WIZYTA W PANI GABINECIE

1 odpowiedzi
Witam serdecznie,
Chcialbym sie umowic do Pani na wizyte w celu ekstrakcji osemki, wyleczenia siodemki (podejrzewam jedynie drobne leczenie prochnicy) orez pozbycia sie przebarwien (glownie nikotynowych). Poniewaz nie przebywam na stale w kraju i we Wroclawiu bede jedynie miedzy 22-26 marca to mam pytanie czy istnieje mozliwosc aby wszystkie te zabiegi wykonac w jeden dzien? Czy ewentualnie istnieje mozliwosc usprawnienia wizyty w jakikolwiek sposob (np. jakbym dostarczyl na wstepie zdjecie pantomograficzne albo w jakikolwiek inny sposob tak aby w wymienionych wyzej dniach wyjsc od Pani ze zdrowym usmiechem)?
witam, proszę zarezerwować godzinną wizytę- dwa razy pól godziny pod rząd, w dogodnym terminie. Jeśli dysponuje Pan zdjęciem panoramicznym, proszę zabrać je ze sobą. Nie zajmuję się usuwaniem ósemek- w tej sprawie proszę zgłosić się do chirurga.
pozdrawiam serdecznie

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.