zapalenie tkanek miekkich biodra i miesnia posladkobwego lewego

5 odpowiedzi
Witam...Mam pytanie..czy jest w stanie Pan mi pomoc,czy tez mam od razu szukac pomocy i umowic sie na wizyte do Warszawy, do profesora Piotra Rutkowskiego...Cicialam zaznaczyc,ze jestem od szesciu lat osoba dializowana- calkowita schylkowa niewydolnosc nerek.Mam zrobiony rezonans z kontrastem,tomograf,oraz rtg miednicy malej..biopsji nie mam,nie wyrazilam na nia zgody..Jestem w trudnej sytuacji..poniewaz jestem zgloszona na liste urgens naczyniowy do przeszczepu nerki..i wszelkie zabiegi inwazyjne nie sa dla mnie dobre..,gdyz zawiesza mnie na liscie..Licze sie z tym,ze to dosc skomplikowany przypadek..ale kto pyta, nie bladzi ,wiec moze w pewnym sensie,. Pan jest moja jedyna deska ratunku..w prawym udzie i pachwinie mam cewnik tunelizowany do dializ...
mysle.ze wystarczy Panu danych informacj..by podjac odpowiednia decyzje co do mojej 9osoby..mam.45lat. pozdrawiam i czekam na dobra wiadomosc, odpowiedz...zazywam tab....olfen 150.
Katarzyna
Pani przypadek jest bardzo skomplikowany wymaga dokładnej oceny wszystkich badań a następnie ocenę czy da się Pani pomóc w problemie. Jestem jednak zdania, że warto próbować.

Witam,
powyższe pytanie nie jest kierowane do mnie.
Pozdrawiam,
K.Batugowska
Trzeba określić przyczynę tego zapalenia, jeśli jest pochodzenia mechanicznego to może da się pomóc metodami fizjoterapeutycznymi.
Sugeruję wizytę: - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam Panią,
rozumiem, że adresowała Pani to pytanie do lekarza, a przez pomyłkę trafiło do mnie- psychologa. Mój teść jest kilika lat po przeszczepie nerki i cieszy się nową jakością życia. Życzę więc dużo zdrowia, spokoju i wsparcia. Pozdrawiam Agata Czaja-Michaud
Pani Katarzyno, należałoby rozszerzyć wywiad i postarać się ustalić etiologię tego zapalenia i w konsekwencji bólu. Jeżeli dolegliwości wynikają bezpośrednio z narządu ruchu, jego przeciążenia to jest to praca dla fizjoterapeuty, nie mniej jednak na podstawie przedstawionej przez panią historii choroby zalecałbym wcześniej konsultację onkologiczną.