Założyłam aparat stały na zęby. Mam problem z pionizacją języka. Czy istnieją ćwiczenia które moge r

4 odpowiedzi
Założyłam aparat stały na zęby. Mam problem z pionizacją języka. Czy istnieją ćwiczenia które moge robic w domu sama?
Oczywiście, że są takie ćwiczenia. Sugeruję jednak udać się do specjalisty - logopedy, który oceni Pani aparat artykulacyjny, sprawdzi w jaki sposób stały aparat wpłynął na nagłą utratę pionizacji języka i zapewne zaleci ćwiczenia, które będzie mogła Pani wykonywać w domu. Pozdrawiam

Jasne, są i ćwiczenia, i narzędzia. Logopeda powinien wskazać jedno i drugie.
Witam,
Zapraszam na darmową konsultację przez Skype,
Warto mnie znaleźć:
PaidaLogos
Maria Kieś
Ocena pionizacji języka jest elementem diagnozy logopedycznej, tak więc czy Pani ma problem z pionizacją języka czy też jest to inny problem ,powinien ocenić logopeda.Bada , stawia diagnozę , formułuje cele terapii , metody postępowania i wyznacza mierzalne etapy. Terapia odbywa się w gabinecie , następnie pacjent otrzymuje zestaw ćwiczeń do domu.
Sugeruję wizytę: Konsultacja logopedyczna - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.