Witam.
Mam bardzo skomplikowany problem. Mam celiakie, nietolerancję laktozy, refluks zoladkowo przełykowy, przewlekle zapalenie dwunastnicy i po oznaczeniu enzymu DAO wychodzi na to ze również nietolerancja histaminy. Mój DAO wynosi zaledwie 2 gdzie norma jest od 14. Udało mi się wyjść z anemi z niedoboru żelaza ale tylko dzięki zastrzykom domięśniowym. Nie moge jeść praktycznie nic, mimo leków oslonowych stale bol jest obecny i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Co nie ziem to boli mnie brzuch, mam mdłości, kreci mi się w głowie i czuje się wiecznie ciężko i słabo, wiecznie zmęczona. Kombinuje z dieta antyhistaminowa ale samemu ciężko. Jestem załamana, nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić, do kogo się udać. Szukam lekarza który podejmie się prowadzenia i leczenia mojego przypadku.
Witam, zapraszam do gabinetu z całą historią chorobową. Poprzez diety eliminacyjne i włączanie odpowiednich produktów w odpowiednich kombinacjach możemy nauczyć Panią odpowiedniego żywienia dla Pani.

Zapraszam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk

 Natalia Makowska
Natalia Makowska
Dietetyk
Starogard Gdański
Witam,
zachęcam do kontaktu telefonicznego. Umówimy się wówczas na wizytę i przeprowadzimy wywiad żywieniowy. Postaramy się poradzić sobie z Pani problemem.

Pozdrawiam serdecznie
Natalia Makowska

 Monika Papuga-Sobczak
Monika Papuga-Sobczak
Dietetyk
Łódź
Witam serdecznie,

Przyznaje szczerze, że nie miałam pacjenta do tej pory z aż tak "bogata" historia chorób. Nie oznacza to że nie podjelabym się przygotowania dla pani diety. Myślę ze książkowe zasady ukladania diety należałoby mocno zmodyfikowc bo.podejrzewam że to co zalecenia mówią mogłyby się u Pani nie sprawdzić. W chwili obecnej nie przyjmuje pacjentów z uwagi na urlop macierzyński. Na początku roku planuje mój powrót do pracy. Jeśli do tej pory nie znajdzie się dietetyka, który pani pomoże pozostaje do dyspozycji.

Monika Papuga-Sobczak

Witam, z przyjemnością i w pełni profesjonalnie podejmę się pomocy w Pani przypadku. Zapraszam do gabinetu, proszę o zabranie ze sobą pełnej dokumentacji medycznej. Proszę o umówienie się na wizytę poprzez kontakt z portalem znany ekarz
Ania

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na wizytę (kontakt<małpa>slimfactory.pl)
Pozdrawiam
MBellwon

Dzień dobry,
Mogę przygotować dla Pani odpowiedni jadłospis po uprzednim kontakcie osobistym. Zapraszam z wszystkimi wynikami badań.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Blumczyńska

 Kamila Janta
Kamila Janta
Dietetyk
Katowice
Witam,
Prawdopodobnie problem jest bardziej złożony i będzie wymagał dłuższej obserwacji. Natomiast nie jestem w stanie odpowiedzieć czy pomogę bez obszernego wywiadu lekarskiego i żywieniowego oraz wyników badań.

 Agnieszka Duszyńska
Agnieszka Duszyńska
Dietetyk
Gdańsk
Ma pani bardzo skomponowany problem i wymaga specjalistycznej porady. Dieta dla Pani będzie bardzo trudna, w związku z tym zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam serdecznie

 Monika Kurdej
Monika Kurdej
Dietetyk, Psycholog, Terapeuta
Warszawa
Dzień dobry:)

Dziękuję za pytanie:)

Ojej! Brzmi fatalnie:) Czytam w liście, że jest Pani zmęczona tym ciągłym bólem, brakiem wiedzy, ciągłymi badaniami i taką koniecznością radzenia sobie samodzielnie z tematem:( W tym mogę z całą pewnością pomóc, w końcu jestem psychodietetykiem:) Najlepiej by było, żebyśmy mogły porozmawiać parę minut. Bo te doświadczenia, któe serwują Pani na zamianę, to lekarze, to ciało na pewno wymagają empatii i ukojenia:) A jak będzie Pani miała energię, to będzie nam łatwiej szukać rozwiązań:)

Serdecznie zapraszam:)
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychodietetyczna
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Zapraszam na konsultacje w celu ułożenia diety.. ponieważ leczenie to jedno a bez dopasowanego odżywiania moze Pani nie odczuwać różnicy w samopoczuciu i wynikach badan..

Witam, jest to bardzo duży problem. Samo ułożenie planu żywieniowego jest dość skomplikowane. Powinna Pani również włączyć probiotyki terapeutyczne. Zapraszam do Poradni.
Sugeruję wizytę: Zwykła wizyta
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

mgr Olimpia Przyjemska
mgr Olimpia Przyjemska
Dietetyk, Terapeuta
Kórnik
Witam serdecznie, tak skomplikowane problemy trzeba leczyć wielopłaszczyznowo - dietetyk - endokrynolog - gastrolog. Nie jest to łatwe, ale też jest to możliwe, przy współdziałaniu poszczególnych specjlistów

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.