Mam 31lat od ponad 7 choruje na arytmia komorowa. Miałam robione różne badanie łącznie z echo serca dwa razy i proba wysiłkowe. Dodatkowo mam tezyczke( zdiagnozowana tydzień temu ) i insulinoopornosc. Odczuwam skurcze dodatkowe dość mocno i nieprzyjemnie . Lekarze mówią że taka moja uroda . Reszta wyników w normie. Ale martwi mnie to że boli mnie cały czas w klatce piersiowej . Najbardziej po lewej stronie tuż nad piersią ( miałam iść i przeswietlenia i nic nie wykazało) ale i na środku tuż za mostkiem. Lekarze mówią że to nerwobole i moje pytanie brzmi czy nerwobole mogą boleć już od paru lat w tym samym miejscu ?
Szanowna Pani -
Bole trwające tak długi czas są niezmiernie męczące a przede wszystkim niepokojące. Pani Sytuacja wydaje się mocno skoplikowana - dlatego aby odpowiedzieć precyzyjnie, trzeba dokłądnie przeanalizować wyniki dotychczasowe, być może dorobić jakieś dodatkowe. Bóle w klatce piersiowej pochodzą od kilku narządów - wiec systematycznie, można wykluczyć po kolei wszystkie dochodząc do przyczyny.
Z poważaniem --
Bartek Guzik
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.