mgr

Radek Szafrański

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

51 opinii +dodaj

Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 18 lat w aktywnym treningu… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Skuteczność leczenia
Leczenie zaburzeń nerwicowych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Pan Radek to osoba, której można szczerze powierzyć swoje problemy, na które potrafi znaleźć wyjście. Troszczy się o dobro pacjenta.
  Spotkania pomogły mi ruszyć do przodu!

  Radek Szafrański2018-08-07

  Dominiko celowo zwlekałem z odpowiedzią ponieważ czułem że w końcu osiągniemy nasz cel i udało się nawet więcej niż zamierzaliśmy ;)
  Pozdrawiam ciepło
  Radek

 • M
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Bardzo w porządku człowiek wierzę że mi pomoże. Bardzo kompetentny i miły. Wizyta przebiegła w bardzo fajnej atmosferze.

  Radek Szafrański2018-07-23

  Marto na pewno uda się nam osiągnąć poprawę to tylko kwestia czasu :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Radek :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wizyty przebiegały w bardzo 'luźnej' atmosferze. Być może wielu osobom to pasuje, ale ja oczekiwałem od terapeuty większego profesjonalizmu, budowania relacji opartej na zaufaniu, w której można określić problem i strategię działania.

  Mój problem jest raczej wielopoziomowy, ale pan Radek wolał skupić się na 'szybkich rezultatach' i najbardziej zewnętrznych symptomach.

  Ogólnie jeśli pod kopułą podejrzewasz coś poważniejszego to szukaj kogoś innego. Jeśli masz ochotę na rozmowę z kumplem, który powie ci z jego perspektywy to... być może nie potrzebujesz do tego kosztownej terapii.

  Radek Szafrański2018-07-17

  Szkoda że nie ujawnia Pan swojego imienia, mógłbym merytorycznie odpowiedzieć na Pana zarzuty. Jednakże jeśli jest tak jak Pan pisze, że "pod kopułą podejrzewasz coś poważniejszego" plus Pana ofensywne nastawienie do terapii, to najlepszy terapeuta Panu nie pomoże. Pacjenci dość często nie potrafią zrozumieć że psychoterapia to 80 % praca własna, terapeuta pokazuje alternatywne rozwiązania, stanowi wsparcie, asystę oraz pomaga obrać kierunek drogi, ku zmianie, którą sam musisz przebyć...

 • K
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: konsultacje psychologiczne

  Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana Radka. Spotkania przebiegają w swobodnej atmosferze, od samego początku miałam wrażenie jakbym znała pana Radka od lat. Jest człowiekiem, który angażuje się w rozmowę, interesuje się drugim człowiekiem, aktywnie słucha i podpowiada kierunek działań. Świetny specjalista i człowiek na odpowiednim miejscu.

  Radek Szafrański2018-07-01

  Karolino bardzo dziękuję za miłe słowa :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Radek

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Bardzo polecam pana Radka. Dokładnie wysłucha i powie co i jak, i co trzeba zrobić aby było dobrze. Jest bardzo miły i sympatyczny.

  Radek Szafrański2018-06-25

  Witam Wojtku :) cieszę się że mogłem pomóc
  Pozdrawiam,
  Radek :)

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Długo zastanawiałam się nad rozpoczęciem terapii, w końcu zdecydowałam się wybrać - na postawie przeczytanych opinii - Pana Radka. Od pierwszego spotkania wiem, że to była dobra decyzja. Przekonałam się, już na pierwszym spotkaniu, że to świetny fachowiec, sympatyczny, wprowadza miłą, a nawet koleżeńską atmosferę. Mogłam całkowicie się otworzyć. Przy tym jest niezwykle zaangażowany. Już na pierwszym spotkaniu dostrzegł gdzie tkwi problem. Dał mi proste wskazówki do pracy nad sobą. Dodam, że nigdy sama nie wpadłabym na nie. Dzięki Panu Radkowi wiele zmieniło się w moim życiu, zaczęłam robić dużo dla siebie, a nawet biegać – na co nigdy wcześniej nie miałam czasu. Polecam wizyty u Pana Radka

  Radek Szafrański2018-05-16

  To chyba najlepsze zawodowe doświadczenie kiedy klient / pacjent robi tak szybkie i wyraźne postępy :) Aniu cała przyjemność po mojej stronie :)

  Pozdrawiam serdecznie
  Radek

 • P

  Na spotkaniach zawsze panuje miła atmosfera,dzięki czemu możemy się poczuć swobodnie jakbyśmy rozmawiali z dobrym kumplem. Radek pomógł mi się pozbierać po wydarzeniach, które ostatnio miały miejsce w moim życiu.Dzięki naszym rozmowom uspokoiłem swoje myśli i zrozumiałem postępowanie ludzi, którzy mnie otaczają. Stały kontakt telefoniczny poza spotkaniami to dobry powód, żeby podjąć współpracę z tym specjalistą. Jeśli zdrowie pozwoli to chętnie w przyszłości wpadnę na treningi. Polecam wszystkim i pozdrawiam Cię :)

