Toksyczna matka !!!

8 odpowiedzi
Witam! Czy jest w Łodzi Specjalistka lub Specjalista od tzw. "toksycznych matek" temat rzeka żeby nie powiedzieć zagadnienie więc nie będę się rozpisywał... wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam.
Moim zdaniem wskazana terapia w kierunku wzmocnienia asertywności i wzmocnienia niezależności emocjonalnej od matki, jest to dość częsty problem przepracowywany na psychoterapii, proszę iść do psychoterapeuty, którego ktoś poleci lub który wzbudzi Pańskie zaufanie. Jakby co -zapraszam. Agnieszka Pierzchała

Dzień dobry.
Z pewnością w Łodzi jest wielu specjalistów zajmujących się złożonością relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi. Jak rozumiem ze względu na trudności w tych relacjach zastanawia się Pan nad skorzystaniem z pomocy psychologa lub terapeuty. Zapraszam do kontaktu
Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,
uważam, że każdy psycholog zajmuje się tym zagadnieniem.
Matka jest pierwszą i najważniejszą osobą w naszym życiu. Najpierw jesteśmy z nią związani - czujemy z nią jedność. Potem separujemy się od niej, stajemy się odrębnymi jednostkami, tworzymy swoją tożsamość.
Niestety nie każda matka wie, jak w tym pomagać swojemu dziecku, wspierać i wzmacniać...
Witam, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Tomasz Poręba
Witam, Niestety nie przyjmuję w Łodzi, więc nie mogę pomóc.
Znam się dość dobrze na tym temacie ("niestety"), ale prowadzę konsultację psychologiczne przez internet.
Jeśli to Pana interesuje, proszę sprawdzić na stronie agatarakfalska.com
Pozdrawiam,
Mgr Agata Rakfalska Vallicelli
Dzień dobry,

niestety nie orientuję się. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w poszukiwaniach/ Agnieszka Jaślikowska-Nowak
Myślę sobie, że jeśli chce Pan znaleźć specjalistę jak najbardziej odpowiadającego Pana potrzebom, powinien Pan bardziej doprecyzować swój problem. "Toksyczna matka" to bardzo szerokie pojęcie, które każdy zrozumie na swój sposób. Każdy też na swój sposób będzie przeżywał trudną relację z matką i będzie się to wiązało z innymi kłopotami. Wydaje mi się, że szukanie "specjalisty od toksycznych matek" nie ma większego sensu, warto za to jak najbardziej zgłosić się do psychoterapeuty, żeby popracować nad sobą w relacji z matką, jeśli wpłynie to na jakość Pana życia. Pozdrawiam.
Dzień dobry, w psychoterapii nie ma takiej specjalizacji. Natomiast nie powinien Pan mieć trudności ze znalezieniem psychoterapeuty w Łodzi, który wysłucha Pana w tym temacie. Pozdrawiam. Katarzyna Zalewska