witaminy dla urody

4 odpowiedzi
Mam 42 lata jestem kobieta jakie witaminy njlepiej przyjmowac na samopoczucie i wyglad skory,wlosow i paznokci.Ostatnio jestem bardzo zmeczona ,a na rynku jest tyle suplementow,niewiadomo co jest najlepsze .Prosze o porade.
Jeżeli nie ma Pani schorzeń szczególnie żołądka i jelit, wystarczy właściwa dieta i odpowiednie preparaty do pielęgnacji włosów i paznokci- szampony, odzywki itp. W przypadku duzych problemów proponuję wizytę u dermatologa. Pozdrawiam. H.Kalotka-Kręglewska

Dobór suplementu najlepiej przeprowadzić w oparciu o Pani indywidualne zapotrzebowanie. Dlatego należy rozważyć wizytę w poradni. Wyniki badań pomogą wyjasnić przyczyny złego samopoczucia.
Nie ma witamin poprawiających samopoczucie. Jest natomiast odpowiednia ilość snu i pełnowartościowa dieta, z której również włosy, skóra i paznokcie mogą mieć wszystko czego im potrzeba. Dodatkowo polecam ew Skóra/Włosy/Panokcie firmy Solgar. Pozdrawiam
Jeżeli odżywia się Pani prawidłowo, dieta jest zróżnicowana i nie wyłącza Pani dużych grup produktów ( np. nabiału, warzyw, mięsa itp ) to być może jest inny powód Pani zmęczenia i złej kondycji włosów i paznokci niż brak witamin - trzeba by sprawdzić tarczycę, żelazo itp.. Nie potrafię podać nazwy suplementu który byłby dla Pani najlepszy.