witaminy dla urody

4 odpowiedzi
Mam 42 lata jestem kobieta jakie witaminy njlepiej przyjmowac na samopoczucie i wyglad skory,wlosow i paznokci.Ostatnio jestem bardzo zmeczona ,a na rynku jest tyle suplementow,niewiadomo co jest najlepsze .Prosze o porade.
Dobór suplementu najlepiej przeprowadzić w oparciu o Pani indywidualne zapotrzebowanie. Dlatego należy rozważyć wizytę w poradni. Wyniki badań pomogą wyjasnić przyczyny złego samopoczucia.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Jeżeli nie ma Pani schorzeń szczególnie żołądka i jelit, wystarczy właściwa dieta i odpowiednie preparaty do pielęgnacji włosów i paznokci- szampony, odzywki itp. W przypadku duzych problemów proponuję wizytę u dermatologa. Pozdrawiam. H.Kalotka-Kręglewska
Jeżeli odżywia się Pani prawidłowo, dieta jest zróżnicowana i nie wyłącza Pani dużych grup produktów ( np. nabiału, warzyw, mięsa itp ) to być może jest inny powód Pani zmęczenia i złej kondycji włosów i paznokci niż brak witamin - trzeba by sprawdzić tarczycę, żelazo itp.. Nie potrafię podać nazwy suplementu który byłby dla Pani najlepszy.
Nie ma witamin poprawiających samopoczucie. Jest natomiast odpowiednia ilość snu i pełnowartościowa dieta, z której również włosy, skóra i paznokcie mogą mieć wszystko czego im potrzeba. Dodatkowo polecam ew Skóra/Włosy/Panokcie firmy Solgar. Pozdrawiam

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.