w jaki sposob mozna poradzic sobie z sennoscia w ciagu dnia spowodowanej stosowaniem trazodonu?bardzo dobrze działa na lęk i inastroj depresyjny, jednak sennosc pozostała,zreszta przed leczeniem tez był problem z sennoscia..
Witam, Trazodon podawany wieczorem nie powinien powodować nasilonej senności w ciągu następnego dnia, Nie wiem jak duża jest stosowana dawka, ale można spróbować ją rozłożyć na pół, tzn np przy przyjmowaniu 150 mg na noc można wziąć 75 mg po południu i 75 mg na noc, można też dołożyć coś stricte aktywizującego rano. Poza tym skoro senność występowała przed leczeniem warto może poszukać innych jej przyczyn- np. zaburzenia endokrynologiczne, etc. Pozdrawiam

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.