Szpital Psychiatryczny, gdzie?

5 odpowiedzi
Gdzie się znajdują szpitale psychiatryczne, całodobowe z terapią behawioralno-poznawczą? Najlepiej w województwie mazowieckim, a proszę też w innym województwie jeśli są. (Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego, ul.Szaserów, Warszawa - znam)
Bo bardzo mi zależy na takim leczeniu w terapii behawioralno-poznawczej całodobowo właśnie.
Nie jestem zwolenniczką zamykania ludzi w szpitalach AT

Witam. Jestem z województwa pomorskiego.

Pozdrawiam

Robert Turek
Dzień dobry, nie potrafię wskazać dokładnie szpitala, w którym jest prowadzona terapia poznawczo-behawioralna ze stu procentową pewnością, że po przyjęciu na odział takie leczenie Pani/Pan otrzyma. Profil pracy oddziału może się zmieniać w zależności od zespołu, który tam aktualnie pracuje. Dlatego najlepiej byłoby zadzwonić i zapytać. Jednym z miejsc, które może Pan sprawdzić jest szpital MSW w Otwocku.
Witam, niestety nie potrafię odpowiedzieć, proponuję szukać przez osobę certyfikowanego terapeuty p-b. Pozdrawiam.
Witam,
Mogę polecić szpital na Kraszewskiego we Wrocławiu. Jest to szpital dla osób dorosłych z bardzo dobrze prowadzoną terapią poznawczo - behawioralną.
Pozdrawiam.