Terapia dla par

65 odpowiedzi
Witam Serdecznie, czy Pani prowadzi również terapie dla par?
Tak, oczywiście. Zapraszam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Tak jak najbardziej prowadzę terapię dla par. Serdecznie zapraszam na Żoliborz lub do Łomianek. Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale pytanie dopiero do mnie dotarło.
Witam,
Tak. Prowadzę również psychoterapię dla par.
Pozdrawiam!
Aneta Cieśla
Niestety nie prowadzę terapii dla par.
Pozdrawiam
Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz
Witam, tak, prowadzę terapię par w nurcie systemowym. Najpierw zapraszam na konsultację i wstępne omówienie zgłaszanych problemów, po którym umówimy się co do najskuteczniejszej formy terapii.
Sugeruję wizytę: - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
witam serdecznie, głownie specjalizuje się terapią dzieci i ich rodzin :)
pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, niestety nie prowadzimy tego typu terapii
Dzień dobry, nie nie prowadzę terapii par. Pozdrawiam
Dzień dobry, tak, zapraszam na rozmowę. Dorota Rychter
Tak, zapraszam do Poznania lub na kontak przez skypa z Warszawy.
Tak, prowadzę psychoterapię par na Żoliborzu, Plac Inwalidów 4/6/8. Czy chcielibyście Państwo zapisać się na konsultację?
Tak, prowadzę terapię par. Zapraszam do kontaktu.
Dzień dobry. Tak, prowadzę. Pozdrawiam, Natalia Słowik
Dzień dobry,

specjalizuję się w terapii indywidualnej osób dorosłych i niestety nie przyjmuję na wspólne sesje par. Dodatkowo spotykam się z Pacjentami na terenie Poznania i Swarzędza, a więc trochę daleko od stolicy:)

pozdrawiam serdecznie
Anna Jerzak/Psychonomia.pl
Witam w tej chwili nie prowadzę terapii dla Par, ale mogę polecić terapeutę gdyby taka pomoc była potrzebna.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
Prowadzę terapię par i małżeństw w Gdańsku i w Malborku. Mój tel. kontaktowy dostępny jest na stronie profilowej na znanym lekarzu.
Pozdrawiam Paulina D.
Dzień dobry. Tak, pracuję również z parami. Zapraszam. Jeżeli zdecyduje się Państwo na wizytę, proszę zarezerwować dwa sąsiadujące terminy w kalendarzu, bo wizyta taka trwa 120 minut (pierwsza zwykle troszkę dłużej). Pozdrawiam.
Dzień dobry, tak - pracuję z parami. Pozdrawiam serdecznie. Katarzyna Zalewska
Tak, prowadzę terapię dla par.
pozdrawiam serdecznie
Agata Czaja-Michaud
Witam
Tak zdarza mi się prowadzić terapię par.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
Dziękuję za wiadomość.
Tak, prowadzę spotkania dla par. Czy dobrze widzę, że jesteście Państwo z Warszawy?
Pozdrawiam
Tak, zapraszam.
Dzień dobry.
Niestety nie. Obecnie prowadzę jedynie terapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Pozdrawiam!
Witam
Tak prowadzę terapię par. Serdecznie zapraszam.
Dzień dobry. Tak, pracuję również z parami.
Pozdrawiam serdecznie, dr Paulina Jaworska-Andryszewska.
Witam,
W ramach Usługi Psychologiczne Self terapię par i małżeństw prowadzi Pan Wojciech Okoń. Zapraszam na stronę psycholog-self. Pozdrawiam, Katarzyna Batugowska
Dzień dobry. Tak, prowadzę. Zapraszam.
Przykro mi ale nie prowadzę. Pozdrawiam
tak. Prowadzę terapie dla par.
Nie, jedynie indywidualną. Mogę w razie potrzeby kogoś polecić. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale wcześniej nie zauważyłam wiadomości. Prowadzę również terapię par. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Nr telefonu do mnie jest na pewno do wyszukania na Facebooku. Tutaj nie mogę go umieścić.

