Załamanie skóry przy kącikach ust po kwasie hialuronowym StylAge M w usta

12 odpowiedzi
Witam, niecałe dwie doby temu miałam powiększane usta przy użyciu preparatu StylAge M - 1 ml. Wcześniej ponad 2 miesiące temu miałam również wprowadzany ten sam kwas w tej samej ilości, jednak efekt był niezadowalający - praktycznie niewidoczny. Na chwilę obecną usta są jeszcze twardawe, lekko opuchnięte i delikatnie bolą więc czekam na efekt końcowy. Martwi mnie natomiast powstałe po zabiegu załamanie skóry nad górną wargą przy kącikach ust (około 1cm). Nie jest to "połączone" z bruzdami wargowo-nosowymi. Czy powstałe załamania mogą być wynikiem opuchlizny czy raczej jest tutaj mowa o złej aplikacji kwasu czy też wprowadzaniu zbyt dużej ilości? Czy powinnam masować przy kącikach? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Dzień dobry.
Zabiegom i operacjom zawsze towarzyszy obrzęk. Nie potrafię odpowiedzieć na zadane pytania ponieważ do tego niezbędny jest osobisty kontakt i badanie przed zabiegiem i ewentualnie dla porównania po zabiegu.
Z pozdrowieniami GK

Dzień dobry.
Być może to efekt jeszcze obrzęku.
Jeżeli jest to możliwe to proszę o przesłanie zdjęć
witam !!!! najlepiej bylo by zrobic zdjecie , przed i po , a najlepiej zglosic sie do swojego lekarza , ktory to robil. Pozdrawiam
Dzień dobry. To pytanie do osoby wykonującej zabieg. Proszę skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg.
Obowiązkowa kontrola po dwóch tygodniach po zabiegu powinna rozwiać wątpliwości. Sami nie masujemy miejsc po podaniu kwasu. Życzę zadowolenia z nowych ust.
Witam. Ciężko jest jednoznacznie określić czym spowodowane jest takie załamanie skóry. Najprawdopodobniej przez obrzęk po zabiegu, natomiast jeśli w ciągu max 10-14 dni polecam wybrać się do lekarzaktóry wykonywal zabieg na wizytę kontrolną.
Witam ! Na "odpowiedzialne odpowiedzi" proszę poczekać ok. 3 tygodni albo kiedy będzie mogła Pani zagwizdać- to fajny sprawdzian czy usta już się "ułożyły". Pozdrawiam
Dzień dobry, po zabiegu wypełnienia ust musimy odczekać kilka dni, aż efekt się ustabilizuje. Usta należy masować 2-3 razy dziennie wszędzie tam, gdzie wprowadzony został kwas hialuronowy. Bez badania nie można określić czy preparat został podany prawidłowo, czy też w prawidłowej ilości...w celu wstępnej oceny proszę o przesłanie zdjęcia. Pozdrawiam, APS
Witam. Niestety trudno bez zbadania i obejrzenia problemu cokolwiek powiedzieć na ten temat. W grę wchodzić tu mogą każdy z trzech mechanizmów wymienionych przez Panią. Natomiast 2 dni to krótki okres , usta zazwyczaj potrzebują 1-2 tygodnie, żeby się "uspokoić" po zabiegu. Pozdrawiam. Damian Antczak
Trzeba poczekać około tygodnia na efekt końcowy.Wszystko zależy od mimiki twarzy.Materiał układa się podczas mówienia.Masować nie zaszkodzi ale równomiernie całe usta.
Dzień dobry, sugeruję poczekać jeszcze tydzień i zgłosić się do lekarza, który wykonał zabieg. Na pewno sobie poradzi jeżeli będzie to konieczne. Pozdrawiam
Dzien dobry, należałoby poczekać kilka dni aż zejdzie opuchlizna. Jeśli po takim czasie nadal utrzymywać się nowopowstała 'bruzda' polecam powrót do osoby, która to wykonywała by podjęła diagnozę i lecznie zastałej sytuacji. POzdrawiam