Zaniepokoiło mnie pewne zdarzenie. Wieczorem poczułam się zmęczona, kłuło mnie pod lewą łopatką, zaj

1 odpowiedzi
Zaniepokoiło mnie pewne zdarzenie. Wieczorem poczułam się zmęczona, kłuło mnie pod lewą łopatką, zajmuję się rękodziełem i pomyślałam że za długo siedziałam w jednej pozycji. Udałam się na spoczynek. O trzeciej nad ranem obudziłam się z gorączką i silnym bólem lewej strony ciała. Ból promieniował od klatki piersiowej na lewą rękę i na okolice łopatki. Gorączką wynosiła ponad 39 stopni, mialam też dreszcze, bylo mi bardzo zimno.Wzięłam aspiryna i ponownie sie położyłam. Rano miałam uczucie zdretwialej ręki, nie było już gorączki, tylko osłabienie. Dziś jest kolejny dzień rano jak zwykle zaprowadzalam córkę do szkoły. Moja ręka jest nadal tak jakby zdretwiala, kłuło mnie nad lewą piersią i miałam lekkie duszności. Bardzo mnie to niepokoi. Dodam że mam 42 lata i zawsze cieszyłam się tzw."konskim zdrowiem "
Opis niestety nie pozwala zasugerować wiele więcej niż udani się do lekarza aby zbadał i ocenił co może być przyczyną dolegliwości. Potrzebne będą również dodatkowe badania aby w ogóle stwierdzić czy problem jest kardiologiczny.