Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: **883*161*201** Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu włas... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Jestem niepelnoletnia

  Jestem niepelnoletnia i czy w związku z tym na wizytę u psychologa muszę przyjść z opiekunami? Czy o zgłoszeniu na policji molestowania zostaną powiadomieni rodzice? Nie potrafię mówić o tej sprawie, czy mogłabym przyjść na policję z osobą która opisze całą sytuację za mnie? Proszę o pomoc

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Radek Szafrański

  Witam,
  zgodnie z prawem, podczas spotkania z osobą niepełnoletnią powinien być obecny rodzic bądź opiekun prawny tej osoby. Jednakże w sytuacji kryzysowej możliwa jest interwencja psychologiczna… Więcej

 • interwencja kryzysowa

  Dzień dobry Panu :-)
  Chciałbym spytać czy podejmie się Pan interwencji kryzysowej? Ile taka wizyta by kosztowała?
  Czy zajmuje się Pan psychoterapia długoterminową?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Radek Szafrański

  Witam, jak najbardziej prowadzę interwencje kryzysowe psychologiczne, prowadzę również psychoterapię długoterminową, z tym że pracują w nurcie poznawczo behawioralnym więc nieco inaczej rozumiemy psychoterapię… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: **883*161*201** Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu własnym i 6 lat pracy jako trener.

  Pracujący w nurcie PSYCHOTERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ

  DARMOWE PIERWSZE PORADNICTWO TELEFONICZNE - zapraszam do pierwszego DARMOWEGO kontaktu obejmującego identyfikację obszaru problemowego oraz wskazanie potencjalnych ścieżek rozwiązania problemu

  Dla mnie psychoterapia to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem, z jego historią życiową, z jego radościami, troskami i problemami które przecież posiada każdego z nas. W relacji terapeuta – pacjent stawiam na partnerstwo, podczas psychoterapii staram się stworzyć domową atmosferę. Nie unikamy jednak momentów trudnych, problemowych, w których należy zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami tak aby móc realnie się zmienić. W odpowiednim momencie występuje element dyrektywości, przyjmujący formę eksperckiej rady, drogowskazu, nigdy jednak nie ma w nim nacisku. Decyzja o zmianie jest zawsze Twoją decyzją. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo -behawioralnej głównie w koncepcji REBT (Rational Emotive Behavioral Therapy) oraz CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Zmiana w tych podejściach terapeutycznych odbywa się na poziomie myśli, emocji oraz w co najważniejsze na poziomie zachowania i właśnie ten silnie pragmatyczny aspekt, sprawia że terapia poznawczo behawioralna jest najskuteczniejszą szkołą terapeutyczną. Jednakże w swojej pracy czerpię inspirację z różnych szkół terapeutycznych, zależy mi na jak najwyższej skuteczności przez co nie ograniczam się do jednego podejścia psychoterapeutycznego.

  FILMIK "ZYSKI Z KRYZYSU":
  https://www.youtube.com/watch?v=3FNOHRoZTNk&index=6&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK " ZWOLNIJ, ZRELAKSUJ SIĘ, PODSUMUJ"
  https://www.youtube.com/watch?v=5bnZHofT6BA&index=2&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK "SPORTY WALKI A SAMOOCENA"
  https://www.youtube.com/watch?v=KF5tuPptzbU&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  FILMIK "PASJONACI POSZUKIWANI"
  https://www.youtube.com/watch?v=H5LX0SsBjPg&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  ŻYCIE JEST PROSTE NIE KOMPLIKUJMY GO

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia Sportu

Ukończone szkoły

 • PSYCHOLOGIA - Pięcio letnie magisterskie studia ukończone na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie ukończone w 2010 roku

Staże

 • Zakład Aktywizacji Zawodowej - (1,5 roku) praca z osobami niepełnosprawnymi w charakterze psychologa / doradcy zawodowego

