Witam, Stwierdzono u mnie nefropatie IgA, (plamica kończyn dolnych, białkomocz), dodatkowo mam PCO.

5 odpowiedzi
Witam,
Stwierdzono u mnie nefropatie IgA, (plamica kończyn dolnych, białkomocz), dodatkowo mam PCO. Powinnam mieć dietę lekkostrawną, czy będzie mnie Pani Doktor w stanie pomóc?
dzień dobry
Zapraszam bezpośredniego kontaktu z całą historią choroby porozmawiamy i postaram się pomóc - kontakt znajdzie Pani na fb - TWOJADOBRADIETA
Pozdrawiam

Dzień dobry. Tak mogę Pani pomóc ale nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, konsultacja on-line czy ogólne zalecenia nic Pani nie pomogą. Potrzebuje Pani indywidualnego podejścia i skomponowania diety. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Dzień dobry, tak. Natomiast do przygotowania zaleceń /diety potrzebna jest konsultacja. Zapraszam do kontaktu. Jest możliwość odbycie konsultacji online telefonicznie lub Skype. W sytuacji pytań proszę napisać email na adres: englisz@vp.pl. pozdrawiam Anna Englisz
Dzień dobry
Dieta i akupunktura mogą pomóc.
Zapraszam
Pozdrawiam
Jolanta Kudera
Dzień dobry,

Tak, tylko potrzebna jest konsultacja i więcej ustaleń co do stanu Pani zdrowia, trybu dnia, masy ciała, wzrostu, preferencji żywieniowych oraz kraju zamieszkania (jeżeli mieszka Pani za granicą) jak również informacji w jakich sklepach robi Pani zakupy aby lepiej dobrać produkty w diecie. Jeżeli poszukuje Pani dietetyka we Wrocławiu to zapraszam do Premium Clinic.