  Radek Szafrański2018-04-09

  Dziękuję serdecznie za opinie :)
  i oczywiście zapraszam na treningi
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • #
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: wizyta terapeutyczna

  Bardzo polecam Pana Radosława Szafrańskkiego. Jest ogromnie skuteczny i zaangażowany w pracy. Moja córka odzyskała chęć do życia i motywację do nauki. Dodatkowym atutem jest to że jest z nami w stałym kontakcie i można dzwonić czy pisać o każdej porze prosząc o konsultacje.

  Radek Szafrański2018-03-10

  Witam :) dziękuję za pozytywną ocenę naszej dotychczasowej pracy, przy czym wierzę w to, że jest to dopiero początek prawdziwej poprawy :)
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: problemy osobiste

  Bardzo miła wizyta.Profesjonalne podejście do mojej osoby i mojego problemu.Mam już umówioną kolejna wizytę.Rozpoczynam terapie.Mam nadzieję ze z pomocą pana Radka rozwiąże swoje problemy i wyjdę na prostą.
  Łukasz Augustyn

  Radek Szafrański2018-02-24

  Witam :) Łukaszu ciesze się że jesteś zadowolony z wizyty :) na pewno razem uda się nam wprowadzić wyraźną poprawę do twojego życia.
  Pozdrawiam
  Radek :)

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Dzięki rozmowie z Panem Radkiem poczułam się lepiej. I powiedział mi rzeczy których sama nie potrafiłam wcześniej dostrzec. Przy Panu Radku nie czułam żadnego skrępowania i powiedziałam wszystko co chciałam powiedzieć i czym mogłam się podzielić. Cieszę się ze na niego trafiłam bo słuchał mnie i doradzał jak najlepiej. Dziękuje

  Radek Szafrański2018-02-04

  Wiolu :) dziękuję za pozytywna opinię, czasami spojrzenie na swój problem z nieco innej perspektywy sprawia, że jest nam dużo prościej go przepracować i tym samym w dłuższej perspektywie czasowej w końcu rozwiązać.
  Pozdrawiam
  Radek :)

Pytania pacjentów (109)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 18 lat w aktywnym treningu własnym i 6 lat pracy jako trener.

  Pracujący w nurcie PSYCHOTERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ

  Dla mnie psychoterapia to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem, z jego historią życiową, z jego radościami, troskami i problemami które przecież posiada każdego z nas. W relacji terapeuta – pacjent stawiam na partnerstwo, podczas psychoterapii staram się stworzyć domową atmosferę. Nie unikamy jednak momentów trudnych, problemowych, w których należy zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi "demonami" tak aby móc realnie się zmienić. W odpowiednim momencie występuje element dyrektywności, przyjmujący formę eksperckiej rady, drogowskazu, nigdy jednak nie ma w nim nacisku. Decyzja o zmianie jest zawsze Twoją decyzją. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo -behawioralnej głównie w koncepcji CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Zmiana w tych podejściach terapeutycznych odbywa się na poziomie myśli, emocji oraz w co najważniejsze na poziomie zachowania i właśnie ten silnie pragmatyczny aspekt, sprawia że terapia poznawczo behawioralna jest najskuteczniejszą szkołą terapeutyczną. Jednakże w swojej pracy czerpię inspirację z różnych szkół terapeutycznych, zależy mi na jak najwyższej skuteczności przez co nie ograniczam się do jednego podejścia psychoterapeutycznego.

  FILMIK "ZYSKI Z KRYZYSU":
  https://www.youtube.com/watch?v=3FNOHRoZTNk&index=6&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK " ZWOLNIJ, ZRELAKSUJ SIĘ, PODSUMUJ"
  https://www.youtube.com/watch?v=5bnZHofT6BA&index=2&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK "SPORTY WALKI A SAMOOCENA"
  https://www.youtube.com/watch?v=KF5tuPptzbU&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  FILMIK "PASJONACI POSZUKIWANI"
  https://www.youtube.com/watch?v=H5LX0SsBjPg&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  ŻYCIE JEST PROSTE NIE KOMPLIKUJMY GO

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia Sportu

Edukacja

 • PSYCHOLOGIA - Pięcio letnie magisterskie studia ukończone na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie ukończone w 2010 roku

Staże

 • Zakład Aktywizacji Zawodowej - (1,5 roku) praca z osobami niepełnosprawnymi w charakterze psychologa / doradcy zawodowego

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl