Mgr

Radek Szafrański

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

30 opinii

Adresy i kontakt

Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Radosław Szafrański PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG BIZNESU oraz TRENER SPORTÓW WALKI kontakt: radek.szafranski075@wp.pl. Twórca projektu MmaTerapia, 15 lat w aktywnym treningu własnym i 6 lat pracy jako trener.

  Pracujący w nurcie PSYCHOTERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ

  DARMOWE PIERWSZE PORADNICTWO TELEFONICZNE - zapraszam do pierwszego DARMOWEGO kontaktu obejmującego identyfikację obszaru problemowego oraz wskazanie potencjalnych ścieżek rozwiązania problemu

  Dla mnie psychoterapia to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem, z jego historią życiową, z jego radościami, troskami i problemami które przecież posiada każdego z nas. W relacji terapeuta – pacjent stawiam na partnerstwo, podczas psychoterapii staram się stworzyć domową atmosferę. Nie unikamy jednak momentów trudnych, problemowych, w których należy zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami tak aby móc realnie się zmienić. W odpowiednim momencie występuje element dyrektywości, przyjmujący formę eksperckiej rady, drogowskazu, nigdy jednak nie ma w nim nacisku. Decyzja o zmianie jest zawsze Twoją decyzją. Pracuję w nurcie psychoterapii poznawczo -behawioralnej głównie w koncepcji CBT (Cognitive Behavioral Therapy). Zmiana w tych podejściach terapeutycznych odbywa się na poziomie myśli, emocji oraz w co najważniejsze na poziomie zachowania i właśnie ten silnie pragmatyczny aspekt, sprawia że terapia poznawczo behawioralna jest najskuteczniejszą szkołą terapeutyczną. Jednakże w swojej pracy czerpię inspirację z różnych szkół terapeutycznych, zależy mi na jak najwyższej skuteczności przez co nie ograniczam się do jednego podejścia psychoterapeutycznego.

  FILMIK "ZYSKI Z KRYZYSU":
  https://www.youtube.com/watch?v=3FNOHRoZTNk&index=6&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK " ZWOLNIJ, ZRELAKSUJ SIĘ, PODSUMUJ"
  https://www.youtube.com/watch?v=5bnZHofT6BA&index=2&list=PL1riqyJ3nXdZK-2yeFm1VnfYxI-1YiI5Z

  FILMIK "SPORTY WALKI A SAMOOCENA"
  https://www.youtube.com/watch?v=KF5tuPptzbU&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  FILMIK "PASJONACI POSZUKIWANI"
  https://www.youtube.com/watch?v=H5LX0SsBjPg&list=UULqMFvtZt7jsMeNEtRv0kxQ

  ŻYCIE JEST PROSTE NIE KOMPLIKUJMY GO

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia Sportu

Usługi

pin-iconCreated with Sketch.

GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

Azaliowa 7, 35-604 Rzeszów, podkarpackie

Pytania od pacjentów

Jak sobie radzić z kryzysem w związku?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu przechodzimy kryzys w związku. Jesteśmy razem już rok. Czytałam, że właśnie w tym okresie następuje kryzys, czyli w naszym przypadku - ciągłe kłótnie, nie dogadywanie się i miłe rozmowy zakończone płaczem lub wyzwiskami. Czasami zastanawiam się czy my, aby na pewno do siebie pasujemy, ale po chwili dochodzę do wniosku, że my musimy to przetrwać. Jak sobie radzić z kryzysem w związku?
Radek Szafrański Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta Rzeszów
Witam aby móc dokonać wstępnej diagnozy sytuacji problemowej i zaproponować strategie wyjścia z problemu konieczne będzie poznanie większej liczby symptomów występujących w waszym związku. Konieczne więc będzie spotkanie podczas tradycyjnej wizyty bądź konsultacje online na które serdecznie zapraszam. Bywa że kryzys w związku jest jedynie etapem rozwojowym związku, bywa również że jest przejawem większych problemów które mogą prowadzić do rozpadu związku. Pozdrawiam serdecznie Radek Szafrański Psycholog, Psychoterapeuta

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: lęki

  Bez zbędnego bicia piany: trafna diagnoza, szczegółowy opis problemu, pozytywna energia, kopniak na przyszłość. Polecam zdecydowanie!!

  mgr Radek Szafrański2017-08-24

  Konkretna opinia :) dziękuję za nią Michale.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Radek :)

 • K
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Pan Radek świetnie wytłumaczył aspekty problemu, z którym przyszedłem. Przekazał porady i zadał fachowe "zadanie domowe" w celu pracy nad sobą. Ogromnie się cieszę, że w Rzeszowie można trafić na takiego specjalistę. Polecam :)

  mgr Radek Szafrański2017-08-05

  Witam :) Krzyśku miło że tak wnikliwy i inteligentny młody człowiek jak Ty tak wysoko ocenia jakość mojej pracy :)
  Pozdrawiam,
  Radek :)

 • Witam,jestem po dwóch wizytach u Pana Radka. Również stwierdzam, że gdybym mogla byłabym na spotkaniach bardzo często.Nie jest łatwo dlatego sięgnęłam po pomoc, czasami w pojedynkę cieżko walczyć o lepsze jutro.
  Bardzo polecam Pana Radka, atmosfera w jakiej pracuje jak równiez pozytywne podejście sprawia, że można się czuć swobodnie i komfortowo to bardzo ważne, gdyż niektóre tematy nie należą do prostych.
  5 gwiazdek to minimum daje 10. Liczę na to że wspólnie uda nam się rozwiązać moje problemy do końca.
  Dziękuję

  mgr Radek Szafrański2017-07-06

  Bernadeto bardzo dziękuję za tak pozytywny komentarz :) pierwszy krok w podjęciu decyzji o zmianie jest najtrudniejszy, teraz czeka nas już tylko podążanie do wyznaczonego celu, nie będzie łatwo ale na pewno będzie warto ... :)

  Pozdrawiam,
  Radek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Konkretna, otwarta osoba. Choć mój przypadek jest tragiczny to udaje się Radkowi ratować resztki mojego życia i związku. Gdybym był bogaty to prawdopodobnie byłbym tam codziennie. Rozmowa pomaga a część pracy musimy zrobić sami. Polecam raz pójść a sami zobaczycie, że warto iść i się nie bać mówić o swoich problemach :)

  mgr Radek Szafrański2017-06-19

  Wiktorze :) zdecydowanie nie zgadzam się ze słowem "tragiczny" w odniesieniu do twojego problemu. Przeciwności losu oraz ich pokonywanie to niezbędny element naszego wzrostu osobowościowego. Zaś kryzysy psychiczne to naturalna część naszego życia. Choć wiem, że teraz te słowa przekonują cię w niewielkim stopniu :) chciałbym abyś wrócił do mojej odpowiedzi za dokładnie rok od dzisiejszej daty. Zobaczysz jak bardzo zmieni się twoja perspektywa patrzenia na swoje życie :)
  Pozdrawiam ciepło,
  Radek :)

 • S
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Po pierwszej rozmowie telefonicznej stwierdziłam ze trafiłam na super psychologa. Po wizycie przekonałam sie w tym stwiedzeniu i 100% zadowolenia :) Psychiatra zalecił mi psychoterapie, troche sie jej obawiałam nie wiedziałam jak to wygląda itd.. Na ta wizytę pojechałam z synem ale sama juz wiem ze zostanę na terapii :) Na spotkaniu czułam pełen komfort, swobodę.. . czułam się tak jakbym znała Pana Radka od zawsze tylko po prostu jakiś czas się nie widzielismy i opowiadałam mu co u mnie :) i oczywiście pełen profezjonalizm :) wszystko wytłumaczone w normalny sposób a nie rzucona fachowa formułka :)
  polecam w 100%

  mgr Radek Szafrański2017-06-18

  Sylwio ogromnie cieszy mnie to, że udało mi się spełnić twoje oczekiwania :) Zapraszam na wizyty z synkiem, wspólnie postaramy się popracować nad tym małym urwiskiem ;)

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek Szafrański

  Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera i co najważniejsze skuteczna pomoc w uporaniu się z traumą. Jasno ustalone cele i plan działania, pełne zaangażowanie Pana Radka i zielone światło do kontaktowania się w chwilach słabości również po opuszczeniu gabinetu. Po kiepskich doświadczeniach z innym specjalistą oceniam Pana Radka na w pełni zasłużoną 10 i serdecznie polecam wszystkim szukającym pomocy.