Certyfikaty

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • J
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem po kilku wizytach i sama sobie gratuluję, że trafiłam właśnie do Pana Radka. W jego gabinecie można poczuć się naprawdę komfortowo i swobodnie - z czym miałam wcześniej kłopot u innych terapeutów, (jestem bardzo wymagająca pod tym względem). Skupia się na istocie problemu i niezwykle angażuje w pomoc w jego rozwiązaniu. Profesjonalizm, który nie przybiera jednak żadnej wzniosłej formy i nie tworzy barier psycholog-pacjent, a raczej jest po prostu spotkaniem człowieka z człowiekiem. Bardzo polecam

  mgr Radek Szafrański2017-04-19

  Nasze delikatne spory intelektualne były, (są) dla mnie czymś bardzo pozytywnie stymulującym. Taka pacjentka to prawdziwe wyzwanie, choć od początku czułem, że znajdziemy wspólny język i tak też się stało :)

  Pozdrawiam Cię ciepło Justyno :)
  Radek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Myślę, że miałam wielkie szczęście trafiając na tego psychologa. Trafiając na kogoś kto wkłada w swoją pracę serce i kto staje się twoim przyjacielem. Nie często spotykamy kogoś kto jest tak zaangażowany w pomoc drugiej osobie i na kogo można liczyć o każdej porze. Jest kimś dla kogo człowiek nie znika po wizycie. Dzięki takim osobom uświadamiamy sobie, że zawsze warto próbować, zwłaszcza mając takie wsparcie fachowej pomocy. Człowiek, który nie zostawi nikogo samemu sobie tylko będzie starał się szukać rozwiązania problemu i z pewnością nie zostawi bez pomocy. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym niż pan Radek i mogę polecić go każdemu kto waha się czy na taką wizytę się wybrać, z pewnością można go obdarzyć zaufaniem a lepszego wsparcia nie można sobie wyobrazić.
  Na kimś takim nie można się zawieść i mimo że bywa czasem ciężko to warto! :)

  mgr Radek Szafrański2017-03-14

  Karolino szczerze się wzruszyłem ...
  Twoja dzielna postawa, zwłaszcza teraz gdy postanowiłaś zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, sprawia, że jestem po prostu z Ciebie bardzo dumny. Dzięki takim pacjentom jak Ty wiem, że zawsze można sobie pomóc trzeba, tylko albo aż, bardzo tego chcieć.

  Pozdrawiam Cię ciepło
  Radek :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Radek wzbudził moje zaufanie, mimo ,iż miałam obawy , czy mogę być do końca szczera. Rozmawialiśmy długo i po odbyciu wizyty nie miałam wątpliwości, że chcę aby to On poprowadził moją terapię. Czuję się lepiej i wierzę ,że terapia odniesie pozytywny skutek, a ja zacznę inaczej i lepiej postrzegać pewne rzeczy.

  mgr Radek Szafrański2017-03-07

  Silne, niezależne osobowości to zawsze wielkie wyzwanie dla terapeuty. W naszym przypadku mamy ten komfort, że mentalnie jesteśmy pokrewnymi duszami :)

  Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • L
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Myślę, że autorski trening sportów walki „MMA Terapia” Radka Szafrańskiego został stworzony nie tylko z myślą o kształtowaniu sylwetki wojownika ;) Wiodącym założeniem tego projektu jest generowanie codziennej aktywności w formie ruchu i rozwoju, propagowanie życiowej odwagi oraz radości, jaką można czerpać ze sportu. Za Radkiem stoi przecież solidne przygotowanie sportowe, psychologiczne i psychoterapeutyczne. Wszechstronność autora przełożyła się naturalnie na atrakcyjność zajęć - kombinacja ćwiczeń „bezkontaktowych”, które z powodzeniem mogą stanowić interesujący wariant dla zajęć fitness, oraz powszechnie stosowanych w sportach walki - ćwiczeń „kontaktowych”, które dodatkowo integrują grupę. Zaraża pasją, umiejętnie dzieli się wiedzą i zawsze ma w przygotowaniu „motywującą” ripostę. I jak tu nie polecać ?!

  mgr Radek Szafrański2017-03-02

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię, lepiej sam bym tego nie ujął :)
  Pozdrawiam ciepło,
  Radek :)

 • P

  Znakomity kontakt z pacjentem,(8 letnią dziewczynką), już po kilu wizytach ogromny postęp w naszym problemie, gorąco polecamy Pana Radka to świetny specjalista:)

  mgr Radek Szafrański2017-01-31

  Pozdrawiam gorąco córeczkę i dziękuję za komentarz :)
  Radek :)

 • P

  Pan Radek to świetny specjalista. :) Widać, że wkłada w to serce. Jest bardzo zainteresowany problemami z jakimi do Niego przychodzę i to nie tylko na wizycie. Nigdy nie patrzy na zegarek, zawsze poświęca tyle czasu ile może.

