Witam powtórzyłem badania hormonów . .Jestem mężczyzną 21lat. Zmagam się z nawracającą otyłością.P

2 odpowiedzi
Powtórzyłem badania hormonów. Jestem mężczyzną 21lat. Zmagam się z nawracającą otyłością.
Proszę o interpretację badań hormonalnych pod względem otyłości.
FT3 - 5,72pmol/l ,
FT4 - 20,98 pmol/l
Etradiol - 145 pmol/l
Prolaktyna - 130 mlU/L
Tetosteron - 9,40 nmol/l
kortyzol w surowicy 27,80 ug/dl
Progestron 1,08nmol/l
dodam jeszcze ,że zauważyłem ,że mam słabe i wypadające włosy na czubku głowy oraz ogólne zmęczenie.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek informacje.
Witam,
Jestem chirurgiem plastycznym - zajmuje się chirurgicznym leczeniem deformacji ciała po utracie wagi ( ginekomastia, plastyka brzucha, itd). Z badaniami hormonalnymi proszę zwrócić się do lekarza endokrynologa. On oceni je i poradzi Panu dalsze kroki. Problemem włosów natomiast zajmie się dermatolog.
Ze swojej strony mogę polecić dobrego dietetyka oraz trenera personalnego.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę się skonsultować z lekarzem endokrynologiem, bądź lekarzem internistą, którzy zinterpretują wyniki Pańskich badań w oparciu o normy laboratoryjne miejsca, w którym zostały one wykonane. Ja ze swojej strony chętnie pomogę Panu popracować nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi i stylu życia, aby móc skutecznie redukować poziom tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej maksymalizacji zachowania beztłuszczowej masy ciała bez konieczności stosowania bardzo niskoenergetycznej diety. Zapraszam na konsultacje stacjonarną lub online - można umawiać się poprzez kalendarz wizyt dostępny na moim profilu.

Z poważaniem,
Mateusz Durbas
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.