  mgr Radek Szafrański2017-06-15

  Agnieszko praca z Tobą to była dla mnie czysta przyjemność, a tempo postępów jakie robiłaś świadczy o tym jak bardzo silną i mądrą kobietą jesteś :) a po tym przejściowym kryzysie będziesz jeszcze silniejsza :)

  Pozdrawiam
  Radek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Jest to moja pierwsza wizyta w takim miejscu. Cieszę się ogromnie że mogłam wygadać się komuś kto mnie nigdy wcześniej nie widział i nie znał. Jestem bardzo zadowolona z całej sytuacji.

  mgr Radek Szafrański2017-05-17

  Witam, szczerze troszkę mi przykro jeśli pacjentka po jednej wizycie ocenia moją pracę na 4, zaś jako uzasadnienie nie pisze ani słowa o jakości mojej usługi a jedynie o tym że dobrze zrobiło jej "wygadanie się" obcej osobie. Psychoterapia to proce którego skuteczność można ocenić po kilku wizytach i to zdecydowanie coś więcej aniżeli tylko wygadanie się komuś obcemu ... . Na szczęście w swojej pracy miałem wielu pacjentów którzy to szczerze i z głębi serca są mi wdzięczni za moje pełne oddanie w proces terapeutyczny. Teraz jeszcze bardziej czuję i doceniam to jaki stanowią oni dla mnie wielki zawodowy skarb :)
  Pozdrawiam
  Radek

 • E

  Wizyta u psychologa nigdy nie kojarzyła mi się z czymś przyjemnym, jednakże po wizycie u Pana Radka moje nastawienie zmieniło się na wielki plus. Miła atmosfera, zaangażowanie, profesjonalizm- to między innymi przyczyniło się do tego, że wiem kogo mogę wszystkim polecić i do kogo będę mogła zawsze zwracać się o pomoc :)

  mgr Radek Szafrański2017-05-10

  Bardzo dziękuję za miłe słowa :) i tak jak napisałaś Edyto w razie potrzeby jesteśmy w kontakcie :)

 • J
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem po kilku wizytach i sama sobie gratuluję, że trafiłam właśnie do Pana Radka. W jego gabinecie można poczuć się naprawdę komfortowo i swobodnie - z czym miałam wcześniej kłopot u innych terapeutów, (jestem bardzo wymagająca pod tym względem). Skupia się na istocie problemu i niezwykle angażuje w pomoc w jego rozwiązaniu. Profesjonalizm, który nie przybiera jednak żadnej wzniosłej formy i nie tworzy barier psycholog-pacjent, a raczej jest po prostu spotkaniem człowieka z człowiekiem. Bardzo polecam

  mgr Radek Szafrański2017-04-19

  Nasze delikatne spory intelektualne były, (są) dla mnie czymś bardzo pozytywnie stymulującym. Taka pacjentka to prawdziwe wyzwanie, choć od początku czułem, że znajdziemy wspólny język i tak też się stało :)

  Pozdrawiam Cię ciepło Justyno :)
  Radek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY psycholog Radek SzafrańskiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Myślę, że miałam wielkie szczęście trafiając na tego psychologa. Trafiając na kogoś kto wkłada w swoją pracę serce i kto staje się twoim przyjacielem. Nie często spotykamy kogoś kto jest tak zaangażowany w pomoc drugiej osobie i na kogo można liczyć o każdej porze. Jest kimś dla kogo człowiek nie znika po wizycie. Dzięki takim osobom uświadamiamy sobie, że zawsze warto próbować, zwłaszcza mając takie wsparcie fachowej pomocy. Człowiek, który nie zostawi nikogo samemu sobie tylko będzie starał się szukać rozwiązania problemu i z pewnością nie zostawi bez pomocy. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym niż pan Radek i mogę polecić go każdemu kto waha się czy na taką wizytę się wybrać, z pewnością można go obdarzyć zaufaniem a lepszego wsparcia nie można sobie wyobrazić.
  Na kimś takim nie można się zawieść i mimo że bywa czasem ciężko to warto! :)

  mgr Radek Szafrański2017-03-14

  Karolino szczerze się wzruszyłem ...
  Twoja dzielna postawa, zwłaszcza teraz gdy postanowiłaś zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, sprawia, że jestem po prostu z Ciebie bardzo dumny. Dzięki takim pacjentom jak Ty wiem, że zawsze można sobie pomóc trzeba, tylko albo aż, bardzo tego chcieć.

  Pozdrawiam Cię ciepło
  Radek :)