Umów wizytę Zapytaj lekarza 835 odwiedzin w ciągu 30 dni

Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Na spotkaniach zawsze panuje miła atmosfera,dzięki czemu możemy się poczuć swobodnie jakbyśmy rozmawiali z dobrym kumplem. Radek pomógł mi się pozbierać po wydarzeniach, które ostatnio miały miejsce w moim życiu.Dzięki naszym rozmowom uspokoiłem swoje myśli i zrozumiałem postępowanie ludzi, którzy mnie otaczają. Stały kontakt telefoniczny poza spotkaniami to dobry powód, żeby podjąć współpracę z tym specjalistą. Jeśli zdrowie pozwoli to chętnie w przyszłości wpadnę na treningi. Polecam wszystkim i pozdrawiam Cię :)

  Radek Szafrański2018-04-09

  Dziękuję serdecznie za opinie :)
  i oczywiście zapraszam na treningi
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • #
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: wizyta terapeutyczna

  Bardzo polecam Pana Radosława Szafrańskkiego. Jest ogromnie skuteczny i zaangażowany w pracy. Moja córka odzyskała chęć do życia i motywację do nauki. Dodatkowym atutem jest to że jest z nami w stałym kontakcie i można dzwonić czy pisać o każdej porze prosząc o konsultacje.

  Radek Szafrański2018-03-10

  Witam :) dziękuję za pozytywną ocenę naszej dotychczasowej pracy, przy czym wierzę w to, że jest to dopiero początek prawdziwej poprawy :)
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: problemy osobiste

  Bardzo miła wizyta.Profesjonalne podejście do mojej osoby i mojego problemu.Mam już umówioną kolejna wizytę.Rozpoczynam terapie.Mam nadzieję ze z pomocą pana Radka rozwiąże swoje problemy i wyjdę na prostą.
  Łukasz Augustyn

  Radek Szafrański2018-02-24

  Witam :) Łukaszu ciesze się że jesteś zadowolony z wizyty :) na pewno razem uda się nam wprowadzić wyraźną poprawę do twojego życia.
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Dzięki rozmowie z Panem Radkiem poczułam się lepiej. I powiedział mi rzeczy których sama nie potrafiłam wcześniej dostrzec. Przy Panu Radku nie czułam żadnego skrępowania i powiedziałam wszystko co chciałam powiedzieć i czym mogłam się podzielić. Cieszę się ze na niego trafiłam bo słuchał mnie i doradzał jak najlepiej. Dziękuje

  Radek Szafrański2018-02-04

  Wiolu :) dziękuję za pozytywna opinię, czasami spojrzenie na swój problem z nieco innej perspektywy sprawia, że jest nam dużo prościej go przepracować i tym samym w dłuższej perspektywie czasowej w końcu rozwiązać.
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Świetny fachowiec, kompetentny, miły, sympatyczny, potrafi słuchać, ma dużą wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki terapii i jego pomocy mogę znów cieszyć się życiem po ciężkim i bolesnym rozstaniu z byłym partnerem :( Potrafi pomóc, doradzić, motywować i pocieszyć nie tylko podczas terapii ale również telefonicznie w chwilach kryzysu. Jestem już po terapii u Pana Radka ale wciąż mamy kontakt i mogę liczyć na jego wsparcie, co niestety jest rzadko spotykane. Polecam !!!!! :)

  Radek Szafrański2018-02-01

  Aneto praca z taka klientką \ pacjentką jak Ty to czysta przyjemność duży potencjał do podnoszenia się z kryzysu oraz otwartość na pracę nad sobą podczas i pomiędzy sesjami, stąd tak szybkie i trwałe efekty w znacznej mierze dzięki Tobie samej, ja tylko towarzyszyłem Ci w tej drodze :)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Radek :)

 • D
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tego specjalistę. Podchodzi do problemu w sposób profesjonalny, poświęca mi całą uwagę, udziela cennych wskazówek i przede wszystkim pomaga mi uwierzyć we własne możliwości. Bardzo sympatyczny, życzliwy człowiek, fachowy specjalista. Polecam! :)

  Radek Szafrański2018-01-14

  Dziękuję Damianie z pozytywny komentarz :)
  uwierzyć w swój duży własny potencjał to szczególnie dla Ciebie będzie początek prawdziwych zmian :)

 • E
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Bardzo miła atmosfera oraz szybka i konkretna pomoc a na dodatek można potrenować mieszane sztuki walki. Serdecznie polecam!

