Wykrycie pasożyta

2 odpowiedzi
Dzień dobry, podejrzewam że w moim organizmie mogą znajdować się pasożyty. Chciałbym wykonać badania w celu określenia czy faktycznie tak jest a następnie je wyeliminować. Problem w tym że nie jestem w stanie określić na jaki zabieg powinienem się udać ponieważ krążą opinie (zwłaszcza w internecie) że metoda Biorezonansu nie jest wiarygodna i nie ma naukowych dowodów na jej skuteczność. Z drugiej strony czytałem historie ludzi którzy używali takich metod i twierdzą że się wyleczyli. Najlepiej żeby wypowiedział się ktoś z doświadczeniem kto może rozwiać wątpliwości.
Moje pytanie: Jaka metoda daje największe szanse na wykrycie pasożytów którą jednoznacznie rekomenduje Pani swoim pacjentom?
Moje objawy: zaparcia, bóle stawów, nieprzyjemny zapach z ust, problemy z konctracją i przemęczenie pomimo odpowiedniej ilości snu w godzinach 23:00 - 7:00
Jest wiele metod opierających się na zjawisku biorezonansu. Ja pracuję z metodą vega test, ponieważ jest dla mnie najbardziej precyzyjna. Musi Pan sam świadomie podjąć decyzję, czy chce wykonać taki test, czy szukać pomocy tradycyjnymi metodami, robić serie badań i leczyć się farmakologicznie. Ja z mojej strony proponuję naturalne metody opierające się na stosowaniu racjonalnego odżywiania, oczyszczania organizmu, uzupełniania niedoborów mineralnych i witaminowych oraz piciu ziół. Tylko takie działania są w stanie doprowadzić organizm do homeostazy i pozbycia się objawów. Decyzja jaką drogę Pan wybierze należy do Pana:). Ja zawsze serdecznie zapraszam.

Witam. Warto sprawdzić biorezonansem, ponieważ innymi metodami trudno jest zbadać czy pasożyty są w nadmiarze w organizmie. Może ma Pan problem z nietolerancją pokarmową lub kłopoty hormonalne. Czy były przeprowadzone badania tarczycy (cały profil)? Czy ktoś w rodzinie choruje na cukrzycę, ma alergię lub problemy z tarczycą? Zapraszam na konsultację.