  Na początku obawiałem się iść do psychologa, teraz wiem, że była to świetna decyzja i każdemu polecam. Polecam każdemu kto ma jakiś problem lub się nad tym zastanawia.
  Z Panem Radkiem można porozmawiać na prawdę o wszystkim. Tworzy bardzo przyjemną atmosferę dzięki której nie mam żadnych oporów żeby się Mu wygadać. Mam wrażenie jak bym Go znał całe lata.

  Nie ma bariery lekarz- pacjent. Zawsze możemy pogadać swobodnie na każdy temat. Z niecierpliwością czekam na każdą kolejną wizytę. Zawsze potrafi mnie pozytywnie nastawić, zmotywować. Nie wiem jak On to robi ale przynajmniej przez chwilę mogę zapomnieć o problemach. Pomógł mi też podjąć ważne dla mnie decyzje. Gorąco polecam i miejcie odwagę sobie pomóc, bo psycholog od tego jest żeby nam pomóc. :)

  mgr Radek Szafrański2017-01-18

  Witam, taka opinia wyrażająca zadowolenie pacjenta to dla mnie największa nagroda :)
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • Profesjonalny w swoim fachu, łatwo prowadzi rozmowę i aktywnie skupia uwagę na swoim pacjencie szukając rozwiązania problemu.

  mgr Radek Szafrański2017-01-17

  Dziękuję,
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • P

  Pan Radek to wspaniały człowiek i psycholog z powołania .Pacjent od pierwszego spotkania czuje się zrozumiany i moze liczyć na fachowa pomoc w szerokim zakresie problemów życiowych jak i zawodowych.Ma dobre podejście do ludzi ,uważnie słucha współpraca z nim to przyjemność i pełen profesjonalizm ,a na efekty nietrzeba długo czekać .Dla wszystkich tych ,którzy na codzień nękają sie z problemami i cieżko im wykonać pierwszy krok ,radzę umówić sie na wizytę z tym terapeutą .Napewno nikt niebędzie tego żałował.Ja się sam przekonałem i polecam!!!

  mgr Radek Szafrański2016-12-12

  Bardzo dziękuję za miłe słowa :) i do zobaczenia na następnej wizycie :)
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • Idac na wizyte do psychologa,bylam sceptycznie nastawiona ,ze zmieni to punkt patrzenia na moje zycie.Jestem w trakcie wspolpracy z p.Radkiem i powiem,ze ciesze sie bo wreszcie moglam.zakopac.swoj bol i mogee powiedziec lubie swoje zycie i jestem szczesliwa kobieta:)polecam kazdemu kto nie moze poradzic sobie z samym soba,z problemami.wszystko jest w naszej glowie to od nas samych zalezy jak bedziemy zyc,warto zainwestowac w siebie.Dzoana

  mgr Radek Szafrański2016-11-23

  Asiu dziękuję za miłe słowa :) wierzę, że wspólnie uda nam się dojść do wyznaczonych przez Nas celów terapeutycznych :)
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Radek jest znakomitym specjalista w swoim zawodzie. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze profesjonalnie i bez pośpiechu. Panu Radków bardzo zależy by dowiedzieć się o mnie jak najwiecej i by mi pomóc. Naprawdę znakomity czlowiek i specjalista jeden z lepszych w Rzeszowie.

  mgr Radek Szafrański2016-10-10

  Dziękuję :) za tak miłe słowa :) jeśli moje zaangażowanie jest wyczuwalne i daje pozytywne efekty pozostaje jedynie pilnować aby nie utracić tego zapału :)
  Pozdrawiam ciepło :)
  Radek