Transseksualizm

7 odpowiedzi
Witam, czy ma Pani doświadczenie z osobami transeksualnymi k/m? Szukam kogoś doświadczonego w tej sprawie w kujawsko-pomorskim.
Pracuję z osobami transseksualnymi, zapraszam :)

Nie, nigdy nie miałam. Dostałam to zapytanie dwukrotnie w ostatnich miesiącach.
Dzień dobry,
mam doświadczenie, ale jestem z woj. dolnośląskiego. Warszawa będzie najbliżej.
Witam :)
Miałam pacjentów transseksualnych jednak nie znam nikogo doświadczonego w woj. kujawsko-pomorskim. Proponuję zapoznać się z listą psychologów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Moze tak będzie łatwiej Pani wybrać specjalistę w swojej okolicy :)
Witam, niestety w tym obszarze nie pomogę. Jestem z województwa mazowieckiego.
Z poważaniem Justyna Krupa-Burkiewicz
Witam,

w przypadku zaburzenia identyfikacji płciowej jakim jest Transseksualizm, warto zasięgnąć pomocy seksuologa. Pozdrawiam.

KJ
Witam serdecznie. Nie mam niestety doświadczenia w pracy z osobami transseksualnymi i nie znam żadnego terapeuty w kujawsko-pomorskim, który mógłby być pomocny. Proszę jednak się nie poddawać w poszukiwaniach, myślę, że dobrze by było wziąć w nich pod rozwagę psychoterapeutów, którzy są jednocześnie specjalistami z zakresu seksuologii.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego
Julia Otto