Witam.Mam 27 lat i spory problem z erekcją.Problem pojawia się głównie przy sytuacji intymnej z kobi

3 odpowiedzi
Witam.Mam 27 lat i spory problem z erekcją.Problem pojawia się głównie przy sytuacji intymnej z kobietą,kiedy się przytulamy itp czuje że penis się podnosi,jednak zanim zdazymy się rozebrać to już jest po wszystkim.Problem mam od wielu lat i dopiero kiedy zaufam partnerce to udaje się stosunek.Wynika to z kompleksu :członek bez wzwodu jest mały i to mnie krepuje,podczas maksymalnego wzwodu ma 12 cm.Partnerki się obawiały że mnie nie podniecają,głowa u mnie bardzo chce a "on" nie.We własnym zaciszu potrafię doprowadzić do dużego wzwodu,ale przy partnerce jest frustrujący problem.Duzo z nią o tym rozmawiałem ale nakładam na siebie presję,nie umiem oczyścić głowy.Czy poza psychoterapią można w takiej sytuacji aby przyspieszyć współżycie z osobą którą kocham zastosować jakiś środek który wbrew obawom psychiki pomoże we wzwodzie?Kompleks wielkości mnie zablokował i widzę że nawet rozmowa z partnerką że wszystko jest ok nie potrafi sprawić,by podczas igraszek utrzymać wzwód.Podczas stosunku jest już ok,ale mam problem zacząć penetrację.Podobno jestem atrakcyjny w łóżku kiedy już się przełamie...bardzo proszę o pomoc bo z tego powodu mam lęk przed zbliżeniem,co nie sprzyja ułożeniu sobie zycia.Pozdrawiam
W Pana przypadku niezbędne jest rozpoczęcie psychoterapii. Jeśli zależy Panu także na lekach to proponuję poszukać lekarza- seksuologa w okolicy. Pozdrawiam.

Witam
Zalecam podjęcie psychoterapii u psychologa. Druga możliwość to wydłużenie penisa poprzez podcięcie więzadeł wieszadłowych - operacyjne, możliwość wydłużenia od 2-5 cm. Operacja w Polsce kosztuje ok 4000 zł.
Piotr Chaciński
psycholog, seksuolog
Witam
Tak, oprócz terapii może Pan zastosować farmakologię. Receptę na leki może Pan uzyskać od lekarza rodzinnego, urologa. Może Pan również kupić leki bez recepty zawierające substancje sildenafil, farmaceuci powinni Panu doradzić lek.