Witam mam problem z własny życie nie mogę sobie poradzić z wieloma sprawami myślę że potrzebuje spec

5 odpowiedzi
Mam problem z własny życie nie mogę sobie poradzić z wieloma sprawami myślę że potrzebuje specjalisty.
Dzień Dobry,
Zachęcam do kontaktu z wykwalifikowanym psychoterapeuta. Osoba ta pomoże Pani znaleźć sens, zrozumieć obecną sytuację i byc może dzięki temu odzyskać kontrolę.

Trzymam kciuki!

Dzień dobry, to że Pani zauważa w swoim życiu trudności to już połowa sukcesu. Dalszy krok to poszukanie specjalisty w odpowiednim dla Pani nurcie. Doceniam odwagę, podzielenia się swoimi odczuciami. Powodzenia. Pozdrawiam, Sonia Abramek psycholog.
To ważny moment, w którym podejmujemy decyzję i mówimy sobie "tak, mam prawo do pomocy". A każdy krok ku zmianie ( a jednym czy pierwszym z nich może być wizyta u psychologa/psychoterapeuty), pociąga za sobą kolejny. Powodzenia!
Dobrze, że szuka Pani pomocy w odpowiedzi na pytania skąd wziął się ten kryzys i co może być pomocne aby z niego wyjść. Każdy z nas czasem przeżywa chwilę zagubienia i zwątpienia. Rozmowa ze specjalistą, który pomoże Pani zobaczyć jak doszło do tego momentu w Pani życiu i jak się z nim uporać na pewno pomoże. Powodzenia
Dzień dobry. To dobrze, że ma Pani świadomość, że potrzebuje Pani pomocy- to pierwszy i właściwy krok, by rozpocząć zmianę i do niej dążyć. Zachęcam Panią do kontaktu ze specjalistą- psychologiem lub psychoterapeutą, który pomoże i wskaże właściwy kierunek zmiany i pracy nad sobą. Może pani skorzystać zarówno z bezpłatnych konsultacji- proszę poszukać w swoim mieście placówek, które mają podpisany kontrakt z NFZ lub zdecydować się na korzystanie z pomocy prywatnie- może Pani rozważyć również formę pomocy on-line. Gdyby była Pani zainteresowana zapraszam do kontaktu. Serdecznie pozdrawiam.
Elżbieta Kuna, psychoog