Witam! Niedawno wykonałam 2 testy ciążowe które pokazały 2 kreski po czym szybciutko wieczorem umówi

1 odpowiedzi
Witam! Niedawno wykonałam 2 testy ciążowe które pokazały 2 kreski po czym szybciutko wieczorem umówiłam się na wizytę u ginekologa. Ginekolog nie potwierdził ciąży A ja wykonałam wyniki bety 1- 893 po 24h 1903 natomiast oprócz pobolewania brzucha tak jak na miesiączke i jej braku nie mam żadnych typowych objawów ciąży. Wizyte u ginekologa mam umówiona za 2 tygodnie A mnie martwi brak jakichkolwiek objawów typu wyostrzony węch i mdłości. To jest moja druga ciąża pierwsza przechodziłam dość ciężko dlatego ciężko mi uwierzyć że jestem w kolejnej bez tych objawów.
Proszę zgłosić się do ginekologa w ustalonym terminie celem potwierdzenia ciąży. Brak objawów takich jak mdłości czy wyostrzony węch nie powinny być powodem do niepokoju, nie zawsze są obecne. Gdyby pojawiły się silne dolegliwości bólowe lub krwawienie należy umówić wcześniejszą wizytę ginekologiczną.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.