Pozdrawiam Edyta Palka
Dzień dobry, ja osobiście nie pracuje z parami. Na terenie Katowic mogę polecić Agnieszkę Łabno (proszę wyszukać jej profil na znanym lekarzu).
Pozdrawiam,
Magda Dziedzic
Tak, prowadzę terapię par.
Dzień dobry, w tej chwili prowadzę tylko sesje indywidualne. Do terapii par polecam Katarzynę Łapińska ale zapraszam też na kosultację.Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry, tak. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny, chętnie przekażę więcej szczegółów.
Pozdrawiam.
dzień dobry, początkowo przeprowadzam się kilka - do 3 konsultacji w celu rozpoznania problemu, a następnie podejmujemy wspólnie decyzję, jakie kroki byłyby najwłaściwsze dla danej pary. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam, Agnieszka Jaślikowska-Nowak
Dzień dobry,
Co prawda jestem płci męskiej, ale tak, terapię dla par również prowadzę.
Pozdrawiam,
Wojtek
Tak, prowadzę również terapię dla par.
Tak, ale przyjmuje w woj. dolnośląskim.
tak, oczywiście.
Tak, prowadzę terapię dla par; również przez Skype. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez e-mail.
Niestety nie prowadzę. Mogę Państwu polecić znajomą terapeutkę w Krakowie (o ile ta lokalizacja Państwu pasuje) która prowadzi także terapię par.
Dzień dobry, tak, zajmuję się również terapią rodzin i par. Załączam pozdrowienia, Anna Najder
Tak, zapraszam
Tak. Serdecznie zapraszam!
Witam, TAK oczywiście.
Pozdrawiam
Dzień dobry, pracuję z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą indywidualnie, prowadzę też konsultacje dla rodziców. Nie zajmuję się jednak terapią par. W naszym ośrodku (Centrum Słowo - Psychologia z Duszą) pracują specjaliści od takiej formy terapii, serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszym zespołem na stronie:) z pozdrowieniami, Joanna Wiatr
Dzień dobry. Tak, oczywiście pracuję z parami, szczególnie takimi, które są w kryzysie, mają problemy w skutecznej i empatycznej komunikacji lub dotyka ich inna trudność. Pozdrawiam serdecznie, Anna.
Witam.
Prowadzę rekomendowana przez PARPA behawioralna terapię dla par z problemem uzależnienia. Kwalifikuję wyłącznie pary po stwierdzeniu braku przeciwwskazań.
Tak
Zapraszam
Witam, jestem terapeutą systemowym i również prowadzę terapie par, rodzin. Pozdrawiam
Tak prowadzę. Pozdrawiam serdecznie
Witam,
Tak. Prowadzę także pracę z parami.
Witam. Na moment obecny pracuję tylko indywidualnie. W centrum, w którym przyjmuję jest możliwość psychoterapii rodzinnej lub spotkań z mediatorem dla par, natomiast nie ma psychoterapii par. Jeżeli osoba prowadząca parę, czy rodzinę widzi potrzebę terapii indywidualnej którejś osoby, to oczywiście jestem do dyspozycji. Życzę konstruktywnych poszukiwań.
Witam, nie prowadzę terapii skoncentrowanej na poprawie relacji w parze, natomiast czasami konsultuję pary, by pomóc zdiagnozować czy terapia par jest w danym momencie dobrym pomysłem, czy też każdy z pary powinien udac się na terapię indywidualną.
Dzień dobry, niestety nie, ale mogę polecić doświadczonego specjalistę. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie - Marta K-G
Tak, prowadzę również spotkania dla par, szczegółowe informacje dotyczące możliwości i ceny spotkania znajdują się na mojej stronie. Pozdrawiam serdecznie
Martyna Sobczyk/pomocnaterapia.pl
Niestety nie. Zajmuję się tylko pracą z rodzicami w zakresie objawów prezentowanych przez dziecko. Wspólnie projektujemy wówczas otoczenie, ktore ma sprzyjać dziecku i pomagać mu w zmaganiu z trudnościami.
Dzień dobry,
Zajmuję się również pomaganiem Parom w potrzebie.

Pozdrawiam,
Joanna Niedzielska
Dzień dobry. Tak, prowadzę terapię par, szczególnie jeśli wśród przyczyn problemów są także trudności w życiu seksualnym.
Tak, jak najbardziej. W gabinecie w Krakowie i online. Pozdrawiam serdecznie.
Witam. Nie zajmuję się terapią par. Pozdrawiam
Tak prowadzę
Dzień dobry,
Nie prowadzę terapii par.
Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,

nie prowadzę na razie psychoterapii par, ale polecam moją koleżankę panią Aleksandrę Dudę. Kontakt na naszej stronie Kopalni Pozytywnej Zmiany.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)