  Radek Szafrański2018-01-11

  Dzięki Eryk :) do zobaczenia na treningach.
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  W krótkich żołnierskich słowach profesjonalista w swoim fachu pomimo młodego wieku widać to doświadczenie w pracy, do tego bardzo pozytywny i niezwykle sympatyczny człowiek. Wizyta u niego nie przypomina wizyty u terapeuty, a bardziej rozmowę dwóch dobrych znajomych. Z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu kto potrzebuje pomocy psychologicznej.

  Radek Szafrański2018-01-10

  Damianie dziękuję za tak oryginalny i szczery komentarz :)
  Pozdrawiam serdecznie :)
  Radek

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: ocena stanu psychicznego

  Długo zastanawiałam się nad konsultacją u tego typu specjalisty, ponieważ nie wiedziałam jaki do końca mam problem - jak się okazało nerwica lękowa, długo szukałam kogoś kto będzie potrafił mnie 'poprowadzić' aż w końcu znalazłam Pana Radka. Już na pierwszej wizycie potrafiłam się otworzyć i rozmawiać o swoich problemach! Na końcu pierwszego spotkania stwierdziłam, że wykupię sobie od razu pakiet (5wizyt) ponieważ czułam się pewniejsza i spokojniejsza! jest to osoba która wzbudza zaufanie i potrafi znaleźć sposób aby pacjent czuł się bezpieczny;) Polecam z całego serca, super Trener i Psycholog!

  Radek Szafrański2018-01-06

  Andżeliko dziękuję za tak miłe słowa uznania, tym bardziej że dla mnie nasze spotkania to była czysta przyjemność płynąca z kontaktu z ciekawym rozmówcą :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Radek :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo bardzo dobry lekarz. Fachowa, konkretna a przede wszystkim skuteczne pomoc. Teraz wiem że na nowo chce mi się żyć. Dostałam werwe i zapał do tego by zmienić życie na lepsze a ja mocno w to wierzę i dzieki P. Radkowi wiem, że mi się to uda:). Panie Radku ogromny szacun :).

  Radek Szafrański2018-01-03

  Witam :) bardzo dziękuję za pozytywną opinię ;)
  a jak już jest szacun wśród młodzieży to już jest naprawdę coś ;)
  Pozdrawiam
  Radek :)

Pytania pacjentów (91)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu własnym i 6 lat pracy jako trener.

  Pracujący w nurcie PSYCHOTERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ

  Dla mnie psychoterapia to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem, z jego historią życiową, z jego radościami, troskami i problemami które przecież posiada każdego z nas. W relacji terapeuta – pacjent stawiam na partnerstwo, podczas psychoterapii staram się stworzyć domową atmosferę. Nie unikamy jednak momentów trudnych, problemowych, w których należy zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami tak aby móc realnie się zmienić. W odpowiednim momencie występuje element dyrektywości, przyjmujący formę eksperckiej rady, drogowskazu, nigdy jednak nie ma w nim nacisku. Decyzja o zmianie jest zawsze Twoją decyzją. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo -behawioralnej głównie w koncepcji CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Zmiana w tych podejściach terapeutycznych odbywa się na poziomie myśli, emocji oraz w co najważniejsze na poziomie zachowania i właśnie ten silnie pragmatyczny aspekt, sprawia że terapia poznawczo behawioralna jest najskuteczniejszą szkołą terapeutyczną. Jednakże w swojej pracy czerpię inspirację z różnych szkół terapeutycznych, zależy mi na jak najwyższej skuteczności przez co nie ograniczam się do jednego podejścia psychoterapeutycznego.

  FILMIK "ZYSKI Z KRYZYSU":
  https://www.youtube.com/watch?v=3FNOHRoZTNk&index=6&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK " ZWOLNIJ, ZRELAKSUJ SIĘ, PODSUMUJ"
  https://www.youtube.com/watch?v=5bnZHofT6BA&index=2&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK "SPORTY WALKI A SAMOOCENA"
  https://www.youtube.com/watch?v=KF5tuPptzbU&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  FILMIK "PASJONACI POSZUKIWANI"
  https://www.youtube.com/watch?v=H5LX0SsBjPg&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  ŻYCIE JEST PROSTE NIE KOMPLIKUJMY GO

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia Sportu

Ukończone szkoły

 • PSYCHOLOGIA - Pięcio letnie magisterskie studia ukończone na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie ukończone w 2010 roku

Staże

 • Zakład Aktywizacji Zawodowej - (1,5 roku) praca z osobami niepełnosprawnymi w charakterze psychologa / doradcy zawodowego

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl