyśmy rozmawiali z dobrym kumplem. Radek pomógł mi się pozbierać po wydarzeniach, które ostatnio miały miejsce w moim życiu.Dzięki naszym rozmowom uspokoiłem swoje myśli i zrozumiałem postępowanie ludzi, którzy mnie otaczają. Stały kontakt telefoniczny poza spotkaniami to dobry powód, żeby podjąć współpracę z tym specjalistą. Jeśli zdrowie pozwoli to chętnie w przyszłości wpadnę na treningi. Polecam wszystkim i pozdrawiam Cię :)

  Radek Szafrański2018-04-09

  Dziękuję serdecznie za opinie :)
  i oczywiście zapraszam na treningi
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • #
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: wizyta terapeutyczna

  Bardzo polecam Pana Radosława Szafrańskkiego. Jest ogromnie skuteczny i zaangażowany w pracy. Moja córka odzyskała chęć do życia i motywację do nauki. Dodatkowym atutem jest to że jest z nami w stałym kontakcie i można dzwonić czy pisać o każdej porze prosząc o konsultacje.

  Radek Szafrański2018-03-10

  Witam :) dziękuję za pozytywną ocenę naszej dotychczasowej pracy, przy czym wierzę w to, że jest to dopiero początek prawdziwej poprawy :)
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: problemy osobiste

  Bardzo miła wizyta.Profesjonalne podejście do mojej osoby i mojego problemu.Mam już umówioną kolejna wizytę.Rozpoczynam terapie.Mam nadzieję ze z pomocą pana Radka rozwiąże swoje problemy i wyjdę na prostą.
  Łukasz Augustyn

  Radek Szafrański2018-02-24

  Witam :) Łukaszu ciesze się że jesteś zadowolony z wizyty :) na pewno razem uda się nam wprowadzić wyraźną poprawę do twojego życia.
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Dzięki rozmowie z Panem Radkiem poczułam się lepiej. I powiedział mi rzeczy których sama nie potrafiłam wcześniej dostrzec. Przy Panu Radku nie czułam żadnego skrępowania i powiedziałam wszystko co chciałam powiedzieć i czym mogłam się podzielić. Cieszę się ze na niego trafiłam bo słuchał mnie i doradzał jak najlepiej. Dziękuje

  Radek Szafrański2018-02-04

  Wiolu :) dziękuję za pozytywna opinię, czasami spojrzenie na swój problem z nieco innej perspektywy sprawia, że jest nam dużo prościej go przepracować i tym samym w dłuższej perspektywie czasowej w końcu rozwiązać.
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Świetny fachowiec, kompetentny, miły, sympatyczny, potrafi słuchać, ma dużą wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki terapii i jego pomocy mogę znów cieszyć się życiem po ciężkim i bolesnym rozstaniu z byłym partnerem :( Potrafi pomóc, doradzić, motywować i pocieszyć nie tylko podczas terapii ale również telefonicznie w chwilach kryzysu. Jestem już po terapii u Pana Radka ale wciąż mamy kontakt i mogę liczyć na jego wsparcie, co niestety jest rzadko spotykane. Polecam !!!!! :)

  Radek Szafrański2018-02-01

  Aneto praca z taka klientką \ pacjentką jak Ty to czysta przyjemność duży potencjał do podnoszenia się z kryzysu oraz otwartość na pracę nad sobą podczas i pomiędzy sesjami, stąd tak szybkie i trwałe efekty w znacznej mierze dzięki Tobie samej, ja tylko towarzyszyłem Ci w tej drodze :)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Radek :)

 • D
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tego specjalistę. Podchodzi do problemu w sposób profesjonalny, poświęca mi całą uwagę, udziela cennych wskazówek i przede wszystkim pomaga mi uwierzyć we własne możliwości. Bardzo sympatyczny, życzliwy człowiek, fachowy specjalista. Polecam! :)

  Radek Szafrański2018-01-14

  Dziękuję Damianie z pozytywny komentarz :)
  uwierzyć w swój duży własny potencjał to szczególnie dla Ciebie będzie początek prawdziwych zmian :)

 • E
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Bardzo miła atmosfera oraz szybka i konkretna pomoc a na dodatek można potrenować mieszane sztuki walki. Serdecznie polecam!

  Radek Szafrański2018-01-11

  Dzięki Eryk :) do zobaczenia na treningach.
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  W krótkich żołnierskich słowach profesjonalista w swoim fachu pomimo młodego wieku widać to doświadczenie w pracy, do tego bardzo pozytywny i niezwykle sympatyczny człowiek. Wizyta u niego nie przypomina wizyty u terapeuty, a bardziej rozmowę dwóch dobrych znajomych. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu kto potrzebuje pomocy psychologicznej.

  Radek Szafrański2018-01-10

  Damianie dziękuję za tak oryginalny i szczery komentarz :)
  Pozdrawiam serdecznie :)
  Radek

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: ocena stanu psychicznego

  Długo zastanawiałam się nad konsultacją u tego typu specjalisty, ponieważ nie wiedziałam jaki do końca mam problem - jak się okazało nerwica lękowa, długo szukałam kogoś kto będzie potrafił mnie 'poprowadzić' aż w końcu znalazłam Pana Radka. Już na pierwszej wizycie potrafiłam się otworzyć i rozmawiać o swoich problemach! Na końcu pierwszego spotkania stwierdziłam, że wykupię sobie od razu pakiet (5wizyt) ponieważ czułam się pewniejsza i spokojniejsza! jest to osoba która wzbudza zaufanie i potrafi znaleźć sposób aby pacjent czuł się bezpieczny;) Polecam z całego serca, super Trener i Psycholog!

  Radek Szafrański2018-01-06

  Andżeliko dziękuję za tak miłe słowa uznania, tym bardziej że dla mnie nasze spotkania to była czysta przyjemność płynąca z kontaktu z ciekawym rozmówcą :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Radek :)

Pytania pacjentów (95)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu własnym i 6 lat pracy jako trener.

  Pracujący w nurcie PSYCHOTERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ

  Dla mnie psychoterapia to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem, z jego historią życiową, z jego radościami, troskami i problemami które przecież posiada każdego z nas. W relacji terapeuta – pacjent stawiam na partnerstwo, podczas psychoterapii staram się stworzyć domową atmosferę. Nie unikamy jednak momentów trudnych, problemowych, w których należy zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi "demonami" tak aby móc realnie się zmienić. W odpowiednim momencie występuje element dyrektywności, przyjmujący formę eksperckiej rady, drogowskazu, nigdy jednak nie ma w nim nacisku. Decyzja o zmianie jest zawsze Twoją decyzją. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo -behawioralnej głównie w koncepcji CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Zmiana w tych podejściach terapeutycznych odbywa się na poziomie myśli, emocji oraz w co najważniejsze na poziomie zachowania i właśnie ten silnie pragmatyczny aspekt, sprawia że terapia poznawczo behawioralna jest najskuteczniejszą szkołą terapeutyczną. Jednakże w swojej pracy czerpię inspirację z różnych szkół terapeutycznych, zależy mi na jak najwyższej skuteczności przez co nie ograniczam się do jednego podejścia psychoterapeutycznego.

  FILMIK "ZYSKI Z KRYZYSU":
  https://www.youtube.com/watch?v=3FNOHRoZTNk&index=6&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK " ZWOLNIJ, ZRELAKSUJ SIĘ, PODSUMUJ"
  https://www.youtube.com/watch?v=5bnZHofT6BA&index=2&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK "SPORTY WALKI A SAMOOCENA"
  https://www.youtube.com/watch?v=KF5tuPptzbU&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  FILMIK "PASJONACI POSZUKIWANI"
  https://www.youtube.com/watch?v=H5LX0SsBjPg&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  ŻYCIE JEST PROSTE NIE KOMPLIKUJMY GO

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia Sportu

Ukończone szkoły

 • PSYCHOLOGIA - Pięcio letnie magisterskie studia ukończone na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie ukończone w 2010 roku

Staże

 • Zakład Aktywizacji Zawodowej - (1,5 roku) praca z osobami niepełnosprawnymi w charakterze psychologa / doradcy zawodowego

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl